Dag dames, Ik leef nog hoor! Ik wilde even laten weten dat ik rete zenuwachtig ben voor de echo morgen! Ik heb geen buikpijn meer (inmiddels 24 uur zonder pijnstilling doorgekomen) dus dat is gunstig. Ik ga zo even de fertiliteit bellen, want heb nog wat vragen.. hopelijkas ik bloed mag ik beginnen met de pil, en kan mn gesprek vervroegd worden, ik hoop t straks te weten... kans is er ook dat er gezegt word wacht de echo eerst af... ben zo benieuwd! En sta te popelen om t spannende avontuur wat ivf heeft aan te gaan
Heel herkenbaar. Ik ben uit een groep gestapt omdat het niet zo lekker liep tussen mij en wat dames. Dit is wel een fijn groepje. Dus laat je niet wegjagen. Dikke knuffel.
Wat ontzettend fijn dat je geen buikpijn meer hebt!!! En ik ben zeer benieuwd naar jouw ivf reis. Ik wil alles weten. Is toch super dat zoiets mogelijk is. Toi toi toi. Liefs!
Gevalletje rechtvaardigheidsgevoel en tikje te gevoelig (me druk makend om wat anderen voelen/vinden). Ik kan er slecht tegen als mensen onaardig zijn, ook al is dat niet tegen mij. Nou ja, wat ik zeg: is mijn probleem, ik moet daarmee dealen. Maar ik vind mensen soms zó gemeen...
Snap ik heel goed dat je heel zenuwachtig bent. Wat fijn dat je geen buikpijn meer hebt. Hopelijk blijft dit ook zo! Mijn duimen draaien voor je. hoop het ook niet @marb en vooral op internet kunnen ze behoorlijk gemeen doen.
Dat komt helemaal goed ik mag als mij gyn morgen groen licht geeft beginnen met de pil zodra ik ongesteld ben Ik hou jullie op de hoogte! Dank je wel meis!
@MinnieM ik voel ook helemaal niks.. normaal meteen na ei mega zere volle borsten.. nu wel wat vollere borsten maar geen pijn.. bevalt mij wel haha vind het altijd heel vervelend dat ik elke ronde 11/12 dagen lang zulke zere borsten heb.. @Kimmetjuh90 fijn dat de pijn weg is!! Hopelijke binnenkort nog meer goede berichten!
Leuk idee, had dit met mijn vorige zwangerschapsclubje ook.. maar mijn ervaring is dat dat al snel een enorm kippenhok word en je na een dagje niet kijken, je al 1000 berichten achterloopt
Hahaha ja oké, maar dat is hier ook Zal ik hem openen? Als degene die het leuk vinden mij privé hun nummer sturen kan ik iedereen toevoegen..
Ik vind een whatsapp groep prima, maar wel als iedereen mee doet, anders valt dit clubje zo stil maar vind het wel een leuk idee
Ik zet mijn nummer gewoon maar even hier, zo privé is ie toch niet 06-40106662. Als iedereen die erin wil mij een appje stuurt dan maak ik een groep aan
Ik wil ook wel bij de app als dat mag! Dat is denk beter bij te houden haha! Ik kijk overdag vaak niet vanwege werk, maar in de avonden wel. Ik stuur een appje!