Ooooooooooo Dat is een goeie! Heb nog Airfryer kroketten, die ga ik maken! Maar blijf mijn vent maar een Pannenkoek vinden! Ow shit, nu krijgt er iemand trek in Pannenkoeken zeker.
Ik snap niet waarom iedereen het nu over eten heeft. Kunnen we het in dit topic over mijn problemen hebben, daar is dit namelijk voor.
Ik ben een zeur, lust alleen de kapsalon van een tentje in het centrum en dat is 20 min. rijden. Tegen de tijd dat hij thuis is is de kapsalon koud.
Oké, on topic. Weet je al wat je gaat besluiten? Want ik blijf erbij; je kan het niet allebei hebben. Zo werkt het helaas niet. Je zal echt moeten kiezen. Maar het besluit voor nog een kindje moet van beide kanten komen. Zoiets beslis je niet in je eentje.
serieus, ik lig plat weet je nog, kan niet bewegen! Als goede zp vriendin hoor jij dat nu voor mij te regelen!
Zoooo dames! Ronde 2? Ik maak even een nieuwe bak popcorn. En de Tony van gister is nog niet op... dus kom maar door! @cat2 @Rosetta1 hoe is het met je? Al een besluit genomen?
Ik las de openingspost en dacht "Hoe kunnen hier 37 pagina's mee gevuld zijn??" dus naar het eind geskipt en dan hebben we het over broodjes kroket Ik zou bijna 37 pagina's gaan lezen om te zien hoe we van daar naar hier zijn gekomen.. Maar een verbetering is het sowieso Persoonlijk snap ik niet dat beheer dit soort topics laat lopen. Anyhow, ik loop even naar de snackbar
Ik moet er nog 1 kopen. Maar ik zie door de bomen het bos niet meer. Er is zoveel keus. Merk, type, grootte etc. Ga ik voor een gewone of voor een xxxxxxxxxl? Je begrijpt het probleem