hahahaha gelukkig is flauwekul niet aanstootgevend of vernederend of pesten. Nee nog niet geslaagd, weet iemand nog leuke sites waar ik op kan kijken?
Ik heb morgen een picknick met meerdere gezinnen. Vanavond met de middelste kersenflapjes gemaakt, knaks in bladerdeeg en een pasta salade. Heb zo zin om nu alles alleen op te vreten! Verder ben ik op zoek naar een donor voor een nieuwe rug? Iemand een rug in de aanbieding?
Helemaal leuk dit topic! Ik twijfelde om zelf een topic te openen maar ik gooi'm er hier gewoon in Hoe is het volgende bij jullie. Dit jaar word ik 37. Vroeger vond ik mensen van 37 heel erg oud en had ik bij die mensen een beeld van op de bank zitten, bingo, breien, stoffige kleding, enz. Maar nu ben ik zelf zo oud maar voel me totaaaal niet stoffig. Vind het leuk om naar festivals te gaan, speel mario kart, draag spijkerbroeken met scheuren, kan mezelf goed vinden bij m"n 10 jaar jongere collega's en kan op een best kinderachtige manier gek doen. Ik voel me dus helemaal niet oud maar vraag me dan wel altijd af hoe anderen me zien. Zou het zo niet tof vinden als anderen me wel een als een "oud wijf" zien. Ik voel me in ieder geval niet zoals ik vroeger tegen mensen van deze leeftijd aankeek. En heel soms denk ik ook weleens: Ik wil niet oud worden! Ik wil altijd m'n gescheurde spijkerbroek blijven dragen of Mario Kart spelen. Denk dat dat best gek is als je dat op je 80e nog doet. Hoe voelt dat bij jullie? Ik werkte vandaag met een veel jongere collega, waarmee ik Donderdag als een puber ga zitten gillen bij Ed Sheeran.. Was weer zo gezellig vandaag en moest aan dat leeftijds verschil denken en of anderen ook zo tegen het ouder worden aankijken...
Ik ben zelf dan wat jonger maar begrijp wel wat je bedoelt. Nu je zelf de leeftijd hebt lijk je helemaal zo oud nog niet. Zelf kan ik me prima vermaken in een groep die jonger dan mij is maar ook met mensen die ouder zijn. Hebben die ouwe gekken toch gelijk, age is just a number.
Ik had ook nog een gekke gedachte. Ik lees wel eens dat ouders die bezig zijn met zindelijkheid een potje bijv in de auto hebben voor als het kindje onderweg plassen moet. Dus je stopt dan onderweg om je kindje te laten plassen maar wat doe je dan met het plasje? Gooi je die in de berm? Valt dat dan eigenlijk ook niet onder wildplassen? Als een agent dat jou nou net ziet doen kan hij/ zij jou dan beboeten?
@cactusje Je bent zo oud als je je voelt... dan zou 25 me beter passen dan 37 denk. Met oudere mensen kan ik mezelf ook prima vinden. Dan voel ik geen leeftijdsverschil ofzo. Vind het gewoon gek... dat beeld wat je vroeger van oudere mensen had, klopt totaal niet.
Denk het wel? Alhoewel je het plassen ansich niet in het openbaar doet... Tenzij je 't buiten de bebouwde kom doet. Dan is het vaak niet strafbaar geloof ik.
Hmm mijn oudste plast regelmatig wild. Hij heeft niet zo’n sterke sluitspier en kan echt niet wachten... en dan neem ik zeker niet de godganse dag een potje mee: bomen genoeg! Is dat dan ook strafbaar?
Mwah, mijn moeder wordt volgende maand 76 en loopt nog in gescheurde spijkerbroeken met witte nikies eronder Verft ook de dakgoten nog op een ladder, reed vorig jaar nog op een paard van 1.80, staat samen met mijn vader hout te zagen en te kloven voor de kachel, loopt elke avond een flinke ronde met de hond en gaat 3 keer per week naar de sportschool (op de fiets) Dussss, lekker gek blijven doen, dat kan zelfs nog als je de 70 voorbij bent
Ik ben 37 en ik ben nog om 00.32 uur wakker. En eerlijk gezegd vind ik dat een hele prestatie op mijn leeftijd
Ik vind het heel erg om te zeggen maar mijn schoonvader ligt nu in het ziekenhuis. Hij heeft heel slecht gelegen en gaat nu beetje bij beetje opknappen maar mijn god wat komen die ziekenhuis bezoeken me de keel uit. Alles draait erom wat begrijpelijk is maar man man wat hou ik mijn hart vast voor wat er allemaal nog gaat komen aan revalidatie en wat voor zorgen we allemaal gaan krijgen. Ik weet eerlijk gezegd niet of ik daar nu allemaal zoveel zin in heb, ik schaam me gewoon om het te zeggen. Ik heb gewoon geen zin om een mantelzorger te worden whaah..
Op dat tijdsstip was ik ook nog wakker, maar nu naar m'n werk... Dat ga ik nog overleven maar die bbq waar we later vandaag naartoe moeten, daar moet ik me wel naartoe slepen. Denk dat ik me vanmiddag wel een oud wijf voel