Heerlijk nummer. Speel ik graag op gitaar en lekker keihard dat stukje blèren van "For a minute there..."
Het is gelukt. Cadeautje voor mijn schoonmoeder. De oma van mijn man is opgenomen in het ziekenhuis ivm hartklachten, dus morgen gaat mijn man ook even langs zijn moeder.
Ik hou het voor gezien, beste reizigers. Welterusten allemaal! Nog een foto voor de sfeer van het atelier: Bekijk bijlage 578466 En één van favorietste nummers:
@famoffour alsnog een dikke knuffel voor jou! Waar woon je? Mocht je in de buurt wonen (noord-Nederland) dan kom ik de volgende keer een wijntje bij je drinken. Serieus aanbod, want volgens mij ben je een hartstikke leuk mens
@Treez : een puntje van de kop van noord Holland .. zeg maar in het water zo ongeveer zo'n 20 km van den helder. Welke noord Nederland woon jij. Mijn familie( en ikzelf) komen uit Drenthe. Friesland is 40 min rijden vanaf hier.o Enneh dank je wel voor compliment.
Wat leuk, waar? Aan de zee of dat niet? Ik ben zelf geboren en opgegroeid in de kop van Noord Holland Maar dan helemaal in het uiterste puntje van de kop
@SDonya : Op mijn 4 e gingen we naar den helder en woonde we op de molengracht , 3 min lopen van de dijk dus, zal wat uren doorgebracht hebben daar. Op mijn 15 e naar een klein dorp tussen den helder en den oever in , als je van de een naar de ander rijd dan rij je erlangs , V. E. waar 1 dijk en een weg de zee tegenhoud. Daar woon ik nu weer.
Gisteravond met vriendinnen naar een 70/80/90 party geweest en ben in jaren niet zo bezopen geweest. Hier een impressie van hoe ik me nu voel:
Leuk man! Ik heb al jaren zin om weer eens lekker te dansen, maar ik weet niet goed waar. Ik wil niet dat oude wijf zijn dat ergens staat de dansen, zoals ik vroeger dacht over alle 30+ vrouwen die ik zag dansen .
Ik heb het eerste uur heel ongemakkelijk daar gestaan, wij waren een van de jongste daar . Leek wel of we op een feestje van een foute camping terechtgekomen waren hahaha, hoop kortpittige oma's van 50+!! Maar was echt superleuk! De hele avond gedanst en gesjanst met onze doelgroep . Weet niet waar jij woont? Dit was in Bibelot in Dordrecht. In Rotterdam heb je in Rotown "35 and still alive", is in oktober weer. Daar is het publiek grotendeels rond de 40. https://www.vvv.nl/nl/activiteitenkaart/detail/35-still-alive--6e04ea1b-d923-43e7-bdef-d34dca901bbe