niet teveel over gaan lezen hoor. En op internet lees je altijd de ergste verhalen. wat een schattige slofjes. Ik duim voor een mooie echo. niet leuk.
Het is nu echt aftellen hè, nog even en dan heeft iedereen de eerste echo gehad. Wij nog een weekje, ben ook zo benieuwd. Helemaal niet zo giga misselijk als bij de eerste, hopelijk is dit geen slecht teken dat er niks gaande is. Alleen als ik teveel eet wordt ik erg misselijk. Wie weet ook een meisje . Volgens de Chinese kalender krijgen wij die ook haha, allemaal zeker hier? @sapjes is dat makkelijk te maken met zon sapcentrifuge en zitten er dan niet zoveel “velletjes” in? Misschien ook wel wat voor mijn zoontje die slecht groente eet, dan maak ik wortel-sinaasappelsap. En voor mezelf om mee te nemen naar het werk. Goed idee!
@pita al wat minder pijn van de cyste? Hoe voel je je? @Mammielove bah meid ik hoop het echt niet voor je, heel erg veel sterkte
Puber kwam bij 42,3....dat deden ze toen nog En Sophie is met 38 wkn gehaald, gelukkig maar, want als ik die ook tot 42,3 had moeten dragen had ze 8kg geweest denk ik We hebben nog een week geprobeerd te rekken in het zkh met magnesium infusen etc, vanwege de slikreflex en nog wat dingen, tot het echt niet meer ging. Na een sectio mag je kiezen wat je de keer erop doet, ik kies weer een sectio, lekker gepland. Dat natuurlijk bevallen zonder drugs, want dat deden ze toen zo, heb ik bij Puber al 3 dgn gedaan. Ga ik nooit meer doen, heb ik nog nachtmerries van Een ks is ook totaal geen pretje, maar dat heb ik toch 10 keer liever. Bijna de hele dag klachtenvrij, ik was vergeten hoe lekker dat voelde zeg! Gewandeld, gepoetst, gezellig geweest, boodschappen gedaan, etc, zonder afgebrand te zijn. Halverwege de dag een piepje last van mijn borsten, maar eig amper. We gaan het zien donderdag, ik heb geen zin om mezelf er meer druk om te maken.
@Maps ben blij als we de 12 weken voorbij zijn. Kan je toch wat meer gaan genieten. @Cindy1977 pfoe 42.3 Dat is lang zeg. Als je beide hebt ervaart. En de sectio prettiger vindt. Prima dan toch? oeh zo'n dag wil ik ook. En dan met een hoop energie zodat ik mijn huis weer kan poetsen. Op naar een mooie echo donderdag.
Jeetje Cindy 42,3 weken doorgelopen, bizar! Haha 8 kilo.. dan heb je geen bekkenbodem meer over. Als ik zou kunnen kiezen zou ik ook voor een keizersnede gaan, met name door lange vorige bevalling en medische zaken die er gevonden zijn nu. Loop wel bij de gyn maar denk niet dat ik hier enige inspraak in heb
Echt hè @Meisje en anders volop aan de mojitos en verder met het leven, wij hebben besloten ook niet meer verder te gaan in het traject. Dat geeft hoe dan ook rust!
Jezus 42 weken moet er niet aan denken. 1e kindje 36 weken 51 cm en 3714, ik heb 3 dagen nog staan werken met een scheur in de vliezen. Niet op de ecg en echo te zien. De bevalling duurde 3 uur, 3 uur vliezen breken 6 uur geboren met 15 min persweeen. Erna een hel naar de ok etc. Kindje met geelzucht, huilbaby, verborgen reflux, en een koemelkallergie oja en meer dan 10% afgevallen. Bij nummer 2 rij ik liever 20 minuten langer naar een ander ziekenhuis!! Mag nu wel weer starten bij de vk ben benieuwd deze week. De bevalling en zwangerschap doe ik hopelijk zo over, maar de rest doen we hopelijk beter deze keer.
Slaap lekker! @Christiana pfoe heftig hoor. Hopelijk gaat het bij baby 2 wat soepeler. Hebben jullie ook al zo'n last van bloedend tandvlees? Na het tanden poetsen, spuug ik aardig wat bloed uit...
Ja zo voel ik het ook! Schuif die mojitos maar door hoorrrr .....ik ben te moe om te poetsen Maar ik merk bij het ragen wel dat het zeerder doet idd. @Christiana .... Ow dat klinkt totaal niet als een eitje
Ik dacht dat de baking soda test pas na de 12 weken gedaan kon worden? Chineese kalender klopte bij mij, bij mijn zoontje helemaal niet hihi
@Pln maak je je zorgen over de Suikertest? Zoja niet nodig hoor je moet nuchter een drankje drinken (nee is niet heel lekker, maar ook niet verschikkelijk) en dan prikken, uurtje later nog een keertje prikken en dat was het. Bij Hayden ben ik met 40.6 ingeleid ivm eiwitten in mijn urine, wat weer kon duiden op een beginende zwangerschaps vergiftiging. Loop ik die kans nu weer dan? Wel leuk dat de schattingen over de baby niet altijd kloppen. Tegen mij zeiden ze hij word erg lang en dun. Met 41weken geboren en was 3410 gram en 47cm. Heel erg lang dus
Was bij Sophie ook de hele zw hoor, ze is te klein! Nou met 38wkn ruim 4kg is totaal NIET te klein hoor Alhoewel ze nu wel de kleinste is met bijna 5 jaar, maatje 104 en 14kg Puber is altijd groot geweest en dat is ze nog steeds. Ze is 180cm en 60kg zoiets. Lang en slank....zo WAS is vroeger ook
Ik heb het even opgezocht.. Kga morgenochtend de zout test doen.. Haha leuk! Chinese kalender zegt hier ook meisje.. Bij m'n vorige 2 zwangerschappen klopte deze! Ben benieuwd.. Jammer dat ze in Nederland geen geslacht verklappen bij nipt (in België wel)
Chinese kalender klopte 2 keer niet bij mij en ik lieg toch echt niet over mijn leeftijd Mijn Zus zegt altijd met een week of 4 wat er in mijn buik zit, die heeft er nog nooit bij iemand naast gezeten, dus ik geloof haar direct als ze zegt dat er weer een meid in zit
Meiden, ik ga jullie verlaten. Bloeden wordt alleen maar erger, dus is echt einde verhaal. Wil iemand mij van de lijst af halen? Ik wens jullie allemaal een hele goede zwangerschap en duim voor mooie echo’s! Ik lees vast nog wel even mee, maar wil niet meer op de lijst staan dan.