Uh... ja... sex hebben zonder ac... of met ac, maar die niet werkt door een defect ofzo. Wel ac gebruikt dus begrijp ik? Ennuh... gefeliciteerd dus??
Ik ga je niet vertellen over de bloemetjes en de bijtjes Kan me wel voorstellen dat het schrikken omdat je schrijft dat je nog niet zo lang geleden bent bevallen. Maar toch gefeliciteerd!
Een heeeele vage streep lijk ik te zien of ik maak mijzelf gek en staar dood. 9dpo vandaag dus ook nog erg vroeg. Vorige zwangerschap op 9dpo negatief en 10dpo positief.
Als het goed is heb je onbeschermde seks gehad. Het zaadje van de man krijgt dan de kans op het eitje van de vrouw te bevruchten.
Deze streepjes heb ik heel vaak gehad op action testen. Ik hoop voor jou dat het wel een echte streep is!
Oh ja die geeft dus vaker valse streepjes? Dan nog maar even afwachten en morgen of overmorgen opnieuw testen.
Ja dat dacht ik ook alleen vorige maand was hij wel positief tijdens mn ei pijn.. Maar ik blijf inderdaad gewoon door testen, al ben ik het testen wel een beetje zat nu
O o.. een echte surprise dus.. maar.. je gaf al aan dat het welkom is dus gefeliciteerd meid! Leuk voor je (nu jongste) een broertje of zusje die maar een jaar ouder is. Man al op de hoogte?
Bedankt wijsneus. Haha ja! Dank je. Ja hij is super blij! Ik moet nog erg wennen aan het idee en maak me vooral druk over wat iedereen vindt ervan straks. Als het goed gaat natuurlijk, het is nog zo pril. Condooms! Maar we hebben ze niet gecontroleerd oid dus er zal wel een scheurtje in hebben gezeten. Ik weet het niet. Kindje wil er gewoon heel graag bij zijn denk ik.
Whahah moet ik je serieus het verhaal van je bloemen en bijtjes uit leggen? haha grapje natuurlijk! Van harte gefeliciteerd!!
Fijn dat hij zo blij is! En maak je alsjeblieft niet druk om anderen. Ik snap je hoor, alleen wie zijn zij om wat de denken als jullie er blij mee zijn?