Zwanger van een tweeling/meerling

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Meysje, 9 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ShallY

    ShallY Fanatiek lid

    14 sep 2013
    3.870
    736
    113
    En natuurlijk denk ik ook ‘wel genieten’ want dit is, zoals we er nu over denken, de laatste zwangerschap.
     
  2. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    13 mrt 2017
    1.050
    1.277
    113
    Knuffel voor jullie beiden! Het is niet niets.

    Mijn buik begint opeens heel erg te hangen :( Dus echt mijn onderbuik zeg maar. Dit is in de afgelopen dagen gebeurd. Super lelijk en ook super vervelend (soms zelfs pijnlijk). Heb meteen maar buikbanden besteld, eerst maar van BonPrix, die kosten weinig en hebben makkelijk mijn maat. Mocht dat niets zijn dan ga ik bij de duurdere merken kijken. Iemand ervaring mee (met buikbanden en/of hangende buik)? Zou dit kunnen betekenen dat Baby 1 is ingedaald?
     
  3. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    13 mrt 2017
    1.050
    1.277
    113
    Gelukkig is het op deze foto niet goed te zien omdat de band van de zwangerschapsbroek het aardig ondersteunt.. Buik wordt zo groot.. Maar de lekkere broeken voor in huis hebben niet zo'n goede band dus ik hoop dat zo'n buikband een beetje helpt. IMG_20180625_103208.jpg
     
    Jolicoeur vindt dit leuk.
  4. woohoo

    woohoo Actief lid

    9 nov 2015
    447
    194
    43
    NULL
    NULL
    Lastig he, de zwaartekracht gaat op een gegeven moment toch die buik naar beneden trekken. Ik heb geen last van een hangbuik, maar voel het vaak wel trekken. Dus mijn buik wil graag hangen, maar mijn huid ofzo laat dat niet toe. Dat is wel heel pijnlijk, vooral met lopen. Ik heb een heupband, werd aangeraden door de bekkenfysio. die helpt goed tegen dat trekkend gevoel. Misschien dat een bekkenband jou ook kan helpen?
     
  5. Neeltje1985

    Neeltje1985 Fanatiek lid

    23 apr 2015
    2.746
    1.716
    113
    Vrouw
    @ShallY en @woohoo snap het helemaal. Ik heb ook dagen dat ik me echt slecht voel. Vooral in de eerste 25 weken had ik dat en was ik er zo klaar mee. Ik geniet hier deze week nog lekker van het geschop maar ben blij als ik mn zoontje weer eens fatsoendelijk kan knuffelen.

    Ook wel beetje bang hier voor de aankomende drukte. Ik ben normaal iemand met mega veel energie heeft en heb weinig slaap nodig. Maar deze zwangerschap is dat niet zo. Maakt me.onzeker of mn oude energie niveau ooit terug gaat komen....
     
  6. Neeltje1985

    Neeltje1985 Fanatiek lid

    23 apr 2015
    2.746
    1.716
    113
    Vrouw
    @MamaSaartje ik vond altijd een broek veel fijner door die band. Maar bij mij spande de buik vooral bovenaan.... hoop dat een buikwand helpt.

    Ik heb nu wel een sluitband aangeschaft voor na de bevalling.... niet bewezen beter maar wie weet......
     
  7. woohoo

    woohoo Actief lid

    9 nov 2015
    447
    194
    43
    NULL
    NULL
    Dat komt wel weer terug hoor. Heb er vertrouwen in. Ik hoor dat zo vaak.

    Wanneer word je ingeleid?
     
    Neeltje1985 vindt dit leuk.
  8. Neeltje1985

    Neeltje1985 Fanatiek lid

    23 apr 2015
    2.746
    1.716
    113
    Vrouw
    Volgende week al!
     
    Zonnestraal en MamaTuttebel vinden dit leuk.
  9. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Ik vind het ook snel gaan met mijn buik hoor. Ineens zo veel groter geworden. En ik ben morgen 13 weken! Soms heb ik gewoon de angst dat het zo blijft ofzo? Omdat ik nu al een week non-stop pijn heb. Sta ermee op, ga ermee naar bed, slaap er slecht door. En online kan ik niets vinden van vrouwen die het zo vroeg in de zwangerschap al hebben, maar het is niet te doen.. Die bandenpijn, echt.
     
  10. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    13 mrt 2017
    1.050
    1.277
    113
    Zo spannend @Neeltje1985! Zo dichtbij ineens. En wat jij zegt, zo herkenbaar. Je denkt dat je nooit meer je normale energiepeil terugkrijgt maar dat gaat echt wel weer gebeuren! Niet meteen want kans is klein dat ze beiden meteen de nacht doorslapen hihi. Ook dat je zoontje fatsoenlijk kunnen knuffelen is erg herkenbaar. Ik kon toen mijn zoontje in het ziekenhuis lag met die kapotte arm ook door mijn buik niet bij hem, heb hem dus geen kusjes kunnen geven. Maar hij begreep dat gelukkg erg goed, schatje.

    @woohoo hier gewoon door mijn maatje meer blijkbaar dus makkelijker last van hangbuik. Ik hoop dat die buikbanden me gaan helpen inderdaad, anders ga ik me even goed inlezen over bekkenbanden ook..

    @Pancakes, komt echt goed in de meeste gevallen! Opeens word je dan wakker en denk je, hey, ik heb geen pijn meer! Hopelijk is dat voor jou ook snel.
     
  11. Linnies2013

    Linnies2013 Actief lid

    18 jul 2013
    257
    106
    43
    Vrouw
    Goed te lezen dat alle beebjes nog veilig binnen zitten. Begin mij wel een beetje zorgen te maken om het laatste trimester. Heb eindelijk sinds anderhalve week weer energie, niet meer misselijk, emafasene afgebouwd, ga weer wat later naar bed.
    Voor de nieuwe dames, gefeliciteerd, super leuk! En het werd bij mij na 16 weken echt een stuk beter dus er is hoop :thumup:
    En voor de dames in het derde, heel veel sterkte allemaal, leef met jullie mee!
    (ik reageer weinig want ben vaak te laat :oops:maar lees wel alles)
     
    Neeltje1985 en Layali01 vinden dit leuk.
  12. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    15 okt 2017
    4.151
    4.681
    113
    Vrouw
    Wauw je buik @MamaSaartje ! Prachtig :) en tegelijk beangstigend want ik vind me nu al zo groot :roflmao:
    Grappig, ik dacht al arme jongen met een gips arm je allereerste schooldag maar hij gaat al bijna naar de middelbare school ;)

    Ik had met mijn zoontje ook dat ik aftelde tot 37 weken, vermoed dat dat nu wel twee weer zo zal zijn. Tegelijk jammer, dit is voor ons ook de laatste zwangerschap.
     
    MamaTuttebel vindt dit leuk.
  13. woohoo

    woohoo Actief lid

    9 nov 2015
    447
    194
    43
    NULL
    NULL
    Spannend!
     
  14. ShallY

    ShallY Fanatiek lid

    14 sep 2013
    3.870
    736
    113
    Ik heb ook een bekkenband op aanraden van de fysio. Gebruik hem alleen als ik even de stad in moet dus een stukje moet lopen, thuis niet.

    Mijn buik hangt ook niet echt volgens mij maar wil wel net wat woohoo beschrijft.
    Staat wel super strak allemaal.

    Mijn energiepeil zal de komende jaren wel laag blijven vermoed ik, haha.

    Hebben jullie dat ook weleens dat je je afvraagt of het allemaal gaat lukken?
    Soms benauwd het me echt en dan denk ik, nee gaat ons niet lukken of hoe ga ik dat doen als mn man weer werken is. Pff maar nog niet teveel aan denken, het lukt iedereen wel met een tweeling.
    En mn moeder heeft ook 2 tweelingen groot gebracht en nog 1 alleen en die staat ook nog overeind :roflmao:
     
    Riverdale87 en Layali01 vinden dit leuk.
  15. woohoo

    woohoo Actief lid

    9 nov 2015
    447
    194
    43
    NULL
    NULL
    We zijn echt niet de eersten met een tweeling. Als al die andere vrouwen het kunnen dan kunnen wij het ook. Komt helemaal goed. Ik maak mij er niet druk om.
     
  16. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Ja ik vraag me dus af of dat gaat gebeuren. Dat ik wakker word en ineens denk; hee, ik heb geen pijn meer.. Want ik slaap heel slecht van de pijn, hahah. Dus het is er gewoon constant en heeft ook geen tijd om beter te worden, heb ik het idee..
     
  17. Layali01

    Layali01 Bekend lid

    31 aug 2017
    729
    645
    93
    Vrouw
    Bij mij helpt het om met een kussen tussen mijn benen te slapen dan voelt het alsof mijn bekken dan recht liggen ofso, het verlicht bij mij de druk in dat gebied. Misschien helpt het jou ook?
     
  18. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Ik zal het eens proberen @Layali01 Thanks voor de tip. Het zit m bij mij echt heel erg in de banden. Voel t alleen links onderin m'n buik. Maar goed, we proberen alles!
     
    Layali01 vindt dit leuk.
  19. woohoo

    woohoo Actief lid

    9 nov 2015
    447
    194
    43
    NULL
    NULL
    Dat is een goede tip die bij mij iig heel goed helpt. Ik heb die tip eerder gehoord maar had hem pas afgelopen week opgevolgd. Ik ben niet eigenwijs ofzo.
     
    Layali01 vindt dit leuk.
  20. ShallY

    ShallY Fanatiek lid

    14 sep 2013
    3.870
    736
    113
    Ik slaap ook vaak zo
     
    Layali01 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina