@Carmen123 en @Frou81 Hier geen moeite mee, maar ook geen vreetbuien verder. Merk vooral dat ik deze zwangerschap erg behoefte heb aan gezonde dingen. Ik hoop dat het zo blijft!! Drink veel smoothies of vers geperste sinaasappels en als ik brood eet, is het alleen zuurdesem of spelt. Wel weinig trek in grote gerechten. Heb meer behoefte aan kleinere dingen de hele dag door. Nou toen ik zwanger was van Mn dochter had ik alleen maar trek in slechte dingen en kon me ook heel slecht inhouden toen. Zo zie je maar weer hoe verschillend het kan zijn!!
@IUItje haha en nog een boterham gemaakt vol goede, maar ook lekkere slechte ideeën dit topic @Dyson oeh dat is ook een goed idee, die heb ik ook nog liggen @Frou81 en @Carmen123 hopelijk draait dat snel bij! Het valt ook wel mee hoe slecht ik eet, ik heb in van alles trek, maar ga uiteindelijk toch weer voor een gezonde keuze. Zijn jullie eigenlijk al veel aangekomen? Ik heb geen idee wat normaal is
Ohhh @Dyson en @nizzie86 jullie mogen vandaag weer kijken!! Veel plezier ♡ En @svlok ik ben nog op hetzelfde gewicht. Niets erbij of eraf nog.... dat zal nog wel gaan komen
Dank je! Ik sta nu al stijf van de zenuwen. Heb al 3x zitten huilen om niks, denk dat ik ook nog moet overgeven zometeen en echt alles gaat mis vandaag. Is het al 14:40?
Aahw en dat is ook helemaal niet erg! Go with the flow! En voor je het weet zie je beebje en is alles in orde <3 Aaaahw wauwie <3
@Dyson Ik ben ook superzenuwachtig. Niets aan deze zwangerschap is vanzelfsprekend en hij is ons heel kostbaar. Ik hoop zo erg dat alles goed gaat. Gelukkig mag ik al om 10.00 uur, jij moet nog zo lang wachten! Hou vol. Dikke knuffel.
grr...al dagen geen meldingen meer gekregen. weer ff bij gelezen. voor degene met een mooie echo van harte !! super mooie foto's voorbij zien komen. wauw! @Dyson en @nizzie86 heel veel plezier vandaag met loeren naar de kleine
Succes vandaag lieverd, en geniet ervan samen! Nemen jullie nog iemand mee of lekker met z'n tweetjes? @Dyson en @nizzie86 Schoonmams was bij ons mee met de eerste echo maar de tweede doen we graag samen. Had biijjjna een echo gepland deze week omdat ik het bijna niet uithoud tot woensdag 4 juli maar mijn man vond het overdreven om dat te doen voor 45 euro terwijl we nog maar een paar dagen hoeven te wachten. Die dagen zijn zo laaaang... Wil gewoon weten of alles goed is.
@DN2017 Ik snap je zo! Het is dat ze mij aanbieden elke week te komen kijken, maar anders had ik ook pretecho’s geboekt. Wij gaan overigens gewoon met zijn tweetjes. We hebben het ook nog tegen niemand verteld, dat willen we pas na de combinatietest doen.
Heel veel plezier lieve @nizzie86 Ik verwacht een mooie foto van Ariana zometeen!! Gelukkig gaat er ook al iets heel goed vandaag. Mijn eindexamenleerlingen met een herkansing voor mijn vak hebben het alle 3 gehaald. Zo trots op de meiden voor wie het echt heel spannend was. Ik wil ze zo graag feliciteren maar er zit nog een embargo op hun resultaat tot vanmiddag. Maar wat zullen ze blij zijn en daarmee ik ook.
Gender reveal: Ik wil graag weten wat het geslacht is, mijn man niet, dus dan automatisch ook geen gender reveal party haha. Volgende week mijn afspraak bij de VK en eerste echo. Ben nu al zenuwachtig, tel de dagen af! Voorkeur geslacht: Nu ben ik moeder van een dochter en zoon, dus ik heb beide. Het maakt me niet zoveel uit, maar als ik een voorkeur zou moeten noemen, toch een meisje. Gender neutraal: dochter loopt in spiderman verkleedpak en zoon met roze tutu. Tot zover onze gender neutrale opvoeding. Manlief is het niet helemaal eens met zoon en zijn tutu. Een meisje mag wel in een spiderman pak, maar een jongen niet in een tutu. Toch iets met discriminatie haha. Mij is het om het even. Waar zij zin in hebben, moeten ze lekker doen hoor. Maar ik verdiep me verder niet in het dit onderwerp. Laatst kwam dochter thuis dat ze met een meisje wou trouwen, mijn oma helemaal van slag, omdat ik zei dat ze dat moest doen als ze dat leuk vindt. Haha, ze is 5, over een week wil ze trouwen met Dora en de week erop met de dame en heren van PJ Masks. Zoon zijn nagels vorige week nog gelakt, die schat ziet niets anders dan mama en dochter nagels lakken. Natuurlijk wil hij dat ook, manlief weer van slag en zoonlief was dolblij hahahaha. Weekend: ik wou graag naar het strand vanmiddag, maar dochter heeft van 16.00 tot 17.00 zwemles. Dus gaat beetje lastig. Ze heeft 'kijkles' (mag je op een bankje bij het zwembad de les volgen, normaal mag je hier namelijk niet bij) Volgens mij hoor ik dan ook of ze nog voor de zomervakantie haar zwemdiploma A mag halen. Zou super zijn natuurlijk. Nog even bedenken waar ik zoonlief dat uurtje moet laten... Vanavond een surprise babyshower voor vriendinnetje (waar ik totaal geen zin in heb, 19.30, wat is dat voor tijd als het 28 graden is, dan heb ik de kids nog lang niet op bed). Hopelijk is manlief dan al thuis, kan hij de kids voorlezen en op bed leggen. Kan ik lekker even onder een koude douche en mezelf degelijk maken haha. Zaterdag hopelijk wel naar het strand en 's avonds hebben we een BBQ met de familie. Zondag tot nu toe geen plannen, hopelijk ook naar het strand. Lekker bruinen voordat de volgende werkweek weer start. Jullie nog plannen voor het weekend?