GTST wie praat me bij?

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door DastyQueen, 21 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    12 jan 2016
    1.325
    242
    63
    Jij zou toch goed op de hoogte moeten zijn ;) Haha!
    Nina heeft 1 inseminatie gehad en zoals gisteren duidelijk werd is deze gelukt?! Ze sprong een gat in de lucht bij de test, dus neem aan dat deze positief is Haha.

    Aysen en Sjoerd gaan trouwen. Aysen is vooral druk met haar “onderzoek” en niet met dr aanstaande bruiloft
     
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ik heb het al maanden niet gezien, vandaar ;)
    Ah ok!

    Wie weet kan de Nina Sanders op zp binnenkort ook een gat in de lucht springen ;)
     
    Puck123 vindt dit leuk.
  3. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    @nan1984
    Je begint wel op het goede moment met kijken....heb je iig de bijna nipple gate van loes niet gemist ;)
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  4. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Als je 1 afl per week kijkt tot nu toe weet je genoeg.
    Het is zooo langdradig dat ik het de afgelopen weken ook nog amper volg.
    Al vanaf januari is er dezelfde verhaallijn terwijl wij als kijker al maanden weten wie de dader is.
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  5. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Ja hahahaha midden in boks die tiet eruit. In haar rol als Loes is ze een goede actrice om haar gekheid verborgen te houden :roflmao: Alleen Laura krijgt haar door, en Bing weet het nu dat ze gek is.
     
  6. Evanesco

    Evanesco Niet meer actief

    Ik heb er aan gedacht om weer te gaan kijken.
    Maar zie nu zoveel namen voorbij komen die ik helemaal niet ken.
    Ik geef het op :rolleyes:
     
  7. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    12 jan 2016
    1.325
    242
    63
    Ja dat hoop ik echt meis!!! Wanneer heb je de afspr? Laat je het me weten?
     
  8. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ja doe ik hoor. Komende maandag afspraak om het vervolg te bespreken na de provera kuur. We gaan het zien…
     
  9. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Ze is zeker een goede actrice. Haar stem is alleen zo overdreven dat ik me daar grondig aan erger en helaas praat ze in het echt ook zo. En wat me nog het meest ergert is dat haar haren altijd zo mooi glanzen en krullend en gewoon wauw zijn :( ikwilookdieharen!
     
  10. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    ja die haren vind ik ook mooi, maar dat is een kopie van nina haar haar dacht te zien en dat vind ik ook heel mooi.
     
  11. Floeperd

    Floeperd Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.060
    2.403
    113
    Vrouw
    Hier ook! Wil afgelopen week gaan terug kijken en het nu ook blijven volgen.
    Zie alleen zoveel personages die ik niet ken, zag dat Tim terug was, en ben nu eigenlijk heel benieuwd.
     
  12. MotherPrincess

    MotherPrincess Actief lid

    19 okt 2014
    276
    170
    43
  13. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Tim was terug gekomen voor de bruiloft van sjoerd, maar die is verzet. Maar die blijft nu denk ik weer een poosje hangen.
     
    Floeperd vindt dit leuk.
  14. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Of dat tuitlipje... die zie je ook minstens 6 keer oer aflevering terug :D
     
  15. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Oh en Amir is als vluchteling daar terecht gekomen en opgevangen. Hij dacht dat hij zn vrouw Farah was verloren tijdens een aanslag. Werd toen verliefd oo sjors, maar durfde zich niet te geveb ivm farah. Ze zijn een zoektocht begonnen om Farah te vinden, zonder succes. En net op t moment dat Amir eindelijk zn liefde wilde verklaren aan sjors, stond Farah in de deuropening ;) Hij is weer verder gegaan met Farah en ze zijn opnieuw getrouwd. Maar op de bruiloft is Farah van een reling gevallen tijdens het maken van een groepsfoto en is hersendood verklaard. Sjors is nog steeds gek op Amir, maar durft niet meer toe te geven ivm Farahs dood. Amir zn gevoelens zijn nooit weggeweest, dus die wil nu ook weer naar sjors. Maar daar was Tim :D En Amir heeft Sjors zien zoenen met Tim, toen ze overstuur was ivm de vermissing van Lana.
     
  16. Msee

    Msee Niet meer actief

    Lana wordt vermist, maar heb ik dan niet meegekregen waarom niemand Q mist?
     
  17. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    17 mrt 2011
    6.158
    33
    48
    Ik zei gister preciesss hetzelfde :roflmao:
     
  18. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    Q is toch mee met haar zodat hij haar in de gaten kan houden voor aysen? En hij is gewoon vaag vind ik maar ik zie dan ook maar een paar minuutjes hooguit per dag omdat ik tb&tb wil zien
     
  19. Msee

    Msee Niet meer actief

    Klopt, maar waarom vraagt niemand zich af waar Q is? Alleen Aysen weet het, maar die houdt haar mond. Missen Anton en Linda Q dan niet? Of heb ik gemist dat Q wel gezegd heeft dat hij paar dagen weg is?
     
  20. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.212
    17.230
    113
    Ik dacht precies hetzelfde:roflmao:

    Gister de een-na-laatste aflevering gezien, wordt best spannend:o:
     

Deel Deze Pagina