Zwangerschaps kwaaltjes?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Tryingfornumber3, 26 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    Hoi

    Vandaag ben ik 8 dpo en had vanmorgen een 2e lichte temp stijging. Zit vandaag op cd 28 en heb een cyclus van 30/31 dagen. Ik heb nu sinds 2 dagen mega pijnlijke borsten en ze zijn ook harder en groter. Ook volgens manlief dit heb ik normaal nooit ook niet voor mijn ei of voor mijn menstruatie. De laatste keer dat ik dit zo erg had was ik zwanger van mijn 1e toen had ik een week voor nod al vreselijk pijnlijke borsten. Ook is mijn afscheiding anders dan normaal ene keer droog andere keer ineens veel wittig slijm. Wat denken jullie is dit een goed teken of iemand die dit ook had? Wil pas donderdag of vrijdag gaan testen. Dit is trouwens ronde 5 zie bijgevoegd temp kaartje
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Dotjes

    Dotjes Bekend lid

    17 okt 2012
    966
    394
    63
    Vrouw
    Pedagoog
    Noord Holland
    Ik heb geen verstand van temperaturen.. maar ik duim voor je!
     
  3. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    D
    dank je wel:)
     
  4. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Als je klachten hebt van een zwangerschap dan zou je nu wel al iets op een test moeten zien.
    @RoGiJuLi kan jij naar het temp kaartje kijken
     
  5. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    kon me vanmiddag toch niet bedwingen en een testje gewaagd maar helaas omo wit. Ik geef de hoop nog niet op want voelt zo anders als vorige rondes en de pijn in m'n borsten voelt echt hetzelfde als bij m'n 1e zwangerschaps en daar teste ik op 11 dpo een heel licht tuurstreepje. Vandaag 8 dpo dus misschien te vroeg getest
     
  6. Lisa280887

    Lisa280887 Niet meer actief

    Lieverd, het hormoon progestoron kan kwalen geven die lijken op eerste symptomen van een zwangerschap. Dit kan elke cyclus verschillen.
    Als je zere borsten door hcg komen had je positief moeten testen.
     
  7. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    Oké bedankt we wachten het gewoon rustig af. Maar bij mijn 1e had ik dus al een week voor nod pijnlijke borsten en teste 11 dpo licht positief. Heb normaal echt nooit pijnlijke borsten maar goed een vrouwenlichaam zit raar in elkaar
     
  8. Lisa280887

    Lisa280887 Niet meer actief

    Dan nog kon dat progestoron geweest zijn. Een week voor nod al kwalen van hcg is naar mijn idee veel te vroeg.

    De ene keer heb ik na mn ei nergens last van, de andere keer loop ik de hele LF met zere borsten. Ben ook weleens mn hele LF misselijk geweest. Echt, het kan elke keer anders zijn.
     
    Sado vindt dit leuk.
  9. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.923
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Je hebt een lf van 10 dagen.
    Een week voor nod is bij jou dus 3 dpo.
    Dan kan je nog geen pijnlijke borsten hebben van hcg maar was dat echt van progesteron ;)
    Op 3 dpo is er namelijk nog geen innesteling geweest :)
     
    Tryingfornumber3 vindt dit leuk.
  10. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.923
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    In je lf zie je vaak dat de temp wat piekt en daalt.
    Een eenmalige stijging van 0.1 (naar een waarde die je op 3 dpo ook al had) zegt dus helaas nog niks. En is dus ook geen stijging te noemen zoals jij hem bedoeld :)
    Hoe was je temp vanmorgen?
     
    Tryingfornumber3 vindt dit leuk.
  11. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    Bedankt allemaal ik wacht het gewoon rustig af. Heb nu idd een lf van 10 dagen bij m'n eerste had ik een langere lf ei op dag 16 en wel ook een cyclus van 30 dagen. Nu is m'n ei steeds later op dag 20. Vanmorgen was m'n temp weer 36,8 zoals de dagen ervoor. Moet dus gewoon even afwachten tot vrijdag dan is mijn nod.
     
  12. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    Nog even 1 vraagje sorry. Gistermiddag hadden manlief en ik seks. Na de seks heb ik tot 2 keer toe bij het vegen na het plassen wat roze slijm verloren heel minimaal. Zou dit door de seks zijn? Heb normaal nooit bloedverlies na de seks. Of zou het evt. van een innesteling kunnen zijn? En hoeveel dagen na innesteling zou je dan kunnen testen. Ik probeer nu tot vrijdag te wachten dan is mijn nod
     
  13. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.923
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Zou van de sex kunnen zijn idd.
    Hcg is aantoonbaar 2-3 dagen na een innesteling met een gevoelige test.
    Ik zou dus zeker tot vrijdag/zaterdag wachten en dan testen :)
     
    Tryingfornumber3 vindt dit leuk.
  14. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    Oké bedankt ik heb een predictor early in huis die is wel gevoelig volgens mij. Ja als ik het zaterdag nog geworden ben is het een goed teken want heb nooit langer dan 31 dagen gehad vrijdag is nod want heb altijd 30 dagen en 1 keer 31 dagen gehad. Nu nog even afleiding de komende dagen zoeken haha. Had niet gedacht dat het voor een 3e weer zo spannend zou zijn pfff :rolleyes:
     
  15. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    Temp daling en krampen geen goed teken vrees ik
     

    Bijgevoegde bestanden:

  16. Kinderwens1982

    Kinderwens1982 Nieuw lid

    29 jun 2018
    1
    1
    3
    Vrouw
    Wij zijn nu bijna 2 jaar bezig. Helaas 1 x een miskraam gehad bij 9 weken en 1 zeer vroege miskraam bij 5 weken. We zijn gecheckt in het ziekenhuis (kwaliteit zaad/ hormonen en baarmoder foto gehad) en alles ziet er goed uit.

    Nu heb ik al een paar keer het volgende meegemaakt. 1 a 1,5 week na de eisprong krijg ik hele duidelijke zwangerschapskwaaltjes die ik herken van de vorige keren. Vaker plassen, pijnlijke borsten, puistjes in het gezicht, misselijk en steken in de baarmoeder. Het voelt gewoon echt alsof ik zwanger ben. Afgelopen week was dit ook weer het geval en vanochtend een test gedaan (op NOD aangezien ik normaal nu al 4 dagen roze verlies zou hebben) en helaas negatief. Sinds vanochtend voel ik ineens de symptomen verdwijnen en begin ik menstruatiekrampen te krijgen (nog geen bloed) dus ik denk gelijk: het is weer mis. Je gaat aan je eigen lijf en jezelf twijfelen of je het jezelf inbeeld maar ik heb dit ook weleens een maand niet. Hoe kan dit en hebben meer mensen hier "last" van? Het maakt het vooral emotioneel heel zwaar...
     
    Tryingfornumber3 vindt dit leuk.
  17. Jenneke88

    Jenneke88 Fanatiek lid

    9 jul 2016
    1.772
    817
    113
    Je cyclus kan van maand tot maand anders zijn. De symptomen die je had kunnen ook van progesteron zijn, welke weer dipt vlak voor je menstruatie en dat zou kunnen verklaren waarom je symptomen dan ook verdwijnen.
     
  18. K00

    K00 Niet meer actief

    Ik hoop dat het nog positief voor je uitpakt!

    Ik geloof er in dat je zwangerschapskwalen kunt hebben en een negatieve test.
    Bij onze eerste wist ik het meteen, een week voor nod. Zere, volle borsten. Levensecht dromen.
    Testte een week lang negatief. Op nod positief.
    Gebruikte toen wel kv testen.... een andere test had misschien eerder duidelijkheid gegeven?!
     
  19. Tryingfornumber3

    Tryingfornumber3 Actief lid

    29 apr 2018
    130
    25
    28
    Vrouw
    Ben helaas gewoon ongesteld geworden zit nu op dag 4 in m'n nieuwe ronde dus hopelijk deze ronde meer succes maar bedankt :)
     
  20. K00

    K00 Niet meer actief

    Oh jammer !
     
    Tryingfornumber3 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina