hey dames alles goed hier? heb even een heel ander vraagje voor de dames met al een kindje. we gaan binnenkort naar berlijn het gaat maar om 2 dagen dat we er zijn. nu zei familie moet je even een buggy voor je dochter mee nemen ik vind dit eigenlijk onzin. ze is 3 en kan prima lopen. wat zouden jullie doen? ik heb geen eens een buggy dus zou ik daar nu nog achteraan moeten bleh.
@qwerty123 en weet je al meer? @rissie10 he balen, altijd weer rot als je vakantie om is! @Stampertje1 moet je toch echt zelf inschatten. Jij kent je kind. Jij weet hoeveel je wilt gaan doen/lopen. Dus denk dat jij het beste die inschatting kunt maken.
persoonlijk denk ik dat we het voor jandoedel mee nemen aangezien ik ook niet ver kan lopen en we ook nog het meeste gaan doen met de bus
@qwerty123 o gelukkig! @Stampertje1 lastig in te schatten voor ons. Ik persoonlijk ben wel van een wandelwagen maar ook meer omdat mvr weg loopt. Maar ook snel al niet meer wil lopen en dan gedragen wil worden. Maar jij kent je kind het beste.
Als je idd toch niet van plan bent om ver te lopen zou ik het niet doen. Wij gaan maandag naar de Efteling en ook al is mijn zoontje over 3 maanden 4 jaar, ik neem mooi de buggy mee. Je loopt je verloren in dat park en ik moet eerlijk zeggen dat ik het ook nog eens handig vindt voor mijn tassen enz! Hier een heel druk weekend voor de boeg. Gisteren de hele dag in Amsterdam geweest en s avonds naar het concert van Ed Sheeran geweest! Geweldig! Alleen was pas 2:00 thuis Pfff, nog ruim een uur in de file gestaan om 0:30 s nachts!!! Vandaag een verjaardag met eten erbij enz, morgen een Bbq en maandag dan nog naar de Efteling. Allemaal wel super leuke dingen! Maar ik moet zeggen dat ik vandaag al op adem moet komen van gisteren. Dan merk ik eigenlijk pas dat mn lichaam wel voor 2 moet zorgen en dus sneller moe wordt.
Idd een druk maar leuk weekend! Was het nog mooi bij ed sheeran? Ik vind hem persoonlijk wel erg goed. Hier gelukkig geen last meer gehad van de buikpijn wat het ook maar geweest is.. zal dan wel groeipijn zijn geweest of misschien toch de banden. We gaan gewoon weer vrolijk door! Wij zouden ook een erg druk weekend hebben met gisteren en vanavond verjaardag. Morgen kraam bezoek. Maar toen besloot ons zoontje donderdag hoge koorts te krijgen vanuit het niets.. 39.8! Een raad waar het vandaan komt en heeft 1 dag aangehouden. Vrijdag alleen nog verhoging en een zombie vandaag weer spring levend. Heel vervelend om onder die verjaardagen uit te komen.. Morgen wel weer op kraam bezoek tenzij hij besluit om weer slecht te pas te worden maar dat denk ik niet haha. Zou het zelf immers ook absoluut niet kunnen waarderen als iemand met een ziek kind bij ons op kraambezoek zou komen..
Hey meiden alles goed hier? Hier wel. Mijn buik heeft een groeispeurt dus heb maar even wat broeken besteld
@pooh82 vermoeiend maar wel leuk inderdaad! Wij waren vorig weekend in de efteling en mijn zoontje is al een poos 4 en ik had ook een buggy meegenomen hoor. Zoveel lopen daar en hij is echt niet meer te tillen! @Triesje91 gek he, het komt en gaat soms zo snel bij die kleintjes! Gaat het nu nog goed?
Goedemiddag meiden! Waauww wat een temperaturen buiten, al is die wind wel heerlijk ... Gisteren drukke dag gehad... Smiddags verjaardag van zwager en nichtje. 3 en 30 geworden... savonds feest van oom van mn man die 50 is geworden. Had het idee alsof er een vrachtwagen over mij heen was gereden vanacht... Nu met de 3 kinderen een dag alleen thuis... Ze slapen op het moment, dus kan even heerlijk bijkomen .. Nog 2 weken en dan is er weer een mijlpaal gehaald en helpen ze onze kindjes mochten ze besluiten te vroeg te komen. Altijd wel een fijn idee!
Oww ik vind het echt veeel te heet. Ken er niet tegen bah! Wordt zo loom suf gaar en licht in me hoofd van.en dan morgen drukken dag werken pff zie er wel tegen op.En door de hitte krijg ik ook uitslag in me knieholte . Me binnenkant van me elleboog. Krap alles kapot. Mag nu die zalf niet smeren. Sorry voor me geklaag hoor !! Ik wil graag een mindere temp! En wat regen zodat de hooikoorts ff zakt. Want hatsjoe hatsjoe pies in me broek! (Jurk) Daarna wil ik wel weer mooi weer en zon. Maar gewoon 22 gr is goed !
Ik moet morgen in een klaslokaal staan dat gigantisch warm wordt met nog 20 kleine kacheltjes erin. En dan moeten we nog wat doen ook. Wordt ook erg leuk! Vandaag hield ik het nog wel uit, in de schaduw met dat windje. Niet teveel bewegen.
Poeh ook erg warm zeg pff !! Idd niks doen is het beste. Maar daar wordt je ook zo gaar van! Ik moet haren knippen. Ga de deur dicht houden en de ventilator aan!
Haha, heerlijk toch om hier lekker te kunnen klagen Voor degene die al naar de Efteling geweest zijn: wat raden jullie aan om als eerste te doen/ zien? We gaan morgen gelijk om 9 uur weg om voor 10en daar aan te komen... Heb er zoveel zin in!