Ik zie ook wel oploop hoor! Je hcg verdubbelt dan wel iedere 48 uur, maar vergeet niet dat het van heeeel weinig hcg naar weinig hcg, naar een beetje hcg oploopt in het begin. Bijv. 7-14-28-56. Das allemaal nog geen knaltest.. En dan opeens kan het hard gaan, had ik zelf ook vorige week. Eerst flink turen en ruim een week later een dikke knaltest. Ik duim voor je dat het blijft oplopen!
Haha ja vind ik ook! Ik ben echt overtuigd dat utro goed is bij een korter lf. De gyneacoloog vond van niet maar gaf het uiteindelijk wel omdat ik bleef zeuren In principe denk ik wel dat ik kan stoppen als de innesteling succesvol is, want in principe zou mn lichaam nu zelf meer progesteron aan moeten maken.. Wanneer zal ik er dan mee stoppen? Wat gek trouwens dat de Kruidvat zo anders is dan! Waar zou dat aan liggen?
Zou even in overleg met de gyn stoppen. Maja, als die het al amper wou geven zal die waarschijnlijk aanraden om nu te stoppen. Misschien even hier een vraag over openen in een ander subforum. Er zijn hier wel meer dames die op "eigen initiatief" utro gebruiken. En over de kv testen. Er stond altijd op dr verpakking dat ze bij een hcg van 25 positief uitvielen, dit was in de praktijk echt minder. Ik denk dat ze daar nu wel in de buurt komen omdat ze nu ongeveer tegelijk met een cb digitale positief zijn en vroeger moest je echt een vrij duidelijke streep op de cb hebben wilde de cb digitaal positief uitslaan.
Morgen! Vandaag alweer eigenlijk (is al laat ). Als het dan duidelijk is opgelopen stop ik met testen en heb ik er maar gewoon vertrouwen in
Moeten jullie nou eens kijken De laatste is van vandaag!! Ben echt blij. Dank jullie voor jullie positiviteit, dat vond ik echt fijn (zag het zelf wat somber in). Tof!!
Mooie test hoor! En nu lekker niet meer testen. Kan je alleen maar onzeker maken en dan op het wachtbankje voor de eerste echo. Gefeliciteerd!