@TigerAngel7 ik vind het prima! @lievemandie hopelijk heb je snel een mooie test! Pff ik ben gesloopt! Ik denk dat ik tegelijk met de kleine man mee na bed
Help! Iemand eet een kruidige maaltijdsalade naast mij in de bus. lang leve de goede neus en spontane misselijkheid.... nog 10 minuten....
@Appelmoess @Cindy1977 Proficiat met de mooie echo's! (En de rest ook moest ik nog dames vergeten zijn) @lievemandie dikke knuffel. hopelijk snel een positieve test in handen! @fbgroep ik wil hier ook wel meekletsen maar wacht nog eventjes op eerste echo bij de gyn en tot de groep op geheim staat voor zover ik kan zien, zie je inderdaad niet wie de leden zijn maar zou het toch echt graag tot 12 weken stil houden
Door die veeg bloed wilde ik nog steeds geen koffertje, ik heb afgesproken dat als alles na de vakantie nog goed is, ik alle koffertjes mee snatch
Groep staat nu op besloten Als ik hem op geheim zet kan niet meer die groep zien en vinden en zou ik alles handmatig toe moeten voegen die eerst vrienden met mij op fb zou moeten worden. De rest is dan alleen zichtbaar voor de leden IN de groep
Dames, het is erg vroeg maar na een avondwerken lijk ik nu toch wel echt bandenpijn te hebben. En 't blijft wel even aanhouden. Voelt niet als menstruatiekrampen en het zijn dit keer ook niet mijn darmen die ik voel. Zo blij dat ik geen bloedverlies meer heb gehad na dinsdag. @Cindy1977 ik snap dat je schrikt! Gelukkig een goede echo. Ik had wel echt veel bloed heel m'n handen onder.. Maar nu gelukkig niks meer, de 26ste weer een kijkje nemen bij ons kleintje.
@Pln ik heb ook al sinds week 5 of 6 bandenpijn ook. Vooral bij plotselinge bewegingen en niezen, die pijn herken ik uit duizenden! Ik merk dat ik sinds de positieve echo minder met m’n zwangerschap bezig ben, en dat is fijn! Ik ben niet meer krampachtig alle nieuwtjes in m’n app aan het bijhouden en ook check ik dit forum minder. Daardoor gaat de tijd gevoelsmatig in ieder geval sneller en het geeft me ook meer rust ofzo! Morgen gaan we het de peuter en m’n ouders vertellen! Het dringt eigenlijk nu pas weer een beetje tot me door dat we straks nog een kind krijgen. Dat ik zwanger ben weet ik nu wel, maar we krijgen dus echt weer een baby straks, whaaaat!
Hè meid wat vreselijk naar, ik hoop zo dat het na de 10 wkn gaat zakken voor jou! @krijgertje .... veel plezier straks! Ik had het vorige week ook ineens! Ik ging bijna hyperventileren toen ik me bedacht dat ik straks DRIE kids heb Achterbank vol geluk!
@moonchild onee verschrikkelijk, de bus zonder spugen uitgekomen? Hier gisteren een feestje en mensen met een bier/hapjesadem pfffff bah @Cindy1977 logisch dat je even schrikt... Gelukkig was de echo helemaal goed! Volgende keer mooi dat koffertje mee @Meisje93 bah wat naar. Had ik vorige week ook zo erg... Hopelijk zakt dat allemaal snel! @Pln hier nu ook bandenpijn na een feestje gisteravond.
@Meisje93 bah, hopelijk heb je toch nog wat kunnen slapen... @krijgertje veel plezier met het te vertellen! Hier besef ik volgens mij ook nog niet echt (of wil ik het voorlopig nog niet helemaal laten doordringen tot na het 1ste trimester) dat er volgend jaar echt terug een baby'tje bijkomt. Misschien maar goed ook want anders schiet ik nog in de stress hoe we alles rond gaan krijgen in combinatie met dat deugeniete peutertje
@Meisje93 hopelijk heb je nog even kunnen slapen. Heb je al geprobeerd je kussen op te hogen en op je linkerzij te liggen?
@Meisje93 wat naar zeg dat je niet kan slapen van de misselijkheid. Hopelijk heeft je man je vanmorgen even laten liggen!
2x overgeven vannacht & om 4u pas gaan slapen. zie hierboven. ook geprobeerd, maar linkerzij was helemaal drama. ik word net wakker. Man & kind slapen nog. Heerlijk! toch nog 5uurtjes kunnen slapen gelukkig.