Mooooi! Ah, nu word ik ook zenuwachtig voor mijn echo.. Duurt alleen nog even Wanneer ben je uitgerekend?
Eind feb, jij denk ik de 25e, maar definitieve datum bepalen ze pas bij de termijnecho. Jouw echo komt helemaal goed
Yes, volgens het UMC Radboud waarschijnlijk 25 feb. Ben benieuwd! We gaan er vanuit dat alled goed zal zijn (met een slag om de arm)
Ja dat denk ik ook wel ja! Dat was met onze dochter ook zo. Wanneer heb jij nu weer een volgende echo? Die van mij staat 26 juli bij de vk praktijk hier in de buurt met 9,5 week. Leuk hoor, een paar echo's achter elkaar
Wat mooi Kan niet wachten op mijn echo!! Ook 16 juli net als @Friesin Dan ruim 7 wk dus ook al garnaal zichtbaar hoop ik. Nog maar 10 daagjes Wat fijn dat je over 3 wk weer mag kijken
@Friesin ik voel me wisselend.. soms flink misselijk en zere borsten. Soms dagen niets. Zoals vandaag. Niets. Ik ben er erg onzeker door. Dus ben dan weer blij met dagje misselijk en pijnlijke borsten. Ik probeer vertrouwen te krijgen in mijn lichaam maar dat duurt ff. Na een mooie echo de 16e lukt dat vast beter. Hoe gaat het met jou?
In verband met mijn verleden mag ik wekelijks, vind ik het te veel dan om de week.. aanstaande maandag zie ik frutsel alweer. Intake zodat er exact alles gepland wordt.
@juudje, misselijkheid is hier ook met vlagen en spuug niet hoor. Borsten voelen zwaar maar doen ook niet continu zeer alleen mag er niemand aan zitten en mijn huisdieren er niet tegen aan liggen. Die onzekerheid die jij soms hebt, ken ik. Waarom denk je dat ik zo idioot vaak getest heb?! Nog vlak voor de echo maar dan denk je.. ben niet meer zo moe, onzin want je brein en hormonen nemen een loopje met je. Kan me voorstellen dat jullie het graag de 16e willen laten zijn.. tijd vooruit spoelen. Is jullie karakter ook zo fel? Ik ben echt nog meer een heks.. en mijn krullen zijn bijna uit mijn haar en het is futloos, dus veranderingen zijn er al..
Ik ben zeker prikkelbaar. Bij zwangerschap van mn dochter was ik erg emotioneel, huilde ik om alles. Heb ik nu niet. Nu dat felle en prikkelbare. Mijn haar is ookk erg slap en futloos. Bij mijn 2 eerdere zwangerschappen op de dag van 6 wk had ik bloedverlies... de eerste keer foute boel. De 2e keer gelukkig niet; waarschijnlijk toen het 2e embryo dat niet goed was genesteld wat werd afgestoten. Vandaag 6 weken! En geen bloedverlies!!!