Iets anders dan vakantie foto's... de vuile vaat en de "schone" vaat die uit de vaatwasser komt.. ik heb net het filter schoongemaakt die was zooo vies . Ik spoel voordat het de vaatwasser in gaat, iemand in huis niet.. dus vaatwasser van binnen ook schoongemaakt en hij staat nu op kort programma aan.. Straks mag de berg er weer (gedeeltelijk)in..
Ik zit geduldig te wachten tot ik er mozzarella op kan doen en hij in de oven kan. Geen idee wanneer mijn vriend thuis is Bekijk bijlage 580415
Het was heeeeerlijk! En 3 minuten later was hij binnen en kon hij de oven in (nadat de mozzarella erop zat)
Wordt je daar niet ontzettend misselijk van? Ik vind dat soort gebakjes heerlijk, maar na 1 sta ik meestal al te stuiteren van de suikers, laat staan twee.
@Lotion is het ook een rottweiler of lijkt dat alleen maar zo op de foto? Wij zijn net terug van een rondje kermis. Goed excuus om morgen weer terug te gaan.
Iedereen vraagt dat Maar nee.. zijn vader is wel een kruising Jack russell en wij denken zelf rottweiler, maar is zelf maar net iets groter dan een Jack russell Zijn moeder is een Jack russell. Hier zie je em beter: Bekijk bijlage 580454
Wat een knapperd! Hij is wel echt getekend als een rottweiler, grappig! Zal wel een leuk gezicht zijn, een mini-rottie!