Vind ik niet haha. Er zit namelijk 7 jaar en bij geboorte bijna 8 jaar tussen de jongste en de jongste straks haha maar je lijf reageert sneller inderdaad.
Ja oké. Maar ik denk evengoed dat je spieren bij een tweede/derde niet meer zo strak zijn als bij een eerste en het daarom veel eerder uitzet.
@Dansprinsesje wat heerlijk zo'n knaller! @itsourlove prachtige buik al! Hier gaat het ook sneller deze derde keer. Maar waarschijnlijk wordt het uiteindelijk wel weer een bescheiden buikje. De misselijkheid heeft zich toch gemeld hier. Als ik de hele dag flink eet dan gaat het wel, dus ik sta angstig op de weegschaal . Ik word ook snel misselijk van geuren en als ik aan iets vies denk. Gelukkig niet hoeven spugen nog. Al had ik mijn zakje gister wel gereed in de bus. Iemand naast mij zat een kruidige salade te eten. We willen het deze keer zo laat mogelijk vertellen aan de kids. We hopen dat ze het niet door hebben tot de 11+5 echo. Vorige keer waren ze er helemaal kapot van. Mijn zoontje was tot laatst nog regelmatig aan het huilen in bed. Ze letten wel extra goed op, omdat ik beloofd had dat ze echt nog wel een broertje of zusje zouden krijgen.
Spnnend!! Hopelijk hebben ze niks door. Zou leuk zijn!! Laat die misselijkheid maar snel ergens achter!
Lijkt me ontzettend lastig om niks te kunnen zeggen. Maar heel begrijpelijk dat je het nog even voor je houdt. Heel benieuwd hoe ze reageren dan.
Pfff wat een stronteigenwijze man heb ik toch. Mijn man vindt dat we aan kleertjes voor de kleine dadelijk aan 10 rompertjes en 10 setjes kleding genoeg hebben. Hij moet toch eens in de 3/4 dagen wassen dus theoretisch heeft hij genoeg voor een week. Dan hebben we toch genoeg reserve? Ik krijg hem niet aan t verstand dat kinderen zoveel poepen en knoeien dat je meerdere setjes nodig hebt en je geen idee hebt welke maat de kleine heeft. Terwijl ik diegene ben met ervaring en hij nog geen kind heeft. Zijn dit nu gewoon hormonen van mij of is hij gewoon strontvervelend? Grrr. (En nu ligt hij prinsheerlijk te slapen en lig ik boos naast hem)
Jij lekker shoppen..en als hij denkt dat ie met een baby zo weinig gaat wassen...dan ontluikt de waarheid straks snel
Pfft ik heb sowieso een hekel aan misselijkheid. Nog eventjes en het houdt hopelijk weer op voor je die misselijkheid dan. En hopen dat je de kids snel het goede nieuws kan brengen
Ik heb weinig tijd om mee te kletsen! Sorry meiden haha. Mijn test was wit dus denk dat we naar de volgende ronde kunnen. Nod is 10 juli. we zien het wel!
Neejoh daar hoef je helemaal geen sorry voor te zeggen! Lekker kletsen wanneer je wil. Jammer van de witte test. Maar wie weet nog vroeg?
Hi allemaal! Hoe gaat het? Gefeliciteerd voor dames die zwanger zijn geworden!!! Morgen alweer echo! Ik mag me kindje morgen weer zien helemaal in love. Qua kwaaltjes is het nu al veel minder geworden behalve pijnlijke tepels, hoofdpijn en wanneer ik misselijk van te sterke geur wordt. Ik heb ook last van opgeblazen buik zowel als een vol gevoel terwijl ik niet super veel heb gegeten. Geen krampjes meer. Raar maar waar want ik voel me niet echt als zwangere vrouw alhoewel ik me heel erg graag zwanger wil voelen. Liefs
Ik ga nu heel vervelend zijn maar eigenlijk ben ik het wel met je man eens. Waarschijnlijk krijg je ook nog veel en stel dat je na twee dagen merkt dat je niet genoeg hebt, kun je via internet bestellen en heb je het de volgende dag in huis. Maar waarom ga je hier in godsnaam ruzie over maken als je 12 weken zwanger bent. Je hebt nog zo lang, koop af en toe een leuk pakje en hij heeft het vast niet eens door joh is toch helemaal geen ruzie waard. Dus ik denk ook dat het wel een beetje de hormonen zijn aangezien je niet weet welke maat je kindje heeft (want dat ben ik wel met je eens) lijkt me dat juist een reden om niet teveel in te slaan, straks heb je aan de helft niks.
Eigen ervaring zegt dat je de eerst weken juist in de grotere maten kleding krijgt (vanaf 62) en gemiddeld 2 a 3 rompertjes per dag verspilt ...waarvan vaak ook nog eens 2 out of 10 vies voor het leven is en echt wegkunnen... Tuurlijk kun je meteen shoppen, maar voor een zwangere is stressvrij zijn aan het eind zooo heerlijk .
Mar ik zou dat punt echt geen ruzie met mijn vriend waard vinden. Als ik zou denken dat we meer nodig hadden dan dat hij dacht dan kan hij toch zelf bij gaan kopen als het niet genoeg is? Of ik zou gewoon zelf zoveel kopen als ik wil, dat zou mijn vriend niet eens merken.
Ik denk ook niet dat ze echt ruzie hebben gehad..meer een onenigheid (maar dat weet ik ook niet hihi) Hoe dan ook daar heb ik ook nul zin in I buy I choose zeg maar is het hier haha.