Dat ik, naast netflix e.d, nog steeds van ouderwets tv kijken hou en er in het zomerseizoen niks op is behalve herhalingen.
Dat ik graag een wijntje wil maar straks moet voeden. Wel een voorraadje maar vind melk kolven en weggooien ook weer stom.
Arrghhh schei uit Bij gebrek aan beter... Ik heb nog wel paar pakken chocomelk staan Bekijk bijlage 580588
Ik lig in bed met mn haar nog los. Dus ik moet zo rechtop gaan zitten om het te vlechten. En daar heb ik echt geen zin in.
Ik heb zin in cheese union chips maar die zak heb ik gisteren leeg gegeten en heb nu alleen nog paprika liggen. En mijn vriend is te druk bezig met zijn spelletje om een glas cola voor mij in te schenken en ik heb geen zin om op te staan
Ik ga ook echt niet door weer en wind hoor, alleen als het niet te hard waait, niet regent en niet te warm en zonnig is.
Dat net al het bezoek van mijn verjaardag weg is vanaf vanmiddag 15 uur en ik de vaatwasser nog moet inpakken en opruimen.....................ik geloof dat ik eerst nog een wijntje neem!
Dan drink dat wijntje net na het voeden. Als er genoeg tijd is tot de volgende voeding moet dat kunnen zonder te kolven.