Vermiste Thaise voetballers gevonden, nu nog gered worden.

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Deedee91, Jul 3, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    Feb 12, 2012
    4,238
    1,892
    113
    Female
    Hard duimen dat de rest van de groep ook veilig uit de grot komt.. zou toch verschrikkelijk zijn als het alsnog misgaat. Brr.....

    Als ik die filmpjes zie, vooral die waar dat hele smalle stuk gefilmd is.. ik zou helemaal in paniek raken denk :eek:
     
  2. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Tegelijkertijd begrijp ik dus echt niet waarom ze in vredesnaam zo ver die grot zijn ingegaan?! Ze kruipen soms door spleten die al bijna te smal zijn voor een mens.
    Ik zou die hele tocht zónder water al doodeng en gevaarlijk vinden... Ik vind dat toch best onverantwoord met 1 begeleider met 11 jongetjes.
    Maar goed, het is gebeurd en ik weet er het fijne natuurlijk niet van...

    Ik hoop nu uit de grond van mijn hart dat alle kinderen veilig uit de grot komen!
    Wat zullen zij en hun familie angsten doorstaan :(
     
    Angel1980 likes this.
  3. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    Feb 12, 2012
    4,238
    1,892
    113
    Female
    Nee ik ook niet zo... Ik las ergens dat 1 van die jongens jarig was en dat ze in die grotten z'n naam in de stenen wilden kerven. Of zoiets..
    Maar ook dat ze dus wilde schuilen voor de regen. En dat ze alleen maar verder konden omdat die kamers vol liepen met water. Maar als ik zou zien dat het waterpeil stijgt, was ik gelijk weggegaan. Mja... de meesten konden niet zwemmen.
    We waren er niet bij, dus het echte verhaal is gissen. En ze zullen van te voren vast niet hebben geweten dat ze nooit meer op eigen houtje die grotten uit zouden komen.
     
  4. heidiane

    heidiane Fanatiek lid

    Jul 5, 2010
    1,724
    1,647
    113
    Pfff zet nu het nieuws aan. Ze hebben er 8!!! Uur over gedaan. Was snel zeiden ze. De verwachting was 11 uur. Wat een klus. Voor degenen die op vakantie gaan. En 8 uur moeten rijden. Dát is al lang. :(
     
  5. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,546
    3,057
    113
    Ja snap dat ook niet zo.. en als het regent staat de grot toch ook niet gelijk vol?
    Snap wel dat ze wilde schuilen maar dan ga je toch niet zo ver naar binnen ?
    Snap het niet zo goed.
    Als je ziet dat het water stijgt ga je toch naar buiten lijkt mij.

    Maargoed, ben benieuwd of ze er levend uit komen. De sterksten waren als eerste gered.
     
  6. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,258
    11,864
    113
    Ja en het duurt al 6 uur voor de duikers hen bereikt hebben. En dan moeten die dus ook weer terug. Dezelfde duikers van gisteren gaan vandaag weer omdat die nu de ervaring hebben en het ‘terrein’ kennen.
    Ook heftig voor de reddingswerkers dus.
     
  7. heidiane

    heidiane Fanatiek lid

    Jul 5, 2010
    1,724
    1,647
    113
    Eigenlijk te bizar voor woorden. Mijn werkdag duurt zolang, wat bijzonder trouwens dat alles in het werk gezet wordt om ze te redden.
     
  8. disaro

    disaro Fanatiek lid

    Aug 18, 2014
    2,036
    251
    83
    Ik heb dit verhaal niet zo mee gekregen, maar hoe zijn ze er achter gekomen dat ze in de grot waren?
     
  9. beccie

    beccie Niet meer actief

    Ze hadden de tassen en fietsen bij de ingang van de grot laten staan.
     
  10. Oona

    Oona Actief lid

    Jul 2, 2018
    436
    518
    93
    Aan de ene kant begrijpelijk dat dezelfde duikers opnieuw gaan. Anderzijds verzwakken zij toch ook enorm van zo een lange intensieve tocht.
     
  11. disaro

    disaro Fanatiek lid

    Aug 18, 2014
    2,036
    251
    83
    Ah oké, dank je.
     
  12. disaro

    disaro Fanatiek lid

    Aug 18, 2014
    2,036
    251
    83
  13. disaro

    disaro Fanatiek lid

    Aug 18, 2014
    2,036
    251
    83
    beccie likes this.
  14. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    Feb 12, 2012
    4,238
    1,892
    113
    Female
    En toch denk ik dat ze door de adrenaline heel ver kunnen gaan...
     
  15. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    Feb 12, 2012
    4,238
    1,892
    113
    Female
    Jeetje! Wat een klus zeg!
    En ik zou echt volledig in paniek raken zeg, als ik op die brancard zou liggen...
     
  16. Oona

    Oona Actief lid

    Jul 2, 2018
    436
    518
    93
    Ja dat kan ik me ook wel voorstellen. Ze zullen daarna kapot zijn, maar nu tot het uiterste gaan.
     
  17. disaro

    disaro Fanatiek lid

    Aug 18, 2014
    2,036
    251
    83
    Ja ik ook, vreselijk
     
  18. heidiane

    heidiane Fanatiek lid

    Jul 5, 2010
    1,724
    1,647
    113
    Ze krijgen vooraf kalmeringsmiddelen zodat ze niet in paniek raken. Ik vind het bewonderingswaardig hoe goed alles doordacht is, en dat filmpje. Wat moeten ze toch nog een eind helemaal onder water.
    Ze hadden het er al over dat het als het regenseizoen begint ze hen niet meer konden redden. Niet kunnen zou dan ook echt niet kunnen zijn. Dit is allemaal al te bizar voor woorden. Ik krijg hier echt een beeld bij van 2de geboorte voor die kinderen.
     
  19. Harperhazel

    Harperhazel Niet meer actief

    Wat een helden die duikers. Echt ongelooflijk.
     
  20. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Waarschijnlijk waren die kinderen druk bezig toen het begon te regenen. Toen ze merkte dat de grot vol water liep zijn ze waarschijnlijk gewoon verder de grot in gegaan om te schuilen. Misschien wel in de verwachting dat ze na de regen zo weer naar buiten konden. Niet wetende dat de regen niet zou stoppen en ze alsmaar dieper die grot in gedreven werden. En ineens konden ze geen kant meer op.

    Het is aan de coach te danken dat die kinderen allemaal nog in leven zijn aangezien hij paniek heeft weten te voorkomen en zijn eten heeft afgestaan. Hij wil perse als laatste de grot verlaten omdat hij zich zo schuldig voelt.
    Het is een bizar en verdrietig verhaal, met een heroïsch randje.
    Laten we hopen dat de laatste 4 jongens, hun coach, de artsen en duikers vandaag ook veilig naar buiten komen.
     

Share This Page