Wat zouden jullie doen? Bruiloft schoonzus

Discussion in 'De lounge' started by Doritos, Jul 7, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,256
    28,304
    113
    Ja we gaan erg off topic zo. Laten we het maar laten zoals het is :p
     
    mamabri likes this.
  2. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Die vergissing ken ik maar al te goed. Wij zijn na kerst nummer 1 elk jaar niet thuis.:|:roflmao:
     
    Aszz likes this.
  3. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,874
    7,938
    113
    Spijkerstof, duh :D
     
    Chocolat, Oceanna and Manque like this.
  4. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Tss wat een gedrocht..!
    Nou heb je wel meteen duidelijkheid en hoef je ook geen kleding meer aan te schaffen.
     
  5. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Ik vond het jaren 80 dresscode topic wel inspirerend...? :roflmao:
     
  6. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Waarom in de lelijkste kleding komen? Nee joh! Ik zou er echt voor zorgen dat ik en mijn man door een ringetje te halen zijn en dat veel mensen gaan zeggen hoe prachtig jullie eruit zien en oh zo gelukkig! En dan komen de foto momenten, met je prachtige haar,make-up en kleding,ik zou dan niet aan de buitenkant gaan staan maar zo dicht mogelijk bij het bruidspaar. Telkens wanneer ze thuis zijn en even vol geluk samen naar de foto's willen kijken zien ze jullie per-fect op de foto's staan, helaas konden Julie er niet vanaf ge photoshopt/geknipt worden en zien ze elke keer weer jullie perfect gestylde kleding en gezicht. Dat zou mij veel meer genoegdoening geven als teboek staan als de mensen die zich niet aan de dresss code houden en persee iets duidelijk wilde maken. :D
     
    BabyFG, Tranquila, mamabri and 14 others like this.
  7. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    Feb 17, 2017
    2,041
    2,727
    113
    Female
    Precies dit!
     
  8. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    Feb 17, 2017
    2,041
    2,727
    113
    Female
    Oei....heb nu pas gelezen dat jullie niet meer welkom zijn. Ik zou ook niet meer gaan. Ik zou er geen ruzie om maken maar ook geen gesprek meer over voeren. Als er een excuses komt dan zou ik wel gaan. Hier ook bekend met een familieruzie. Er zal nooit iemand een scheef woord uit mijn mond horen komen. Bij familieruzies houd ik afstand (juist om de ruzie uit de weg te gaan). Als je weer normaal kunt doen, ben je weer welkom in mijn leven. Als je nog niet normaal kunt doen (normaal is voor mij acceptabel gedrag dat niet over mijn grenzen gaat) ook prima. Wachten we nog even
     
  9. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Allemaal in het wit
     
    Nellie4, Chocolat and suus1983 like this.
  10. tuc

    tuc Niet meer actief

    Whaha o ja dat zou nog beter zijn.
    Ts, weet niet of je zelf getrouwd bent, gewoon in je eigen trouwjurk gaan:roflmao:
     
  11. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,256
    28,304
    113
    En lang. Met een kroontje
    Ik dacht aan zoiets:
    Gypsy-Wedding-Dress-Cost.jpg
     
    Syane, Whysteria, Chocolat and 4 others like this.
  12. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Ha ha

    [​IMG]
     
    Manque, Syane, Whysteria and 9 others like this.
  13. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
  14. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    1,533
    382
    83
    Female
    Maar als jij je tot op zeker hoogte aan haar aanpast. Dan zal zij dat vermoedelijk niet als positief zien. Dus dan wring jij je nog in allerlei bochten en dan wordt jij nog als boe man benoemd. Zij zal pas tevreden zijn zodra jij je volledig aan haar eisen aanpast. Dus is dat de moeite waard? Of kun je dan beter niet gaan en jou grenzen beschermen? Dat is voor ieder zijn eigen mening natuurlijk.
     
    MyMiracle likes this.
  15. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,256
    28,304
    113
    lache als schoonzus dan een heel degelijke jurk draagt en dan een stuk of 10 ZP'ers komen in Gypsy trouwjurken :roflmao:
     
    Chocolat and maartje84 like this.
  16. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Ik ben in het rood getrouwd mag die ook:roflmao:
     
    bosi333 and KleineLai like this.
  17. Emma86

    Emma86 VIP lid

    Jun 25, 2012
    5,281
    2,232
    113
    Female
    Nederland
    @mamabri
    Maar je kinderen zijn toch geen verlengstuk van jezelf? Ik vind het altijd zo hysterisch overkomen: als mijn kinderen niet mee mogen kom ik ook niet!
    Niet iedereen zit op jouw schatjes te wachten. Sommige bruidsparen willen HUN dag misschien strak en formeel zonder de afleiding van kinderen.
    Oké, als het directe familie is kan het wat raar voelen als ze niet worden uitgenodigd maar wie zijn wij om daarover te oordelen? Wil niet zeggen dat ze jouw kinderen niet leuk vinden toch? Kan ook zijn dat ze geen geschikte locatie hebben, budget niet groot genoeg, krijgen scheve gezichten als ze die wel uitnodigen en die niet, etc. Las hier ook iemand die al jaren bezig was om een kindje te krijgen en op die ENE dag er niet mee geconfronteerd wilde worden. Daar heb ik alleen maar respect voor en ik flip ook niet wanneer mijn kinderen niet zijn uitgenodigd.
    En wat hebben kinderen ook aan een 5-gangendiner waarbij ze lang stil moeten zitten. Ik heb er ooit 1 gehad, we zaten uuuuuren aan tafel. Leuk voor de kinderen :rolleyes:

    In geval van ts is het natuurlijk absurd dat er wordt verwacht dat de kinderen voor de foto's moeten opdraven plus nog de bijkomende oppas- en geldproblemen.

    Haha mijn moeder heeft 40 directe neven en nichten (oma komt uit gezin van 13 kinderen). Zou wat zijn als zij iedereen had moeten uitnodigen op haar bruiloft onder het mom van: het is familie.
     
  18. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Mijn man komt uit een gezin van 8. Inmiddels zijn er ook al veel neefjes en nichtjes. En de oudsten hebben ook al een vriend(in) of zijn getrouwd en hebben zelf kinderen. Dat zijn er bij elkaar ook zo'n 40. Bij de laatste bruiloft van jongste zwager waren onze kinderen ook niet uitgenodigd. Alle kinderen er wel bij zou betekent hebben dat er dubbel zoveel gasten overdag zouden zijn. Dus we hadden niet in de trouwzaal gepast en ook het diner had in een veel grotere zaal gemoeten. (En dan hebben we het maar even niet over de financiële kant;))

    De kinderen vonden het niet leuk dat ze niet mee mochten. Ze hadden wel zin in een feestje, maar ik vond het ook wel lekker rustig:D
     
    Hopsatee likes this.
  19. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Sommige vinden het gelijk dat je, je kind als een verlengstuk van jezelf ziet als je ze graag mee wilt nemen maar dat is zeker niet zo. Mijn jongste gaat alleen maar huilen als ik er niet ben mijn oudste heeft daar geen problemen mee. Dat maakt wel dat ik ze dus graag meeneem omdat ik hem niet met een gerust hart bij iemand anders achter laat.

    Vorige week nog eens geprobeerd omdat dochter afsluiting van de psz had voor de zomervakantie en dat werd gedaan in monkey town broertjes en zusjes mochten niet mee en er moest 1 volwassenen per kind aanwezig zijn. Dus jongste bij oma gebracht dat was weer een drama. Dus tja of ik of mijn man gaat alleen naar een feestje waar geen kinderen mogen komen of we gaan niet. Of de kinderen gaan mee.
     
  20. tuc

    tuc Niet meer actief

    Die opmerking: " kinderen zijn toch geen verlengstuk van jezelf" staat momenteel op nr 1 in de meest irritante opmerkingen. Echt om van te kotsen.
     

Share This Page