Wat zouden jullie doen? Bruiloft schoonzus

Discussion in 'De lounge' started by Doritos, Jul 7, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Nee dat mag niet op dit forum, dan word je niet serieus genomen volgens sommige.


    :rolleyes::D:cool::p:thumup::|:roflmao::o::cry::evil:
     
    Another likes this.
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,208
    35,958
    113
    Alsjeblieft zeg. Ten eerste gaat je dat niks aan. Ten tweede wie zegt dat ik het nodig vind om van alles te proberen?
     
  3. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Of veel te serieus :p
     
    Ysabella likes this.
  4. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Jemig wat een wijvengezeik topic is dit geworden zeg :|

    @Doritos zijn de gemoederen een beetje bedaard?
     
  5. Doritos

    Doritos Lid

    Jul 2, 2017
    88
    111
    33
    Female
    Sorry ik heb nog niet alles gelezen, maar:

    Het is inderdaad de zus van mijn partner. Ze is qua leeftijd ruim volwassen maar qua gedrag niet. De bruiloft is in september, maar ze is er al maanden mee bezig en praat over bijna niks anders. Toch is het allemaal chaotisch qua regelen en doen.

    In ieder geval is ze erg hysterisch en bezig met de rest van de familie tegen ons laten te keren. Echt kunnen laten bezinken kan dus nog niet....het wordt er niet gezelliger op. :rolleyes:
     
    suus1983, HvO, Syane and 2 others like this.
  6. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    Jun 22, 2018
    3,695
    4,231
    113
    Female
    Meiden kom op. Zullen we weer on topic gaan nu?

    Ongelofelijk ts, jouw schoonzus. Ook gewoon stoken tussen jullie en familie.
    Straks wordt de boel nog afgeblazen omdat niemand meer wil komen. Wat sneu voor jouw zwager.
     
    Lieke1989, Chocolat and Oceanna like this.
  7. famofthree

    famofthree Fanatiek lid

    Sep 13, 2017
    1,024
    1,031
    113
    Female
    wat een stom mens. Kunnen jullie niet op haar kosten lekker 2 maanden op de bahama's gaan zitten ofzo.. vergoeding voor de stress die ze jullie geeft en het mentale aspect van haar in de familie hebben.. :thumup::p
     
    Chocolat likes this.
  8. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    Oct 15, 2017
    4,151
    4,681
    113
    Female
    Je kind hoeft niet perse ADHD te hebben om geen onbekende oppas te willen toch?
    Ik zal wel te veel tv kijken en daardoor slecht van vertrouwen zijn maar een onbekende betalen..
    ‘Nou, kinderen, vandaag gaan papa en mama naar de bruiloft van Pietje en Marietje dus komt er een lieve mevrouw die we via Google hebben gevonden. Tot vanavond.’
    Ja, túúrlijk.
     
    Marchella, Treez, nanette77 and 8 others like this.
  9. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    Oct 15, 2017
    4,151
    4,681
    113
    Female
    Erg irritant dat iedereen er nu maar last van moet hebben. Je partner is het met je eens, dat scheelt al een hoop en verder zou ik proberen los te laten... Al snap ik dat dat moeilijk is. Vervelend hoor!
     
    Manque likes this.
  10. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Hier kan je verder discussiëren.

    http://www.zwangerschapspagina.nl/threads/discussie-kinderen-wel-of-niet-bij-anderen-laten.678994/#post-21642280
     
  11. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    - mosterd -
     
    mamabri, Oceanna and tuc like this.
  12. lloorrtt

    lloorrtt Niet meer actief

    En toch zijn er mensen die dit doen, omdat ze zoooo nodig een dag/avond samen nodig hebben:rolleyes:

    :|
     
  13. tuc

    tuc Niet meer actief

    Wij doen heel regelmatig wat samen. Dan hebben we oppas (oma/opa/oom/tante) hier thuis.
    Een nacht weg wordt lastiger maar weinig behoefte aan ook. Vakanties en weekendjes doen we met zn allen. En s nachts slapen de kinderen;)
    Sinds een poosje lukt het dat oma of tante ze hier op bed leggen dus kunnen we van s middags tot s avonds laat weg. We beloven dat we s nachts weer thuiskomen en dat doen we dus ook.

    En nee dit is echt geen kwestie van wennen. Het maakt ons ook helemaal niks uit. Ik zou graag willen dat dit de belangrijkste zorg om de oudste was dan zag het er allemaal veel simpeler uit.
    Maar er zijn genoeg zorgen om dit niet op de spits te willen drijven en om het ons dus ook weinig te kunnen schelen.
     
  14. louan

    louan Niet meer actief

    #454 louan, Jul 10, 2018
    Last edited by a moderator: Jul 10, 2018
    Kijk nu ga ik wel koken. Zeker nu ze dus al begonnen is om het een familie issue te maken. Terwijl zij het ook op een volwassen manier met jullie kan ' uitpraten'.

    Zo een iemand haalt het bloed onder je nagels vandaan. Nou zou flink terug gaan krabben TS! Hele lastige situatie! Denk dat ze mijn grens nu wel bereikt had en ik haar flink op haar plek gezet had. Stom wijf.
     
    Chocolat and Oceanna like this.
  15. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Ik had mijn reactie al weer weg gehaald, zag later inderdaad je verdere uitleg. Beetje mosterd na de maaltijd dus mijn reactie, excuses. :)
     
    tuc likes this.
  16. tuc

    tuc Niet meer actief

    Geen punt:)
     
    Debaky likes this.
  17. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    Dec 2, 2016
    3,701
    4,591
    113
    Ik ben zelf heel lang oppas geweest en dat gezin had mij ook via internet gevonden. Maar voordat ik kwam ben ik wel een paar keer daar geweest met ouders erbij en heb ik meegegeten en de kinderen naar bed gebracht terwijl ouders er waren om te kijken hoe het ging, of het klikte en om de kinderen te laten wennen. Ging prima hoor, heb zo'n goede band met dat gezin gekregen!
     
    Leo85 and Hopsatee like this.
  18. lloorrtt

    lloorrtt Niet meer actief

    Ah ja dat klinkt alweer anders. Ik reageer ook vanuit m’n eigen omgeving, moet ik niet doen:roflmao::roflmao:.
     
    Lisanne1811 likes this.
  19. JJ1980

    JJ1980 Niet meer actief

    Mijn beide zoons gingen heel hard huilen als ik ijs uit de vriezer pakte. Tot een jaar of 5 bij de middelste en een jaar of 2 en een half bij je jongste. Hilarisch op verjaardagen.
     
    Leo85, Chocolat and tuc like this.
  20. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    Oct 15, 2017
    4,151
    4,681
    113
    Female
    Oceanna likes this.

Share This Page