Ik gooi 's avonds als ik bijna naar bed ga altijd mijn telefoon in de kattenkrabpaal mand. (Dan vergeet ik mijn telefoon niet mee naar de slaapkamer te nemen, i know het is een rare tik.) Gisteren gooide ik hem er ook in, ik was alleen vergeten dat ik er al iets anders had in gelegd, hij stuiterde zo 1,5 meter naar beneden. Leuk hoor zonder telefoonhoesje.
Ik ging eens even winkelen. Naar de stad gereden, auto in de parkeergarage. Ik lekker shoppen. Kom ik bij de kassa, faaaaak geen portomonnee bij me! Dat ik mijn aankopen niet kon afrekenen was nog tot daar aan toe. Zonder geld kom je namelijk ook de parkeergarage niet uit... Sindsdien zorg ik er altijd voor dat ik wat contant geld in de auto heb liggen. Al is het maar 5 euro, dan kun je in elk geval naar huis rijden.
Ik had net bijna een hele gevaarlijke faal. Ik had een pan met hete olie en kip op een kastje staan, op zo'n gladde onderzetter. De laatjes van het kastje stonden open. Ik wilde juist de gang inlopen toen ik in een flits dacht: laat ik die laatjes dichttrappen. Dus ik, deurknop in de hand, half in de gang, maak zo'n kungfu beweging waarbij ik beide laatjes in één keer dicht trap. Maaaarrrrr. Door de harde trap gleed de hete pan van de onderzetter, en vloog door de lucht recht op mij af!! Ik weet nog niet hoe ik het deed, maar in een bizar reflex wist ik in de lucht de steel van de pan te pakken te krijgen! En toen stond ik daar. Hijgend. Balancerend op één voet, de andere voet nog tegen het kastje. EN IK HAD DE PAN GEVANGEN!! Hallelujah. En nu gauw de kip eten
Hoe vaak ik al de wasmachine aangezet heb en er dan achter kom dat het bakje met wasmiddel nog op de grond staat, zal ik maar niet vertellen . Ik vrees dat het me nog wel vaker gaat overkomen .
Dat dit scenario überhaupt bestaat joh, je zou denken dat het ofwel een enorm schoonmaakwerk zou zijn geworden ofwel een ritje naar de eerste hulp en net zo goed een enorm schoonmaakwerk.
Normaal ben ik niet heel klungelig aangelegd, maar mijn vader was overleden en ik had stel op sprong een stacaravan gehuurd voor een week omdat hij niet naast de deur woonde. Alles was goed verlopen en de dag van vertrek had ik man met kinderen naar de speeltuin gedirigeerd, zodat ik alles kon schoonmaken, ik had alles spic en span en moest alleen nog even de laatste spullen uit de koelkast hebben en die schoonmaken, dan was het klaar. In de koelkast stond nog een fles "verse" aardbeiensap, maar over datum, dus ik wil de fles open maken om de sap weg te spoelen in de gootsteen. Springt me die dop van die fles en alle, ja serieus ALLE aardbeisap spoot overal en nergens heen......, Ik had een nieuw setje aan, zat compleet onder..., het plafond, de luxaflex, de hor, douchedeur stond open, dus ook de douche zat onder, het toilet... kon alles opnieuw schoonmaken en de hor weggegooid......
O dit heb ik ook al eens gehad (alleen lag mijn portemonnee thuis...) Alles was al aangeslagen. Gelukkig was mijn moeder toen ook in de winkel!
Ik gooide net allemaal gebruikte hydrofiel doeken in de prullenbak ipv de wasmand... Dat was wel echt even het faal momentje van de dag.
Ik faal ALTIJD als ik een haar-idee van pinterest uitprobeer. Ik heb even lang, steil, dun en veel haar als het model, steek mijn haar vlgs precies dezelfde stappen op en zie vervolgens een treurig fontein langs mijn hoofd naar beneden hangen. En dan niet zo'n mooie krul op de uiteinden, maar een springerige piek