Nee toch. En dan op de triage afdeling geen airco dus heel veel zwangeren die er waren voeldenzich niet goed en werd er heel wat afgesleept met natte washandjes.
Een oud ziekenhuis. De verloskamers hebben wel airco hoor en ook andere afdelingen maar net daar dan weer niet.
@qwsr Van harte gefeliciteerd! Ben heel benieuwd naar je uitgebreide verhaal. @ShallY & @woohoo Fijn dat de metingen nog goed zijn maar wordt wel spannend nu voor jullie beide! Gewoon er bovenop zitten hoor, al ben je er iedere dag, geen risico's nemen. @allemaal, welke wagen hebben jullie gekocht/gekregen en waarom? Wij hebben besloten een tweedehands Bugaboo Donkey te kopen. Omdat het een fijne wagen is en omdat hij redelijk waardevast is, waarschijnlijk kunnen wij 'm na gebruik ook weer goed verkopen. We gaan voor zwarte bak met beige kappen en dekjes.
Hier ook gekozen voor bugaboo donkey twin. Alleen dan wel nieuw.. omdat we dan net zoveel bijna kwijt waren als tweedehands. Gaan hem in september ophalen, kan niet wachten!! Haha
Oh echt? Waren zaterdag bij Prenatal, complete set € 2.000,-. Nu tweedehands compleet voor € 900,- van eerste eigenaar met bon en super netjes. Wij wilden uit principe geen Bugaboo omdat we de prijzen belachelijk vinden maar de Easywalker en Mountainbuggy duo wagens naast elkaar worden daar helemaal niet meer verkocht. Stond wel nog een ander merk, 98 cm breed. Niet echt heel handig om ergens binnen te komen.
Ja. Meisje maakte een heel klein mondje steeds en moest haar steeds corrigeren anders kreeg ik kloofjes. Verder was meisje 2 dagen misselijk en dronk ze amper. Dag 3 dronk jongen amper omdat hij verzwakt was. Heb toen lactatie kundige gebeld en die had aan dat dit echt past bij 37 weken. Dus gewoon proberen goed aan te leggen. En zo nodig paar dagen bijvoeding dat heb ik ook gedaan. Toen waren ze daarna op kracht en ging het goed.
Ik had vanalles wat. En omdat meisje onder temp had na geboorte heb ik wel boxpakje met voetjes aangetrokken uiteindelijk. En had lange mouwen voor de eerste dagen. In ziekenhuis is het niet heel warm namelijk
@Mama Saartje knap hoor hoe je je staande houdt meis. En gelukkig zijn er geen ernstige complicaties zoals hersenbloedingen opgetreden. Wat een vechtertjes heb jij. Wat moet het moeilijk zijn meis om je kleintjes te zien vechten en wat goed dat je bent gaan kolven. Hou het kolven vol, je zult zien dat de productie opeens komt en heel hard gaat lopen. Gebruik je de Medela symphony op initiatief programma? En neusspray kan idd ook goed helpen. Ook helpt het als je naast je kindjes kolft of naast een foto van hun. Hoe vaak kolf je op een dag? Veel sterkte nog meis. En heel veel kracht voor je kleine vechters. @woohoo en @ShallY wat naar steeds aan het CTG zeg. Hopelijk blijft het de komende weken wel gewoon goed! En allebei gewoon aan de bel trekken als je ze minder voelt hoor! Ze zeggen dat echt niet voor niets. Sterkte met de laatste loodjes. En @ShallY waarom pas met 38 weken? Volgens mn zus gaan de richtlijnen steeds meer naar 37 weken neigen. I.i.g voor 38 weken eruit. @qwsr gaat het aanleggen al iets beter? Ik vond het echt een verschil hoe deze 2 aanhapte en mn zoontje. Het komt omdat ze tochn3 weken jonger zijn he.... En minder energie/kracht hebben ervoor. Komt zeker goed. Ik ben op dag 5 begonnen met bijstinuleren met kolf toen was de productie 2 dagen erna goed op gang en hoefden zij minder moeite te doen. @kinderwagen wij hebben bugaboo donkey twin showroom model voor 1300 euro gekocht. Nog 2 voetenzakken in uitverkoop gekocht erbij en maxi cosi adapters en meerijdplankje. Ideaal! Super fijne wagen zeg! @hitte oh ik heb het ook zo warm gehad de weken voordat ik beviel... Maar nu heb ik het juist fris in de nacht haha
Nou ben weer terug van de ctg en moet vanmiddag weer terug omdat het meisje (die ik dus niet/nauwelijks voel) dipte. Dus voor de zekerheid vanmiddag terug want her kan zijn dat het apparaat niet goed geregistreerd heeft. Het aparte is wel dat het vaak is als je het kindje niet goed voelt het kan komen omdat het kindje achter loopt in groei. En dat is in mijn geval het jongetje maar die voel ik dus wel. Maar goed, wss is er niks aan de hand maar heb er wel weer mn dagtaak aan.
Oh wauw! Ja wij hebben geluk gehad, niet elke prenatal doet eraan maar die van ons koste compleet: 1740,- krijgen €300 cadeaukaart erbij dus die bedrag halen we er weer vanaf.