De biechtstoel

Discussion in 'De lounge' started by Manque, Jun 27, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,616
    8,361
    113
    Female
    Ik biecht op dat ik veel te laat opgebleven ben om eindelijk de scene in Gilmore Girls voorbij te zien komen waarin Lorelei en Luke kussen :oops:
     
    Floeperd, Caithy, Rosy90 and 2 others like this.
  2. LoeForceOne

    LoeForceOne Fanatiek lid

    Jun 28, 2015
    1,374
    910
    113
    Jackson?
     
  3. kleinepien

    kleinepien Fanatiek lid

    Mar 1, 2013
    1,363
    1,416
    113
    Female
    Oost-Groningen
    Nee.
    Andere categorie.:D

    Het ging om (Ronnie James) Dio.

    Maar de Gio-associatie, plus de rapper, plus de drogisterij hebben er al voor gezorgd dat ie weer gedegradeerd is tot 'neuh, toch maar niet dan'.:$
     
  4. kleinepien

    kleinepien Fanatiek lid

    Mar 1, 2013
    1,363
    1,416
    113
    Female
    Oost-Groningen
    Mijn Biecht van de dag:
    Ik weet niet zo goed of ik nou trots moet zijn dat dochterlief doet wat ze graag wil en haar eigen plan/ideeën volgt, en niet blindelings doet wat iedereen doet.
    Of dat ik gewoon een verwend sekreet heb grootgebracht dat persé iets op haar manier wil. :rolleyes:

    Ze hebben laatste schooldag vandaag en mochten verkleed komen als indiaan of cowboy.
    En dat wil ze dus pertinent niet. Dus 3x raden wie er in haar prinsessenjurk het plein op drentelt zometeen...

    Ik maak me er verdorie ook niet meer druk om.
    Hoogzwanger + laatste schooldag = zoek het maar uit vandaag.:|
     
  5. Nanoe2

    Nanoe2 Niet meer actief

    Vind dan ook niet dat er rekening wordt gehouden met een meisje!
    Zijn toch meer jongensdingen indiaan of cowboy...


    Begin de dagen/momenten dat mijn zoontje er niet is steeds prettiger te vinden en er steeds meer naar uit te zien.
    Die aap begint nu keihard te gillen als hij iets niet mag zoals hij het wil.
    En als speelgoed net reageert zoals hij verwacht of wil gaat hij huilen...
    Knetters, ga dat lekker ergens anders doen, maar niet thuis! :oops:
    Zo ontzettend vermoeiend! En boos worden helpt op dit moment nog niet echt, dus dan maar in de negeerstand als hij weer op een gillen of huilen zet.
     
    kleinepien likes this.
  6. Juffrouwminoes

    Juffrouwminoes Fanatiek lid

    Jan 21, 2016
    1,416
    770
    113
    Zo even ongesteld geworden en alles en iedereen om me heen is even k*t
    Welkom humeur...
    Wakker worden met buikpijn 2 pcm erin en doen alsof er niks is...

    # morgen zal het vast beter gaan
    # is denk ik meer voor in een klaar topic haha
     
  7. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    1,533
    382
    83
    Female
    Even offtopic. Maar hoe was het?
     
  8. Lilium

    Lilium Niet meer actief

    Is pas vanavond. :)
     
  9. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    1,533
    382
    83
    Female
    Oeps. Iets te enthousiast.
     
    Lilium likes this.
  10. HooyoShimbir

    HooyoShimbir Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    4,390
    1,667
    113
    Female
    Randstad
    Ik biecht op dat ik teveel op mijn telefoon heb gezeten en lopen appen afgl dagen dat nu mijn duim pijn doet/geblesseerd is :oops:
     
    Rosje83, Ffion and tessa321 like this.
  11. Bloem2310

    Bloem2310 Fanatiek lid

    Aug 6, 2016
    2,769
    2,185
    113
    Ik biecht op dat ik voor mijn meisje een peuterbed heb gekocht omdat zij er echt aan toe is. Maar mama is er nog helemaal niet aan toe en wil haar het liefst voor altijd in een ledikantje laten!
     
  12. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,738
    803
    113
    Ik biecht op dat ik net heel aardig heb gedaan tegen een mevrouw hier om de hoek terwijl ik haar dom en onverantwoordelijk vind!
    Al weken lang zien mensen hier in de straat en steegjes een bruine labrador rond struinen. Ik ben al verschillende keren aangesproken met de vraag of onze hond weer ontsnapt was. Ik steeds uitleggen dat het mijn hond niet is. Ze loopt niet weg en kan uren op de mat voor de deur liggen luieren.
    Vier weken geleden zag ik de wegloop hond in kwestie de hoek om scharrelen en toen ik er achter aan ging was ze weg....
    Vanmorgen zagen we haar lopen, een flinke berg zooi uitspugen en verder scharrelen. Dus ik de riem van onze hond mee en er achteraan!! Kon haar eerst niet vinden maar mijn dochter zag haar vanuit de deuropening lopen dus ik hollen de straat tegenover ons in.
    Zoals het een blije labrador betaamt ging ze door mijn vrolijke geroep voor mij op haar rug liggen en kon ik haar aanlijnen.ik had een vermoeden waar ze vandaan kwam en ze bracht me zo naar haar huis.
    Daar werd ik vriendelijk bedankt en werd er verder nogal laconiek gereageerd. De hond is 11 jaar oud en lijkt een beetje in de war te zijn af en toe, dat hadden ze zelf al gemerkt. Ze was erg verbaasd dat ze helemaal bij ons huis rond liep dus ik vertelde dat ze van nog veel verder vandaan kwam.....
    Ik hoop maar dat ze de hond beter in de gaten houden en in ieder geval een penning om gaan doen of zo, ben bang dat ze anders een keer aangereden wordt.....
    Maar ik lijk me er meer zorgen om te maken dat het baasje van de wegloop hond.....
     
  13. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,738
    803
    113
    Oh ja..... Mijn dochter is 10 maar ik kan het me nog herinneren als de dag van gisteren...... Ze lijken dan opeens weer zoooooo piep,piep klein in zo'n groot bed.......
     
    Bloem2310 likes this.
  14. Afkes 10tal

    Afkes 10tal Fanatiek lid

    Mar 4, 2013
    1,352
    737
    113
    Mijn biecht van vandaag;

    Ik kan het niet hebben dan mijn collega niet zo snel is met alles wat met de computer te maken heeft (daar zitten we de hele dag achter).
    onderdeel van ons werk is het plaatsen van teksten ed op een website via html. Echt basis en heel makkelijk, opmaak staat vast. Maar na 2 maanden wekelijks plaatsen heeft ze nog steeds vragen.
    Ik zoek dit soort dingen zelf uit. Maar daar is zij niet van, ze vraagt alles. Lijkt de logica ook niet te snappen. Ze heeft andere kwaliteiten, maar dit vind ik rete irritant.
     
  15. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,234
    6,094
    113
    Ik biecht op dat ik mijn kinderen om 11 uur chips heb voorgeschoteld. Omdat het vakantie is :cool:
    (=omdat ik even rust wilde.)

    Ik was wel gelijk ‘de beste mama ooit’. Zo..die steek ik dan toch maar mooi even in m’n zak. :D
     
  16. Ffion

    Ffion Fanatiek lid

    Oct 23, 2017
    1,750
    2,475
    113
    Female
    Trots moet je zijn! Ik heb precies zo’n dochter en soms word ik er doodmoe van, maar ik ben toch wel blij dat ze niet zo’n kuddedier is en lekker haar eigen plan trekt.
     
    Lieke1989 and Colour like this.
  17. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Laatst bij Kruidvat o.a. 2 pakken luierbroekjes voor 25,- gehaald. Bij thuiskomst zag ik op de kassabon dat er 1 pak a 14,95 was aangeslagen. Ik ben niet terug gegaan.
    Als ik het ter plekke had ontdekt had ik wel wat gezegd. Zo ook laatst bij een tankstation toen we onderweg wat snacks en drinken haalden, er werd een artikel te weinig aangeslagen. Ik had het bedrag al in mijn hoofd en vroeg of het wel klopte. Bleek inderdaad niet te kloppen en de meneer sloeg het alsnog aan. Wel heel erg verbaasd dat ik er wat van zei overigens.
    Maar die luiers... Nee, ik ga niet 10km terug rijden om het te melden, en weer 10km naar huis. Slecht van me...
     
    Biny likes this.
  18. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,310
    17,211
    113
    Hier ook al een zak chips leeg, als lunch :oops:
    Vakantie + Laat ontbijt + heet + zwembad = chips en limonade lunch
     
    Nanoe2, Eppo82 and Colour like this.
  19. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,738
    803
    113
    ik stem voor trots!
    Mijn dochter is 10 en loopt niet met de meute mee en ik hou er van! Ik hoop dat ze dit vast kan houden en lekker haar eigen koers blijft volgen.
    Zo is ze geen meisje meisje, zij zou dus nooi in een prinsessen jurk lopen, ook niet toen ze kein was.
    Ze is dol op de paw patrol,daar heeft ze een dekbed van en alle hondjes en voertuigen, scheelt haar niets dat het misschien voor kleine kinderen is.
    Ze draagt "jongens" korte broeken omdat die niet zo super kort zijnde meisjes broeken wel, en ook met schoenen gaat ze rustig voor de "jongens" variant, ook als de mensen in de winkel zeggen dat het jongens schoenen zijn, ze zegt dan "ik vind ze mooi, daar gaat het om toch?!"
    Ze is daarbij geen verwend secreet dat perse haar zin wil krijgen, ze heeft gewoon haar eigen ideeën en voorkeuren.
    Ik heb overigens veel van haar geleerd.... Haar eigenheid waarderen
     
    famofthree, masami, Vulpen and 9 others like this.
  20. Colour

    Colour Bekend lid

    Feb 5, 2013
    644
    173
    43
    Female
    NULL
    NULL

    Ja, dit !
    Ik geef je dochtertje ook groot gelijk #Girlpower#:thumup:
     
    kleinepien likes this.

Share This Page