Nog nooit gehoord van powerslim. Vanavond eens googlen. Vanmorgen gaf de weegschaal precies -13kg aan! Dit was mijn laatste officiële weegmoment voor de vakantie en had gehoopt dan op -10 te staan. In de vakantie ga ik gewoon door en hoop bij thuiskomst rond de -15 te zijn.
Hai, nog steeds in verdiepingsfase hier (volgende week op vakantie, daarna beginnen). Hoelang duurde het voordat jullie resultaat gingen zien op jullie weegschaal? Sommigen zeggen dat het zeker 4 weken heeft geduurd. Dat kan voor mij heel erg demotiverend werken, maar moet ook leren om geduld te hebben, omdat ik niet wil dat dit een 'quick fix' wordt.
Nouja ik vergat gewoon mijn eigen topic Ik had binnen een paar dagen resultaat hoor. De eerste week -2,1kg afgevallen door het weekmenu van gobento te volgen. Daarna wisselde het van 0,6-1,5 kg per week. Ik heb vandaag een hoop ingrediënten ingeslagen en ga morgen even eea bakken om mee te nemen op vakantie. Pistoletjes, brood, platbrood, Lijnzaadcrackers, kaneelcrunchies en een vanillecake. Gooi ik bij aankomst gelijk in porties in de vriezer en ik heb hopelijk genoeg voor de hele vakantie.
Ik sport niet. Ben 13kg kwijt in 11 weken. Recepten en weekmenu's haal ik van gobento.nl en facebookgroepen zoals koolhydraatarm dieet met weekmenu (ook van gobento)
Hier ook niet sporten.. Ben in 3 weken toch 4 kg kwijt.. Nu weer iets (400 gr) erbij maar ben op vakantie dus weet zelf waar het aan ligt..
Ik sport er wel bij, of nouja, ik heb thuis een apparaat waar ik iedere ochtend op sta, ik wandel een paar km per dag en probeer een paar keer per week een kilometer of tien te fietsen. Maar voor mijn doen is dat VET sporten.
Koolhydraatarm (atkins) boterhammetje (Ja daar zijn de meningen over verdeeld, weet ik, maar ik eet er eentje per dag) met filet Americain en twee plakjes rosbief.
Ik ben juist in die eerste twee weken ontzettend veel kwijtgeraakt. Voornamelijk vocht natuurlijk, maar ook vet! Nu merk ik dat het langzamer gaat. Maar prima hoor, hoeft van mij ook weer niet ZO snel.
Mijn menu van vandaag: O: Griekse yoghurt met zoetstof, whey stracjatella, aardbeien en slagroom. T: kaas L: salade van ijsbergsla, komkommer, tomaat, ijsblokjes, gebakken spek en een dressing van Griekse yoghurt, mayonaise, uienpoeder, knoflookpoeder en peper T: niks A: kippensoep met een stukje Noors platbrood en de resterende salade van vanmiddag Vanavond mssn nog wat komkommer oid. Als ontbijt neem ik ook nog weleens: Griekse yoghurt met noten, whey, slagroom, rood fruit, walden farms karamel slagroom oid. Eieren met spek en kaas 'Tapas' en dan maak ik een bordje met blokjes kaas, plakjes worst, gekookt eitje, komkommer oid Tomaat met huttekase en rookvlees
Vandaag maar rekenen als ‘slechte’ dag... Tussen de middag een gebakken zonnevis op en later nog wat ijs van Oppo. Daar zitten wel minder koolhydraten in dan in normaal ijs, maar toch... Morgen weer een goede dag
Ik ben klaar voor een kha vakantie! Heb de hele dag, tussen het inpakken en schoonmaken door, staan bakken. Ik neem mee: - kha eierkoeken - zelfgebakken brood - Noors platbrood - yoghurtcake - amandelkoekjes - Lijnzaadcrackers En dan neem ik nog mee (maar heb ik niet gebakken ) - amandelmeel - zoetstof - whey in 2 smaken - bakpapier Zo kan ik daar ook zonodig nog wat bakken. Mugcake, rookkaascrackers oid. We hebben er een magnetronnetje.
Gatverdarrie, zo wegen. En dat is überhaupt al niet mijn hobby, maar nu zit ik al twee weken op een plateau en dan zuigt het wegen al helemáál hard.