Tony vind ik wel echt het lekkerst. Ik vind zelf de puur amandel zeezout het lekkerst omdat ik van pure chocolade houd. Mensen die graag melk chocolade hebben zweren vaak bij de caramel zeezout.
In de chocola zitten van die zeezout korrels en karamel. Dusja, dat smaakt zout Het is voor mij de combi die het hem doet! Ik vind zelf het zoute niet overheersen, alleen wanneer je een stukje hebt met veel zeezout. Gewoon maar eens proberen joh! Ik ben benieuwd wat je ervan vindt!
nee dat zal wel meevallen toch? Ik heb nog nooit een Tony chocoladereep gekocht...sterker nog: ik snoep nauwelijks, heb het ook niet in huis. Hooguit eens wat voor de kinderen. Koek, snoep, chocolade of ijs, ik heb het gewoon zelden. Ja, waterijsjes nu met het hete weer voor de kinderen, maar ik eet het zelf helemaal niet.
Was ook een grapje maar opzich wel slim zulke dingen niet in huis te hebben! Kan niemand veel teveel ervan eten enz...
hahaha, nee klopt, al is het daar niet voor eigenlijk. hier eten ze gewoon heel graag rauwkost: komkommer, wortel, dat soort dingen. En niet denken dat ze geen koekjes lusten, dat lusten ze wel, maar ik vergeet het te halen en eigenlijk ben ik ook blij dat ze gewoon fruit en groenten pakken, ipv koek.
Dit is de eerste post waarvan ik denk "Ja, dat is wel een beetje decadent" Edit. Inmiddels alles gelezen en ben hierna niets tegen gekomen waarvan ik dacht, "jeetje wat decadent zeg". Mijn conclusie, op zp zijn we allemaal lekker normaal!
Ja dat is het grote nadeel, in 1x je hele huis kun je er niet mee doen omdat de batterij snel leeg is. Ik hoop dat ze ooit nog met een model komen waarvan de batterij het een uur vol houd. Ik heb nu boven de dyson V8 en beneden nog mijn gewone stofzuiger.
Onze nieuwe woning! Het feit dat ik hier wel kan plassen zonder dat de buren mee kunnen genieten van het geluid, vind ik echt een decadente luxe Jarenlang alles kunnen horen van de buren (en zij dus ook van ons), zelfs het kraken van een bed als iemand zich 's nachts omdraaide. De privacy die we nu hebben is geweldig!
Oh ik bedenk me nog een paar dingen - Uber. Ik neem echt overal altijd een Uber heen i.p.v. de Subway te nemen . Ik vind het veel leuker om boven de grond te rijden - bloemen. Die zijn hier zo belachelijk duur maar ik koop toch elke week een bos voor op tafel. - chocola (zie hierboven) 30 dollar per Lb (400 gram) maar af en toe koop ik een doosje - parfum vind ik ook wel een luxe artikel
Ik zou de gewone kopen, die hebben ze ook. Wij hebben al best veel van die smaakjes geprobeerd en vind ze allemaal niet denderend. Gewoon wit of bruin of bruin met nootjes. Ik koop het omdat de boeren meer geld krijgen voor hun cacao, vind het niet persee lekkerder. H ook niet.
Sowieso leven we hier in nl met zn allen behoorlijk decadent met schoon drinkwater goede zorg etc. Maar als ik naar nl maatstaven kijk zijn we nkg extra decadent door Schoonmaakster Glazenwasser Dyson steelstofzuiger Dolcr gusto apparaat Elk jaar vakantie Een heel ruim huis 2 auto's voor de deur Niet op de prijs hoeven letten tijdens boodschappen Regelmatig tijdschrift mee voor mezelf Leuke uitstapjes als gezin We hebben het goed en dat geeft een vrijheid enorm heerlijk gewoon.
De rust die ik heb nu ik niet meer werk.Heerlijk om van mijn pasgeboren meisie en de rest van mijn gezin in rust te kunnen genieten.Verder niet veel nodig.Gaan niet elk jaar op vakantie,ook geen schoonmaakster of stofzuigrobot.Zou wel heel graag een keer een vaatwasser willen
Mijn luxe is dat we het financieel goed hebben waardoor ik al bijna 4 jaar niet hoef te werken Vind het heerlijk om thuis te zijn voor mijn meisjes! Maar toch aan het solliciteren gegaan om paar uurtjes per week even de deur uit te zijn. Benieuwd hoe dat weer gaat zijn!