Ah zo. Vorige keer toen ik zwanger werd moest ik bij 17 mm ook nog 1x stimuleren maar dan de ochtend erop Pregnyl. maar wellicht maakt eht neit zo heel veel uit of het dan in de ochtend of avond is. Spannend voor jou ook! Ik ga voor je duimen! A. is volgens mij naar de kapper geweest
Denk dat het dan niet uitmaakt inderdaad. Ze zal vast weten waar ze het over heeft! Pregnyl is toch gemaakt van urine van vrouwen die meedoen aan MvM en Ovitrelle kunstmatig HCG? Vind het ook wel weer spannend, het is erop of eronder deze vooralsnog laatste ronde iui. Ze is naar de kapper geweest alsin ze heeft zich een nog korter en pittiger kapsel aan laten meten of een hip kleurtje?
Oh dat van Menupur en Gonal-F is nieuw voor me, dat wist ik nog niet! Haha, dan ben ik vast voorbereid.
Jullie volgende stap is IVF? Ik hoop van harte dat het deze ronde raak mag zijn voor jullie! Maar krijg jij dan niets v je eisprong? Doen jullie ovulatietesten? Want een echo geeft toch geen antwoord van het exacte moment van ovulatie? De inseminatie moet net vóór de eisprong plaats vinden, toch?
Zoals het er nu naar uitziet wordt de volgende stap IVF, tenzij de gynaecoloog toch anders bepaald. Ik krijg niks voor mijn eisprong, omdat ik een regelmatige cyclus heb en een eisprong op ongeveer dezelfde cyclusdag. De eerste 3 pogingen hebben we alleen op basis van ovulatietesten gedaan, maar daaruit is gebleken dat mijn eisprong elke keer al is geweest. (Positieve ovulatietest = volgende dag IUI) Na 3 pogingen hadden we ook een evaluatiegesprek of we met IUI doorgingen of toch IVF. Gekozen voor IUI met cyclusmonitoring en ovulatietesten. Dit omdat er nog wel een kleine kans op een zwangerschap is en we voor onszelf het gevoel zouden hebben dat we het écht een kans hebben gegeven en niet achteraf spijt dat we meteen door zijn gegaan voor IVF. Nu met monitoring gaat het redelijk goed. Maar mijn ei groeit gewoon ineens super snel, waardoor we alsnog achter het net vissen voor mijn idee. Vorige keer was de timing (na lang doordrammen) perfect, maar het zaad dramatisch jammer genoeg Dus ik hoop van harte dat dit dé ronde gaat zijn waarin het lukt, maar ook niet te veel.
Ik snap je gedachtegang. Want ivf is tegelijkertijd wel je eindstation. Ik moet zeggen dat ik me niet heel erg heb verdiept in andere methoden dan OI maar ik hoop heel erg met je mee!