Hallo, Heeft iemand van jullie ervaring met pregnyl en dezelfde dag iui? Mijn voorstel was om de volgende iui 24 uur na pregnyl de iui te doen. Omdat ik dacht mijn eisprong al was geweest de vorige keer (36uur na pregnyl). Maar nu zei me de arts vanmiddag dat ze alleen doen in de ochtend pregnyl en zelfde ochtend iui. Of 36 uur na pregnyl. Beide zou dit bewezen zijn dat het werkt. Nu kan ik er alleen niks over terug vinden. Iemand van jullie ervaring ermee?
Beter te vroeg dan te laat . Dus op zich is 3 uur na de pregnyl prima, mits ze zeker weten dat het ei rijp genoeg is en de pregnyl dus niet te vroeg gaat worden gezet
Ja dat bedoel ik dus. Wanneer weet je dat zeker haha. Ik had zelf zo iets van 24 uur dan een beetje een midden weg. Die van 36 uur was in ieder geval bij mij te laat. Ik denk dat ze me geen gelijk willen geven namelijk. Ik krijg iedere keer precies 2 weken na de pregnyl mijn menstruatie. De vorige ronde Ben ik ervan overtuigd dat ik mijn ei de avond na pregnyl had. Vandaar dat ik dit heb aangekaart. Daarom denk ik dus. Zouden ze dit gewoon zo zeggen. Kan er echt niks van terug vinden zo snel na pregnyl.
Heb je getempt dat je overtuigd bent dat je ei al zo vroeg na de pregnyl komt? Ps, ik neem aan dat je echo's krijgt om het moment vd pregnyl te bepalen.