Hopelijk blijft de draaierigheid nu ook weg dan @HarleyQuinn Heb wel gelezen maar kan nog niet alles onthouden. Hier ook een slechte macht gehad, oudste dochter en oma vannacht naar Schiphol gebracht, ze zijn samen een weekje naar Spanje. Best spannend! Maar word goed op de hoogte gehouden gelukkig. Toen we thuis waren was het alweer licht en heb maar heel even geslapen want werd wakker van harde buiken. Heb het idee dat ik nu wel wat voorweeën begin te krijgen al af en toe.. harde buiken die vrij lang aanhouden, ben benieuwd wanneer de kleine zich aankondigt. Vind de hitte wel heel pittig zo. Ben vanmiddag 2 x met de jongste in het bad geweest en verder zit ik zoveel mogelijk niets te doen voor de ventilator.
Draaierigheid is terug maar niet meer zo sterk als vanmorgen. Wel veel menstruatiekrampen gehad vandaag. Slijmen zijn ook taaier dus vermoed dat er iets veranderd is vanbinnen. Maar denk niet dat ze haar gaat aankondigen vannacht
Ach wat is dat balen! Maar je hebt nog de hele nacht (inmiddels een halve!) ben erg benieuwd of er tocht nog iets in gang is gezet. Ps hier wederom een klote nacht...
dames wat een onzekerheid met die ( voor)weeen. en al een paar data's waar naartoe geleefd kan worden. hier nu op vakantie in turkijje zat gister 48+ graden. Gelukkig niet zoveel last vd warmte met een zwembad en all in drinken.. ben benieuwd wat vandaag brengt. sterkte dames vandaag.
Goedemorgen dames! Vervelend als dat gerommel wat niet doorzet bij jullie. Hier redelijk geslapen, ondanks de warmte. Gisteren naar een recreatieplas geweest hier. In de middag thuis, maar man.. wat een sauna. Werd al helemaal duizelig als ik te lang stond. Gisteravond wel een ventilator besteld (hadden we nog niet nee). Tijdens mijn eerste bevalling was het ook goed te doen, totdat ze inderdaad de vliezen braken. Dit deden ze bij 4 cm bij mij. Daarvoor kon ik ze goed wegzuchten en nog een gewoon gesprek, rondlopen enzo. Daarna werd het echt pittig en zat ik echt in een bubbel. Ging ook heeeeel snel. 2/3 cm per uur, dus zat zo op volledige ontsluiting. Ik heb zo mijn liggingsecho. Ben benieuwd of de kleine man goed ligt. Ben bang dat hij nog niet ingedaald is. Zijn grote broer is nooit volledig ingedaald. Hij daalde wel in, maar kwam niet vast te liggen en schoot af en toe terug.. om vervolgens opnieuw in te dalen. Heel irritant want ik had wekenlang indalingssteken en zeurende buikpijn. Dit heb ik nu wel even gehad, maar niet zo veel als toen.... (al was het toen misschien ook met een latere termijn, weet ik niet meer...) Ben ook wel benieuwd naar mijn bloeddruk aangezien ik bij vorige zwangerschap uiteindelijk hypertensie kreeg met 39 weken. Vandaag is zoontje naar KDV, dus ga maar eens mijn vluchtkoffer inpakken vandaag! Liefs!
@HarleyQuinn hoe is het nu? @Elraange allemensen! Lekker in het zwembad blijven!! @ingii89 benieuwd of de kleine man is ingedaald. Heb momenteel knallende hoofdpijn en ben misselijk door de warmte. Lijkt ook wel onweer in de lucht te zitten en die mag van mij losbarsten!
Alles is stil gebleven. wel goed geslapen. 2x wakker geweest. Een keer om te plassen en een keer toen het ineens onweerde. Deed wel goed die wind die binnen kwam.
Wat hebben wij het toch intens zwaar... En dan ook nog eens die hormonen, man man man. Kan niet wachten om weer "mezelf" te zijn. Weet niet eens meer hoe dat voelt na 2 zwangerschappen (kort?) achter elkaar.
Over goede nachte nodig hebben gesproken he... Hoe "sterk" voelen jullie je voor de bevalling? Ik eet laatste tijd bijna niks meer. Heb ergens het gevoel dat ik niet genoeg energie heb om te bevallen mocht het gebeuren.
ik blijf indd zwemmen haha tis anders niet te doen hoor. Tis ook lkkr druk in t zwembad. Hebben jullie geen ventilator op de kamer? Dat hielp mij heel goed tijdens de warme nachten. of wat ik nu vaak doe ( niet lachen...) is een ijskoud waterflessen tussen mijn toeten stoppen. Koelt iig je bovenlichaam lkkr vanaf haha en je voeten in koude washandjes stoppen kreeg k hier als tip. ( in de vriezer kort stoppen voor je gaat slapen) naar t niet schaad t niet. charmant is anders maar beter dan plakken hihi jmmr Harley quin. hoop dat het gauw doorzet voor je.
@Wolfmother heel veel succes vandaag! Ik denk aan je! Het is aan het rommelen in mijn buik maar echt minimaal. Of ik let er teveel op waardoor elk krampje “anders” aanvoelt Ik lig weer op bed... ik kom liever niet van mijn bed af de laatste dagen... genoeg rust pakken voor nadien.
Dit herken ik volledig! Eten is omdat het moet... ik lig ook bijna altijd.... huishouden staat op zijn kop maar heb er gewoon geen fut voor
Eet ook echt slecht. Maar dat is denk vooral een combi van de warmte met een baby die tegen mn maag aan gedrukt ligt.
Liggingsecho gehad! Babyboy heeft al haartjes! En lag met zn handje bij zijn hoofdje. Heel lief. Baby ligt met hoofdje naar beneden, klein beetje in bekken, maar dus nog niet volledig ingedaald en nog niet vast. Oudste zoontje zat ook niet echt vast, daalde pas in bij mijn bevalling. Dus als het begint met gebroken vliezen moet ik plat liggen en gelijk bellen. Maak mij er niet zoveel zorgen om. Eet hier ook weinig en voel mij door hitte heel futloos en vermoeid. Wilde vanochtend om 10u alweer naar bed. Ik ben trouwens weer beginnen met frambozenblad-IJSthee. Drinken jullie dit ook? Schijnt goed te zijn voor weeën/versterken baarmoeder/beperken bloedverlies. Vorige keer ook gedaan en had ook weinig bloedverlies en mijn ontsluitingsweeen waren ook sterk. Dus op zich goede ervaringen mee Maar maak nu dus ijsthee ervan want thee vind ik te warm. En gooi en er dan gewoon een heleboel citroenen bij en ijsklontjes. Heerlijk
@ingii89 hier drink ik ook frambozenbladthee. De laatste dagen wissel ik het af met vrouwenmantelthee. Het schijnt inderdaad ook te helpen bij de verweking van de baarmoedermond. @HarleyQuinn hopelijk rommelt het flink door ! Ik heb het vandaag (net zoals alle anderen) ook zwaar door de hitte. Ik zwel aan alle kanten op en zit continue in de voorweeën. Een dreumes die overal nee op zegt, echt vraag me af hoe we het straks moeten doen als er twee zijn . Zie het ff niet meer zitten. Morgen gelukkig het gesprek over de inleiding. Ik hoop zo dat ik inleidbaar ben en we snel van start kunnen.