Meisjes ik ga jullie verlaten aangezien mn nod nu waarschijnlijk 8 aug is. Iedereen heel veel succes en op naar een knal roze lijst!
Ahh balen meid! Snap de teleurstelling en lastig dat je dat nu even niet kan laten gaan. Hopelijk volgende ronde geluk!
Hallo allemaal! Mag ik ook op de lijst? Mijn nod is 30 juli Ben niet helemaal nieuw heb al een dochter van 3 en bezig voor een tweede ben in ronde 3 en deze maand voor het eerst ovulatie testen gedaan!! Succes allemaal!!
Ik denk dat ik morgen ook mn menstruatie krijg. Vandaag veel steken weer links gehad, wat doortrok naar mn stuitje. Hoopte dat dat van evt innesteling zou zijn, maar nu helaas echt buikpijn... morgen zou dag 33 zijn, dus in dat opzicht zou het wel heel keurig zijn na de miskraam en ben ik het iig niet als we op vakantie gaan, waar ik heeeeeel blij mee ben! Maar had toch stiekem gehoopt op gelijk weer een zwangerschap natuurlijk
Loulou, als je zwanger bent kan je ovulatietest ook positief worden. Ik zou er voor de zekerheid na je NOD een zwangerschapstest tegenaan gooien.
Wauw die knalt echt onwijs! Maar wat @Pantoffel zegt, ik zou over 2 dagen gewoon nog een zwangerschapstest doen. Maar zeker vanavond gezellig maken voor de zekerheid. Hoeveel cd zit je nou?
@Esther21 en @Pantoffel dat dacht ik ook gelijk alleen de predictors zijn allemaal negatief en die zijn toch wel erg gevoelig. Maar ik ga idd over een paar dagen wel nog een zwangerschapstest doen hoor. Haha ben benieuwd!
Sterkte @Lauw1990 hopelijk volgende ronde meer geluk! @Loulou12 wat vaag zeg! Snel klussen dan maar. Welkom @Seurebeure Jammer @Mammielove, wel fijn dat het nu niet op je vakantie is en dat je cyclus normaal gaat na de miskraam Hier geen bruin verlies meer gehad na die ene veeg vanmiddag, oké nog 1 mini slijm drupje net maar niet benoemenswaardig. Verder nog steeds krampjes en steekjes en heb ik de koffie halverwege maar laten staan... ben zo bang dat mijn lichaam mij voor de gek houdt. Maar goed time will tell. Heel benieuwd ook naar Mn temp morgen
Ik zit nu op cd29. Dus weer dezelfde cyclus als vorige maand en gaat het waarschijnlijk zo’n 41 dagen worden. Belachelijk lang weer. Maar wel fijn dat ik ondanks dat wel een ei heb! De onderste is van net!