heeft iemand tips.. alweer een streepje met de spiraal mirena, heb hem sinds 11/2017, ik ga nu dinsdag naar de gyn voor een echo. vorige keer in juni werden streepjes niet donkerder en nu woensdag ochtend en vanochtend getest en is nu echt donkerder. (deze test is beetje raar opgedroogd sorry haha) getest met goedkope testen ultra gevoelig. iemand tips?
Ik zou morgen ochtend een andere test doen. Lees goede verhalen over de predictor. Waarvoor krijg je een echo?
Getest omdat ik vage klachten had wat kramp enzo, ovu test is negatief, net gedaan. de echo is omdat ik een spiraal heb en nu voor tweede keer streepjes plas. Ik heb wel eens vaker getest met deze en dan blijven ze echt wit toen ik niet zwanger was. Ik weet echt niet wat ik er van moet denken.. kan toch haast niet met mirena?
Is dit een buitenlands bestelde test? Ze lijken me bekend voor te komen en had op deze ook streepjes terwijl dit niet mogelijk was
Ja uit china, alleen had met voor mijn zoontje nooit streepjes op deze en ze zijn t zelfde als zwanger en kids. Op action test zit ook een streepje..
Ok.... Ik had deze testen en op elke die ik deed kwam een streep terwijl ik anti conceptie gebruikte en nog maar halverwege de cyclus was
Ja das wel vreemd! Er zijn wel verschillende soorten uit china maar heb met deze enkel goede ervaringen eigenlijk!
Als je op verschillende merken testen positief test is de kan stoch echt aanwezig dat je zwanger bent, ook al heb je een mirena. De mirena is net als elk AC middel niet 100% betrouwbaar...
Heb je een test van alle testen binnen de afleestijd (ook de action test). Ik vind de streep op deze getoonde test enorm lijken op een indroogstreep namelijk. Hij ziet er nogal gek uit.
Omdat deze test er niet correct uitziet kan je hem niet serieus nemen ik heb ook stapels uit china omdat ik een test verslaving heb maar al ziet die er zo uit dan is die niet goed doorgelopen en zat er teveel vloeistof in de test en 1 op de 10 uit China doet zo bij mij maar dan gooit ik hem weg en doe ik er nog een dit is een negatieve test omdat die fout is , Maar dat wil niet zeggen dat je niet zwanger ben sommigen worden door de mirena zwanger heb je al laten kijken of die goed is geplaatst ?
Yes heb een controle echo gehad en toevallig 2 weken terug nog gecheckt bij een echo van mijn nieren..