Ik lees dat jij bijna het gesprek heb. Ik hoop dat jullie snel met IVF mogen gaan starten. Maar eigenlijk dat het nu gewoon nog net raak is. @wennepen80 hoe gaat het nu bij jou? @Madelie ik hoop dat je snel je ei hebt en je dan verder kan. Hoe gaat het eigenlijk allemaal In zijn werking? Moet je als je straks ongesteld ben er heen bellen en worden er dan dingen opgestart? @MelZoe ik heb je eigenlijk altijd gevolgd. Wat is dit een verassing zeg ik snap dat je er vanuit gaat dat het ' niet goed gaat' maar wat zou het een wonder zijn als je nu een plakbeebje heb.
En ojaa de vakantie was heel erg leuk. Je merk dat de Italiaanse bevolking dol is op kinderen, en ons zoontje lag goed in de smaak bij de rest zo schattig. We zijn ook naar een baseliek geweest waar er een heel hoekje over vruchtbaarheid was. Kwam toch even binnen. Als nu ongesteld raakt word er deze maand niet echt 'geklust' 14de mijn nieuwen lead en dat zal wel weer pijnleken worden.
Gaat goed dank he voor het vragen. Gister een mail eruit gestuurd naar het nij geertgen of er na de vakantie een mogelijkheid bestaat voor een afspraak. We waren behoorlijk verrast door mijn vorige cyclus 33 dagen jippie Wel heel heftig ongesteld geweest.. 7 dagen is voor mij wel heeeel lang Laten we hopen dat dat een goed voorteken is. We gaan over 2 weken lekker op vakantie en laten even alles voor wat het is. Gewoon genieten van mekaar zonder er al te grote druk op te leggen.
Fijn dat je vakantie goed was @Maan14 Heeft jullie zoontje het ook leuk gehad? Ik denk niet dat het raak is. Vrijdag iui gehad en ik heb nog geen temperatuurstijging. Sterker nog, vanochtend was die extreem laag..
Wat vreemd zeg!!! En zo frusterend! Ons zoontje vond het leuk maar hij vond de veranderingen lastig. Ons zoontje geeft door zijn vroeg geboorte hersenschade. En is gewoon net wat anders als anderen kindjes. En zulke grote versnderveran als vakantie in een vreemd land zijn voor hem gewoon te veel eigenlijk. Volgende keer word het gewoon weer CenterParcs .
Laatste testje wat ik heb (heb 1 pakje gehaald). Hij is wat lichter dan gister....gisteravond buikkramp als de pietjes en vreselijk aan de diarree en lage rugpijn ,dus nee ook nu zal het niks worden.
Joh.... check eens de boven en onderkant vd streep.... die zijn knal !!!! De kleurstof is niet egaal op de strip aangebracht waardoor het middendeel lichter is bij zowel de teststreep als de controlestreep. Deze is echt supermooi hoor! Doe maar eens een ander merk, dan zal je het zien
Hij duurde heel erg lang met doorlopen ,de urine bleef heel lang in het rondje hangen heb hem nadien nog uit elkaar gehaald om te kijken of ze niet weer een stukje tape waren vergeten te verwijderen. Das me al een paar keer gebeurd met de kv2v5. Maar ik stop met testen hoor anders maak ik mezelf gek.... Ben wel blij met de afleiding die ik heb van mijn werk
Ziet er prima uit hoor. Zo te zien ligt het aan de kwaliteit van de testen. Lees er veel over momenteel Jammer dat de 2v5 zo achteruit zijn gegaan. Waren tenminste betaalbare testen voor mensen met testdrang
Vind de test er wel goed uitzien, wat RoGiJuLi zegt, boven en onderkant van de streep knalt. KV is niet meer wat het geweest is.
Word niet goed van de ongesteldheid. Vandaag dag 8 Nog nooit zolang geweest. Iemand een idee of dit wel gezond is of moet ik morgen de huisarts of gynecoloog bellen?
Ik zit natuurlijk ook tegen de overgang aan en soms zijn mijn menstruaties korter en soms langer waarvan de laatste dagen wel weinig. Ik zou het even afwachten.