Hallo mama's, Ik moet even mn schrik kwijt. Mn zoontje is uit zijn ledikant gevallen. Man man wat voel ik me toch zwaar kl.te. ik voel me echt schuldig . Heb even de hap gebeld en heb wekadvies gekregen Ben zo vang dat hij er iets aan over houdt of last van gaat krijgen. Toen ik hem op tilde begon hij evht te shaken rn dat maakte me echt bang. Gelukkig was mn man thuis. Hebben jullie ervaring al hoop ik van niet want dit wil je natuurlijk niet. Maar hoop dat jullie me gerust kunnen stellen.
Oh wat schrikken. Ik heb 1 x mn dochter laten vallen uit m'n armen. Heb me toen ook echt heel rot gevoeld. Gelukkig was er niks lichamelijke aan de hand. Ze was er wel erg van geschrokken. Maar hoe kan hij uit een ledikant vallen? Want er zitten toch spijlen voor? Of bedoel je een gewoon bed?
Je bedoelt dat hij er probeerde uit te klimmen en toen is gevallen? Meid, dat gaat waarschijnlijk nog wel vaker gebeuren, zeker als ze eenmaal door hebben hoe ze er dus zelf iit kunnen komen. Gelukkig is het niet al te hoog, maar leuk is anders natuurlijk
Ja is ind schrikken. Ik snap hoe jij je gevoeld hebt. Het natuurlijk niet leuk. Waarschijnlijk heeft hij een koprol gemaakt dus eerst de bovenkant van zijn lichaan naa4 voren te duwen en naar benenden te plaatsten. Ik weet het ook niet maar kan me alleen dat bedenken heb het niet zien gebeuren . Hij riep wel de hele tijd zijn vader Ben dan ook zi kwaad op hem al hoewel hij niks aan kan doen.
Nou dat hoop ik van niet. Ik hoop dat hij inziet dat dat niet gaat. De schrik zat er ook bij hem goed in. En het is zeker niet leuk als dit soort dingeb gebeursn
Ja, helaas wel. Ik dacht zo een ledikant is wel veilig als ik bijv. Iets moet doen of douchen maar nu durf ik hem er niet in te laten En overstappen naar een groot bed of peuterbed is denk ool geen optie. Hij is nig te klein en daar kan hij natuurlijk ook makkelijker van afvallen.
Hier met iets ouder dan 1,5 (20 mnd ofzo) overgestapt naar een peuterbed omdat dochter dit ook deed. Ging eigenlijk meteen goed. Schrikken hè!
Als het past kun je er misschien een matras voor leggen? Heeft 'ie in elk geval een zachte landing Hoop dat de nacht goed is gegaan!
Oh wat schrikken! Dit deden wij ook, een matras naast het ledikant toen hij het klimmen doorkreeg en een matras naast zijn juniorbed in het begin.
Waren wij hier een paar maanden geleden ook bang voor. Niet heel vreemd aangezien ik hier nu een koffietafel heb met twee tiewraps om de lade want drie keer raden wie er in een lade stond te dansen? Schijnt dat ik ook bed geklommen was maar nande harde boem bleef t heel erg stil, dat vond mn moeder angstaanjagend dus die kwam die kamer in stuiven en ik stond schuldbewust achter mn ledikant (uit t zicht) te kijken hoe ik er weer in kon komen. Ookal zit er mega schrik in je, en het wekadvies wel zo verstandig is, die kleintjes kunnen onwijs veel hebben. Matrasje of inflatable ernaast kan t wat dempen let op dat die laatste ook kan schuiven op laminaat dus ff anti slip er onder dan allicht. Met 14mnd vond ik haar destijds te klein voor een peuterbedje maar gaat ze t nu doen (hopelijk niet) dan denk ik dat ik overstap naar een ander bed met anti val plank oid.
Hier deden ze dat met net 1 jaar, met slaapzak, en zagen daar echt zelf geen gevaar in, dus toen heb ik het bedje omgebouwd tot peuterbedje (1 zijkant eraf). Liever dat ze dan zo eruit vallen, relatief dicht bij de grond, dan met een rare koprol vanaf de hoge rand.
Tsjaa daar ontkom je niet aan hoor... dat doet bijna elk kind... En omdat hij t nu gedaan heeft wil niet zeggen dat hij t blijft doen.. Zoontje heeft het ook 3x ofzo gedaan en daarna niet meer. Het is geen wereldramp hoor, ze overleven t wel. Als ie t blijft doen dan moet je toch een peuterbed hebben, en daar kan je een hekje voor doen. Al is mijn ervaring dat er nog geen een van Mn kinderen uit hun peuterbed is gevallen, aangezien er aan het hoofd en voeteneind een verhoging zit
Mijn zoontje is met 8 maand van onze boxspring afgerold. Vreselijk wat heb ik gehuild zeg. Voelde me zó schuldig. Wij hebben sinds een week de voorkant van ons ledikant afgehaald en zo’n uitvalsrekje ervoor geplaatst, tot nu toe gaat dat prima. Deze: https://m.ikea.com/nl/nl/catalog/products/art/30099293/
Oh dat is schrikken maar kan gebeuren hoor. Binnenkort naar groot bed en opgelost. Mijn dochter is eens op 1 jaar uit de autostoel gevallen op de grond (auto stond stil, ik had haar in het stoeltje gezet maar er kwam een auto aangereden dus doe vlug even de deur toe alvorens haar vast te maken. Doe de deur weer open en ze had zich in die paar seconden al recht gezet en valt er uit... En ik had het niet gezien dat ze rechtstond want de ramen waren getint. Dat was ook schrikken maar wekadvies gekregen en er was niets aan de hand. Maar wel even goed schrikken....
Oh wat schrikken is dat he! Onze dochter heeft op die leeftijd dit ook een keer gehad. Wij hebben toen een paar spijlen uit het bedje gehaald. Dit ging eigenlijk gelijk heel goed. Wellicht dat dit een optie is?
Hier is ze vorige week uit ons bed gevallen. Ik schrok ook, maar verder niks gemerkt aan haar gelukkig. Ze heeft die nacht wel naast mij geslapen. Was savonds gebeurd.
Dan had jij rustige kinderen Allebei de kinderen deden dat hier voor het eerst nog voor ze een jaar oud waren. Maar het is de eerste keer wel schrikken, inderdaad.
Hier nog niet gebeurd maar het is een kwestie van tijd want hij kan het volgens mij wel. Aan de moeders met kindjes met al een laag (peuter)bedje: klimmen jullie kindjes daar dan niet uit? Ik ben bang dan mijn zoontje dan nooit gaat slapen als hij weet dat hij uit bed kan. Die gaat dan spelen en maakt zichzelf weer wakker.