Help me wat moet ik doen

Discussion in 'Zwangerschap' started by Danish92, Jul 28, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    Die organisatie wil abortus voorkomen. Die zijn ter bescherming van de ongeboren vrucht :)
     
    Manque likes this.
  2. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    Jan 9, 2009
    6,302
    2,574
    113

    Dat klopt in principe maar geven begeleiding in hrt proces en helpen iedereen ook als je toch besluit abortus te plegen.
     
  3. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    Een anti-abortusorganisatie kan toch geen abortus ondersteunen, dan nemen ze zichzelf niet echt serieus. Ik verwacht eerder dat ze mensen proberen te overtuigen van de andere opties.
    Op zich prima, maar het is een persoonlijke keuze en ts staat al niet erg sterk in haar schoenen, dus die heeft ruimte nodig om te kunnen beslissen. Geen sturende adviezen.
     
    Ysabella likes this.
  4. Kimi1

    Kimi1 Fanatiek lid

    Apr 17, 2010
    1,946
    54
    48
    Waarom geloof ik dit verhaal niet...
     
    Suus2910 and Debaky like this.
  5. Emma86

    Emma86 VIP lid

    Jun 25, 2012
    5,281
    2,232
    113
    Female
    Nederland
    In dit geval zeg ik abortus. Stel je voor zeg, een moeder die totaal niet voor zichzelf op kan komen en blijkbaar niet eens in staat is om goed voor haarzelf te zorgen (en dan heb ik het niet over financiën).

    En als de sodemieter weg bij die vent.
     
  6. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    Sep 29, 2012
    4,746
    719
    113
    Ik zou als je het kindje zelf niet kan opvoeden kiezen voor adoptie, ik vind abortus totaal niet kunnen zeker niet in dit geval.
    Ik snap de redenen daarvoor, maar zou dan gaan voor adoptie. Er groeit een kindje in je dat er mag zijn, alleen dan misschien opgevoed bij iemand anders.

    Zou dit bespreken met huisarts en ook je relatie bespreken. Vraag hulp bij hoe je hieruit kan komen, begeleiding en wie je kan helpen met de zwangerschap en mogelijk adoptie
     
    Veldboeket likes this.
  7. Light

    Light Fanatiek lid

    Jun 15, 2014
    1,549
    100
    63
    Precies dit! De antwoorden zijn te slim, te georganiseerd, te ontwijkend. Iemand met lvb problematiek zou dit niet zomaar toegeven en bovendien allang hebben gevraagd wat een trol is ;)
     
    Evanesco likes this.
  8. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    Feb 17, 2017
    2,041
    2,727
    113
    Female
    Als je niet serieus bent : zoek ajb een leuke hobby. Kijk eens in het lounge gedeelte van deze pagina. Daar staat een leuk topic over diverse hobby's.

    Als je wel serieus bent: bel eens een maatschappelijk werker. Aan je schrijven te merken heb je het best zwaar in het volwassen leven en kun je daar wel een handje hulp bij gebruiken. Niks mis mee, maar zoek wel de hulp die je nodig hebt. Op een forum kom je alleen maar adviezen en diverse meningen tegen maar mijn inschatting is dat er ik jouw casus wel wat zwaarder geschut mag worden ingezet. Just saying. ....
     
  9. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    Aug 31, 2012
    4,175
    1,602
    113
    Female
    Nou sorry maar ik werk met jongeren (meiden) met LVB. En ik ken meiden die precies in zo’n situatie verzeild zouden kunnen raken, en meiden die dit zouden kunnen verzinnen en in een stuip zouden liggen om de reacties (en die begrippen als trol weldegelijk kunnen plaatsen en over het algemeen meer verstand hebben van internet opties dan de doorsnee volwassene).

    OT: even er van uitgaande dat dit topic echt is, ik hoop dat je snel hulp gaat zoeken ts. Je relatie klinkt niet gezond en je moet leren om sterker in je schoenen te gaan staan.
     
  10. podiki25

    podiki25 Fanatiek lid

    May 18, 2012
    3,897
    124
    63
    Tandheelkunde
    Barcelona
    Ik heb nog niet alle posts gelezen maar volgens mij TS, als dit al geen b***sh** verhaal is, moet je eerst uitmaken wat je wil:
    1. Het niet aan je vriend vertellen, abortus plegen en doorgaan met een (slechte) relatie die gebaseerd is op een leugen.
      1. NIET DE BESTE OPTIE DUS.
    2. Het aan je vriend vertellen, op neutraal domein waar hij niet boos op je kan worden. Bijvoorbeeld bij een vriendin thuis of bij je ouders.

    Eenmaal dat dat gedaan is, kunnen jullie even afstand nemen om uit te vissen wat jullie beiden willen. Ik stel voor dat je ook even onderdak zoekt bij je ouders of vrienden moest het gesprek toch op ruzie uitdraaien. Maar regel dat al vast op voorhand.

    Dan zijn er nog verschillende opties:
    1. Jullie zijn beiden akkoord met abortus
    2. Adoptie
    3. Jullie gaan er samen voor, gescheiden of als koppel
    Volgens mij moet je geen schrik hebben om er voor te gaan als je een opvangnet hebt.

    Verder wens ik je alle sterkte toe. Want dat ga je nodig hebben als je mannen zo je leven laat bepalen.
     
  11. Light

    Light Fanatiek lid

    Jun 15, 2014
    1,549
    100
    63
    Ik ook. De situatie kan zeker, de manier van reageren en schrijven m.i. niet.
     
  12. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    Oct 28, 2009
    1,798
    1,292
    113
    Foliumzuur gaan slikken!
    En alles op een rijtje proberen te krijgen.
    Heb je er inmiddels met iemand over kunnen praten?
    Heel veel succes.
     
  13. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Ben ik nu de enigste die hierbij denkt... serieus in dit geval geen abortus??!:eek:

    Meid abortus is voor jou kindje het beste, sorry maar uit je verhalen wat je hier neer zet.. hoop ik dat je deze keuze maakt want dat arme kind heeft geen leven... en laat je dan ook helpen zodat je hier nooit meer voor komt te staan... dan maar zoals dwazen zeggen laf!!! Maar dat arme kind krijgt een beroerd leven... want als je nu al niks zelf kan beslissen of doen zal je misschien ook niet goed voor jezelf en je kindje in je buik zorgen en God mag weten wat daar dan al niet van gaat komen... en ga bij die gozer weg!!! Zoals meerdere hier zeggen blijf van mijn lijf huis of wat dan ook...
     
    RoIn likes this.
  14. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    Apr 21, 2013
    3,539
    1,551
    113

    Bestaat ook nog zoiets als adoptie
     
    Veldboeket, Lisa280887 and Danty88 like this.
  15. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Wat als TS het geboren laat worden en vriend adoptie niet wil? Ik denk ook dat abortus nu de beste keuze is hoe pijnlijk dit voor een ander mogelijk ook klinkt.
    Lekker als deze kerel met losse handjes in het leven van de baby blijven wil..
     
    Danty88 likes this.
  16. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Inderdaad :$
     
  17. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Jaaa maar dan moet je wel goed voor jezelf en je kindje in je buik zorgen.. en dat kan ik vanaf een scherm natuurlijk niet beoordelen maar vraag mij wel af of dit ook gebeurd naar aanleiding van alle berichten van haar... ze kan zelf al amper keuzes maken... waarom dan niet het beste uit het slechtste halen als ik het zo goed zeg... ik ben geen voorstander van abortus maar in dit soort gevallen ben ik het zeker wel
     
  18. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    Mar 1, 2013
    8,108
    472
    83
    Al die tijd een stille meelezen. Stel nou voor dat ze voor de zwangerschap gaat en hij krijgt een boze bui en slaat dan naast moeder ook nog eens extra in op de buik. Wat gebeurt er dan met het kindje?
    Stel dat ze dezwangerschap uitdraagt en hij slaat het kindje.
    1. Ga weg bij deze man je verdient het niet om te worden geslagen en draag je zwangerschap uit.
    2. Je blijft bij deze man maar dan twijfel ik of een zwangerschap wel de goede keus is.
    3. Hij gaat wat aan zijn losse handjes etc doen en jij gaat iets aan je weerbaarheid doen
     
  19. Veldboeket

    Veldboeket Actief lid

    Dec 11, 2015
    223
    86
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Heftig verhaal zeg. Heb je inmiddels al een keuze gemaakt? Het valt me wel een beetje op Hoe hard sommige mensen zijn naar dit meisje. Niemand weet of dit echt is of niet dus maar uitgaan van dat het echt kan zijn. Maar dat we dan zo hard moeten oordelen over wat ze heeft gedaan vind ik wel heel heftig. Het is ook niet helpend. Zo'n meisje wil je toch juist helpen? De keuze tussen abortus en adoptie kan niemand voor iemand anders maken denk ik. Ik zou aanraden contact te zoeken met mensen die hetzelfde hebben meegemaakt of iig ervaringsverhalen te lezen. Ook wat een keuze op de lange termijn met jou persoonlijk doet. Zelf zou ik kiezen voor adoptie. Kindje kan hier niet zoveel aan doen en iemand anders kan het een mooie toekomst geven. En inderdaad weg bij je vriend. En hulp zoeken. Heel veel wijsheid!
     
    Lieflief likes this.

Share This Page