Wat heftig meiden al die emoties! Hopelijk kunnen we jullie hier allemaal die steun bieden. Ik snap heel goed dat je echt de moed soms onderin de schoenen hebt zitten. Waterlelie dat bericht! Wauw! Bij mij toverde het juist een lach op mijn gezicht. Ik las er intens geluk in Hier nog geen positieve ovulatie test. Verre van zelfs. We testen en klussen gewoon door!
Jah had ik ook. Zat vandaag ook een topic te lezen van een dame die na 3,5 jaar voor het eerst een positieve test in handen had en haar pure reactie daarop. Ik werd er helemaal blij van.
Ik werd er ook vrolijk van maar ik bedoelde dat alle gebeurtenissen uit de mm wereld gelijk naar boven kwamen. @Brenda028 op welk cd zit je nu?
Ik snap het, sterkte. Komt vast goed! Sommige dingen zijn ook lastig.. en dadelijk ineens valt alles op z'n plek. Rot voor je dat het allemaal zo tegen zit. Ik duim voor je!
Vandaag wat bloed bij afscheiding en beetje gevoel alsof ik ongesteld moet worden. Maar ben t net een weekje niet meer.. Pfff. Hopelijk geen teken dat mn cyclus nog niet goed is.
Ja ik heb geen idee, roep maar wat hihi. Heb het wel is gelezen dat dat kon vandaar! Welke testen gebruik je?
Oke ik heb ook merkloze gehad en nooit positieve test gehad. Vorige maand extra gevoelige en toen wel
Kan best hoor rond die periode! Ik zou het zekere voor het onzekere nemen en het gezellig maken vanavond samen Mijn ovulatie test loopt opeens hard op. Al een paar dagen niets zichtbaar en vandaag opeens dit (zie foto in bijlage). Vanochtend licht streepje en vanavond al heel stuk donkerder. Vandaag cd14 dus hopelijk toch nog een (redelijk) vroege eisprong en dus genoeg dagen voor een potentiële innesteling
Ook voor je ovulatie? De zwangerschapstesten werken er wel van in elk geval Ff aankijken hoe t loopt. We blijven in elk geval door klussen.
Hahaha oef dat is wel veel zeg! Hier nog eentje extra gedaan vandaag maar net zo licht als vanochtend. Achja we zullen zien. Hopelijk kom ik of mn ei wel tegen of raak ik zwanger (nog beter natuurlijk). En als we hem 2 maanden niet vinden nog maar weer gezellig langs het ziekenhuis.
Ja zo waren mijne ook afgelopen dagen maar vanmiddag dus ineens donkerder. Morgen weer testen en ondertussen flink klussen haha