NOD-lijst 3 t/m 9 augustus 2018

Discussion in 'NOD forum' started by Lalalaura, Jul 6, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Miltje

    Miltje Niet meer actief

    Hopelijk ook niet nee. Maar ga ze ook bestellen hahaha. Ik heb net z&k besteld. Zal ook een paar van sensitest bestellen haha. Dank je voor de tip ;)
     
    Loulou12 likes this.
  2. Loulou12

    Loulou12 Fanatiek lid

    Apr 4, 2018
    2,586
    2,098
    113
    Female
    @Namar dan zit je op zo’n 10/11 dpo! Dan zou een innestelingsbloeding wel kunnen maar zou ook een naderende ongesteldheid kunnen zijn. Hoeveel dagen zitten er altijd tussen je eisprong en de dag dat je ongesteld moet worden?
     
  3. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Alrijd precies 14 dagen na mijn eisprong. Het wordt 3 of 4 uur voor de bloeding aangekondigd met een heftige kramp. Dit laatste is alleen als ik geen pil gebruik. Ik heb normaal geen aanloop. Ik vind het wel echt fijn om van anderen ook dit soort dingen te lezen. Je bent Gewoon op zoek naar aanknopingspunten
    Heb gisteren ook test gedaan, was een heel heel heel heel licht streepje. Welke zwangerschapstesten gebruiken jullie?

    Ik heb de sensitest, meet 10 mIU/ml

    Waar staat eigenlijk DPO voor, dagen post ovulatie?
     
  4. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Ja werken echt goed. Ik zie liever de aanloop er naar toe. De niet gevoelig test geeft streep of geen streep geloof ik.
    Gebruik ook de zwangerschapstesten van sensitest, 6 voor 6 euro voor een dipstick. Meet al 10 mIU/ml
     
    Miltje likes this.
  5. Loulou12

    Loulou12 Fanatiek lid

    Apr 4, 2018
    2,586
    2,098
    113
    Female
    Spannend hoor! Ik hoop dat hij oploopt!
    Ja dpo is days past ovulation.
    Ik gebruik predictors, early en express. Ze geven geen valse streepjes en zijn super gevoelig. Als je op een andere test een streepje hebt dan zijn ze bijna altijd donkerder op de predictor. Tenzij het een indroger was of een vals streepje, dan blijft de predictor wit en heb je duidelijkheid. Echt top!
     
  6. Miltje

    Miltje Niet meer actief

    Namar zijn deze dat jij bedoelt? Zie bijlage aub
     

    Attached Files:

  7. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Ja dit zijn ze
     
  8. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Ik bestel ze per 12 stuks in de goede hoop dat :)
     
  9. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female

    Ik heb gekeken, kon alleen niet vinden hoeveel mIU/ml het is. Weet je dat misschien?

    Super spannend ;) voor iedereen.. hoe zit jij nu?
     
  10. Miltje

    Miltje Niet meer actief

    Ik heb wel een langere cyclus van minimaal 43 dagen. Heb nu paar diverse testen en de digital van clearblue besteld. Hopelijk volgend rond raak.
    Trouwens heb nu pijn aan mijn rechterzij en vlaggen misselijkheid. De onrust hier gaat lekker door grgrgr. Nu mij lichaam weet dat ik benauwd heb en probeert hij mij gek te maken. o_O
    Ik probeer lief te blijven voor mij man anders sluit hij mij in de schuur:D:roflmao:
     
  11. Miltje

    Miltje Niet meer actief

    Attached Files:

  12. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Dank je wel! Ga ook een predictor erbij bestellen. Als ik Mn geduld kan bewaren pas zondag of maandag mee testen als ik niet ongesteld ben geworden

    Testen veel dames al positief als ze 4 of 5 dagen voor NOD zijn? Mijn huisarts zei dat dat niet perse zo hoeft te zijn. Beste op de NOD zelf of erna. Zoveel geduld heb ik niet :)
     
  13. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
     
  14. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female

    Wanneer is je NOD? Of ben je nu Ah “wachten” tot eisprong?
     
  15. Miltje

    Miltje Niet meer actief

    Mijn nod is deze weekend zat/zon maar het kan ook maandag hahahha. Dat heb je met een onregelmatig cyclus. Vanaf morgen mag ik official testen :)
     
  16. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Ik zie het ook somber in. Voel totaal niks meer, niet meer moe, helemaal niks. Ik zou toch íets moeten merken. En ik heb geen geduld, drink dus ook gewoon wijn op het terras (ik vind dit gewoon echt heel lekker) en heb ook nog eens persoonlijke stress. Verder erger ik me aan alles wat los en vast zit (nog meer stress) en heb ik het zo gehad met dit weer. Verder hebben mijn zoontje en ik net in de supermarkt lekker gekust dus dat was lief! :thumup:
    Ik liet m kiezen tussen twee smaken diksap en hij wees er 1 aan. ‘Oké Ootje, krijg ik dan een kusje?’ Waarop hij heel hevig zijn lippen tuitte! Zo lief! :roflmao: Ik hou zo van mn zoontje! :roflmao::roflmao:
     
    PBV, Loulou12 and Dotjes like this.
  17. Roosje2018

    Jul 31, 2018
    45
    27
    18
    Female

    Hahha cute! Ik ben ook erg ongeduldig. Maandag is mijn nod. Dus nog een heel weekend wachten. Het duurt me veels te lang.
     
    Nina Sanders likes this.
  18. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Wat spannend! Ik ga voor je duimen :)

    Kun je je dan inhouden niet eerder te testen? Dat lukt mij dus niet :) Zondag is Mn NOD, dus dan eigenlijk pas toch?

    Hoe voel je je?
     
  19. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Ja vreselijk dit! Duurt zo lang! De andere twee rondes had ik niet wat ik nu ervaar.
    Test je ook niet met vroege test?
     
  20. Namar

    Namar Fanatiek lid

    Aug 3, 2018
    1,902
    1,858
    113
    Female
    Wachten is vreselijk! Heb zelfs Mn huisarts gestalkt :) die zei alleen maar geduld geduld geduld pfffffff
     
    Nina Sanders likes this.

Share This Page