Ik ga men mn zusje en de kinderen een dagje weg met de trein, we wonen in Noord-Limburg. Mijn meisje en ik vinden dierentuinen leuk, de anderen niet. Het niet ook niet super duur worden aan entree. Iemand ideeën voor leuk pretpark of wat anders ofzo wat geen drie uur reizen is. De kinderen zijn 3, 3,5 en 5 Als het zo'n weer blijft is het fijn als het er niet gloeiend heet is en als je wat met water kunt kliederen / zwemmen Spui jullie ideeën maar.
nijntje museum in Utrecht is erg leuk. Wij zijn toen vanuit midden limburg met de trein gegaan. vanuit het station is het lopend goed te doen naar het museum. je moet volgens mij wel van te voren kaartjes via internet bestellen.
Ik zou ook zeggen Utrecht daar zitten ook leuke musea voor kinderen zoals spoorweg of Nijntje museum.
Ken je Speeltuin kitskensberg in Roermond? Goedkoop en zooooo leuk! Met zwembadje voor de kleine kinderen! Restaurant en heel veel speeltoestellen.Ben er geweest met mn kinderen en vonden het heeel leuk. Ook veel schaduw.
Ik zou naar de Beekse Bergen gaan. Je hebt daar Speelland en het Safaripark. Het Speelland is op de leeftijd van jullie kinderen hartstikke leuk. De bus stopt daar voor de deur en je neemt dan de trein naar Tilburg. Er is een zwem-meer, een hoge glijbaan, speeltuinen, trapauto’s, klimballen, botsbootjes etc. En niet zo duur via de ANWB bijvoorbeeld.
Is inderdaad leuk maar las op FB en hun website dat er blauwalg is. Dus dan kan je er niet zwemmen. Dan is speelland lang niet zo leuk vind ik persoonlijk