Idd fijn voor jullie. Ik denk alleen wel dat het kort door de bocht is om te zeggen dat het moeilijker is als het om je partner gaat. Ik denk dat je dat pas weet als je het zelf meemaakt. Iedereen heeft zijn eigen gevoel en emoties
CD 20, vanaf CD10 aan het testen met CB digital, maar nog geen smiley. Vorige ronde op die manier ook geen eisprong waargenomen. Doe ik iets verkeerd? Ik test tussen 10 en 12 s ochtends met minstens 2 uur niet gedronken te hebben.
Vorige ronde had ik hetzelfde en heb toen ook geen eisprong gevonden. Op aanraden van een aantal mensen hier gebruik ik nu andere ovulatietesten (zwanger en kids) en doe ik wanneer ik daarbij denk dat ik een piek heb gevonden een CB digitale test! Ik hoop dat je hiermee deze ronde een eisprong vind en anders misschien toch andere testjes ernaast doen?
Wij hebben net een leuk berichtje ontvangen van mijn zwager en schoonzus (zus van mijn vriend) zie bijlage Straks misschien wel samen zwanger Ze is nu 12 weken.
Dank je voor de tips! Vorige ronde heb ik ook die van Sensitest gebruikt. Tevens zonder resultaat. Ook getemperatuurd, maar zoals je in een ander tipic kunt lezen dat ik opende deed mijn temp heel gek, waardoor tempen niet betrouwbaar was. Waarom.zou ik andere testen dan die van cb moeten gebruiken? Cb lijkt me erg betrouwbaar en helder door de smiley.
Nee mijn contract werd destijds niet verlengd. Ik heb na mijn verlof toen nog even gewerkt en daarna op zoek naar een andere baan (mijn huidige), die vond ik ook weer snel . Nu kom ik meer in management/directie posities terecht en bekijk dit soort dingen ook van de andere kant. Voor een goede werkgever moet dit helemaal geen issue zijn en kan het niet meespelen in zulke besluiten. Je weet van vrouwen dat ze zwanger kunnen worden in een bepaalde leeftijd. Ik zou daar nooit iets van vinden (sterker nog, het juist aanmoedigen om je daar vooral vrij in te voelen), maar ja... ik ben jouw leidinggevende niet natuurlijk Ik snap je gevoel wel echt!
Je moet helemaal niets hoor! CB is gewoon duur, daarom heb ik zelf persoonlijk gekozen om CB alleen als bevestiging te gebruiken wanneer ik denk dat ik met de goedkopere dipsticks een piek heb gevonden. Ik hoor dat je snel een piek vind met welke test dan ook
Oh zo! Kosten maken me niet uit. Maarrrrr vandaag een smiley op mn roze ovutest! Is morgen dan mijn ovu? Vandaag, morgen en overmorgen aande bak! gisteravond ook aan de bak geweest.
NOD-lijst 24-30 augustus 2018 24-08(1) Carmina26, 30 jaar, 2de kindje, 1e ronde 25-08(1) Ddtje, 30 jaar, 2de kindje, 10e ronde 26-08(8) weereennieuwemama, 34, 2e kindje, 2e of 3e ronde (na verwijderen Mirena) Wondertjes1992, 25jaar, 3e kindje , 6e ronde Lentekind85, 32 jaar, 3e kindje, 2e ronde Meisje6, 30 jaar, 2e kindjes, 2e ronde Paula1984,33 jaar, 3e kindje, 1e ronde ( na koperspiraal) Vrouw1982, 35, 2de kindje, Lalaatje90, 28 jaar, 2e kindje, 3e ronde Williie, 25 jaar, 2e kindje, 5e ronde (1ste na MK) 27-08(2) Noxe, 31 jaar, 2de kindje, ronde 3 (tweede ronde na vmk) ClandeStinee, 26 jaar, 1e kindje, ronde 3 28-08(4) Lauw 1990, 28 jaar, 2e kindje, ronde 3 Lizra, 32 jaar, 2e kind, ronde 1 (na verwijderen spiraal) Zonnetje2015, 31 jaar, 2e kindje, ronde 2. ( met utrogestan en aspirine ivm herhaalde miskramen) MLB, 24 jaar, 2e kindje, ronde 2 29-08(0) 30-08(1) Lalalaura, 30 jaar, 2e kindje(1e uit mijn buik), mmm met menopur, pregnyl en utrogestan Datumloos: 1 MotherOfAnAngel, 23 jaar, 1e kindje, ronde 12 Totaal: 18 Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) Wil je op het wachtbankje? Klik dan op "reageer" en haal de [QUOTE ...] aan het begin en einde van het bericht weg VERGEET OOK NIET DE TOTALEN ONDERAAN AAN TE PASSEN
Ik kom er even gezellig bij dames, ik verwacht vrijdag (of mss dag later) mijn ei, vandaar NOD op 24 augustus gezet. Is de eerste ronde na het stoppen van de pil. Met mijn ovutesten gok ik dus op nu vrijdag mijn eisprong te hebben daarnaast ook mijn slijm in het oog gehouden en klopt wel denk ik Hopelijk veel positief nieuws deze maand!
Gefeliciteerd tante to be! Is dit hun eerste kindje? Zou wel heel bijzonder en leuk zijn om samen zwanger te mogen zijn hè. @Carmina26 leuk dat je ook in dit groepje zit nu!zag je testen al in het andere groepje, ziet er idd uit alsof je eisprong eraan komt! Hoop ook op veel roze deze maand!
Mijn ovulatietesten van eergisteren en gisteren. Bovenste is van cyclusdag 8 en donkerder als de rest, is dat niet vreemd? Ik heb nog geen last van vruchtbaar slijm en het is toch haast onmogelijk dat m’n eisprong voor cyclusdag 8 plaats vindt?! En zoals net heb ik geplast na het wakker worden, kan ik dan de volgende plas wel weer gebruiken voor een ovulatietest?
Heb je getest met ochtendurine? Want dat raden ze wel af. Ik heb nog niet veel ervaring met ovutesten maar heb ook al gelezen bij anderen dat dit wel kan maar dat dit nog niet je piek is! Dus gewoon verder testen denk ik Ik heb het vooral ook gemerkt aan vruchtbaar slijm en mijn ovutesten hebben het dan bevestigd
Mijn vriend en ik hebben om persoonlijke reden besloten om deze ronde toch nog even over te slaan. Iemand mag mij wel van de lijst af halen, want mij lukt dat niet. Ik blijf nog wel even gezellig in deze groep. Ben benieuwd wat de uitslagen worden. Volgende ronde gaan we er echt voor! Deze maand probeer ik mijn eisprong en de lengte van mijn cyclus in kaart te krijgen. En daarna maar hopen op een snelle bevruchting.