Oef dat zou idd schrikken zijn geweest zeg @Nancydierengek jeetje Maar fijn dat ze je konden helpen en alles goed is. Beterschap en probeer wel te genieten van je vakantie
@Nancydierengek ik schrik zelf nu al van jouw berichtje, laat staan hoe jullie je gevoeld moet hebben. En fijn dat alles goed is en je nu blij bent met de extra echo. Rust goed uit en nog een fijne vakantie. Misschien wel de laatste keer 'met z'n tweetjes'
Luieren ja! wandelingen hoe kort ook : nee! Fijn dat alles in orde is met de kleine mop! Sorry ik breek ff in! Ga rustig verder!
Heerlijk aan het genieten hier in België. Ik doe rustig aan is toch bloed heet hier vandaag 38 graden Phoe. Ben er wel nog van geschokken hoe dat nou ineens kon maar goed. Gelukkig is het bloeden bij mij gestopt na twee dagen. Voel mij verder ook prima. Dus dat is ook erg fijn. Maandag gaan we weer naar huis toe. Op 7 aug heb ik weer een afspraak bij mijn eigen Verloskundige. @Brondy Ja was behoorlijk schikken ik was er zelfs even van in paniek. Maar gelukkig alles goed met ons kindje. Ik geniet zeker nog van mijn vakantie. Hoest nu verder met jou? Geen last nog van zwangerschapskwaaltjes? @Marley020 We voelde ons echt vreselijk. Zelfs mijn vriend moest huilen. Gelukkig alles goed met ons kindje. En ik hou mij verlopig rustig. We genieten zeker nog van onze vakantie! Hoest verder nu met jou? @Kookaburra en @Kimmetjuh90 Hey meiden! Oeps kort wandelen (NEE! ) ik snap jullie is niet goed rust is rust houden. Maar heb twee hondjes die mee op vakantie zijn en die moeten toch ff kort eruit. Weet het ben eigenwijs vriend lief kan ze ook uitlaten. Maar kort rondje kon geen kwaad zeiden ze in het ziekenhuis. Als ik maar geen kilometers ga lopen. Maar geloof mij dat doe ik ook echt niet. Ben veelste blij dat alles goed is met ons kindje. Lief dat jullie zo bezorgd zijn en mij op mijn vingers ff tikken. Hoest verder met jullie beide nu?
Weer een paar dagen terug uit België. Nog een paar dagen vrij en dan weer aan de bak. Vandaag afspraak bij de verloskundige gehad. Deze afspraak was eigenlijk later pas ingeplant maar vanwege de toestanden in België met die bloeding wouden ze mij eerder zien. Bij de verloskundige begon ze meteen over de bloeding die ik gehad heb en of we ondanks dat wel nog een fijne vakantie hebben gehad. Vanwege de bloeding wou ze toch een echo maken. Ik dacht toen yes dan zien we ons kindje weer! Want eigenlijk was de bedoeling alleen naar het hartje te luisteren. Maar de verloskundige wou meteen ook zelf even kijken waardoor die bloeding nou was. Nou kindje was meteen super goed te zien! Zo gaaf je zag echt veel! Het hartje zag je mooi kloppen, de armpjes en beentjes waren goed te zien, ruggengraat, de navelstreng en die zag je mooi mee kloppen. Kindje was lekker aan het bewegen. De verloskundige ging het hoofdje rondom opmeten en die was 9cm. Haha en het hele kindje lengte was 8,5cm maar kon ook langer zijn omdat het kindje nu in elkaar ligt en druk bewoog. Verder door de bloeding die ik gehad heb ging ze meteen dat ook nakijken. Mijn placenta ligt het puntje ervan heel laag en daardoor heb ik waarschijnlijk een bloeding gehad. Zij zij ook kan verder geen kwaad. Placenta ligt verder goed. Die trekt vanzelf omhoog. Maar jeetje wat ben ik blij dat alles zo goed gaat met ons kindje! Die echo foto ook is zo gaaf! Ik ben helemaal in love!!! Voel mij zo happy nu!!!
Wat fijn dat je beebje weer goed gekeurd is! Dat stelt dan toch weer gerust denk ik geniet ervan! wanneer gaan jullie voor geslachtsbepaling?
Super irritant Krijg steeds geen meldingen Mooi zeg @Kimmetjuh90 Spannende wachtweken weer Pfffff ik heb zo geen puf meer om te werken. Was het maar donderdag
Hier vandaag contact gehad met het ziekenhuis: Alle bloeduitslagen waren goed, amh was 3.19 vanaf volgende ronde mag ik utrogestan proberen. En dan wordt ik gebeld om te vragen hoe het gaat. Ik mag ook een afspraak maken met de gyn die gespecialiseerd is in endomitriose om te kijken of hij een kijkoperatie nodig vindt of niet.
Hey meiden! Nou mijn zomer vakantie zit er helaas weer erop. Nu weer mijn eerste nachtdienst aan net werk. Nacht 1 van de 6. Phoe merk wel dat ik sneller moe ben dan anders. Maar goed zolang ik het vol hou blijf ik lekker mijn nachtdiensten draaien. Das toch het liefste wat ik doe. @Brondy Jij ook al last van moeheid? Jeetje ik zie dat jij nu ook al weer 10 weken en 4 dagen zwanger bent! Wat gaat dat ineens snel! @Krily Goed nieuws! Duim voor je!
MMM zwanger worden en NOD-lijst: Truusjee, 29 jaar, 1e kindje, ronde ?: NOD JosjeM, 26 jaar, 1e kindje, ronde 19: NOD 10 augustus cisuM, 25 jaar, 1e kindje, ronde 25: NOD onbekend Minivosje, 26 jaar, 1e kindje, (iui 1 ) NOD Lisa280887, 29 jaar, 1e kindje, bezig sinds 8-2017 Kimmetjuh90, 27 jaar, 2e kindje, ronde ? (1e ivf) Elena83, 35 jaar, 1e kindje, (ICSI): Krullennbol, 23 jaar, 1e kindje, 2e ronde clomid 50mg: NOD Krily, 24 jaar, 1e kindje, ronde ? nod 12 augustus Marley020, 34 jaar, 1e kindje, ronde ? NOD volgt. Start ICSI 27 mei KvSdB, 26 jaar, 1ste kindje, IUI8, NOD Zwanger: Nancydierengek, 33 jaar, 1e kindje, uitgerekend op 28-01-2019 Daantje17, 29 jaar, 1ste kindje, uitgerekend +/- 2 maart 2019 Brondy, 33 jaar, 3e kindje, uitgerekend op 2 maart 2019 ?? Afspraken 15 augustus Nancydierengek - Geslacht echo!