@Meisje93 ja, dat is standaard hier. Ik woon nu al 8 jaar in België. Daarvoor woonde ik in Nederland. Ik ben ook een Nederlandse. Moet nog steeds wennen.. Ik vroeg wel om een foto.. maar ze zei: is nog niet zoveel te zien. Heeft u niet zoveel aan. Wat leuk!! Een jongetje! Wil je misschien de foto delen?
Gek zeg dat het per ziekenhuis zoveel verschilt. Is dus niet alleen in NL. Volgende keer vragen om een foto? Ik heb het ook niet van alle echo's die in het ziekenhuis zijn gemaakt.
@Meisje93 nou als het erger word dan zal k wel moeten haha. Herken dit totaal niet.. @Bella28 wauw wat superleuk zeg een jongen. Wat fijn dat je voorgevoel dan ook klopt wij moeten nog 2 weekjes wachten hihi @Vally85 oh bah als het niet gaat dan gaat het niet hoop dat je snel opknapt beterschal
ai wat vervelend! @Kiekieboe aha! Dat geloof ik graag dat je nog steeds moet wennen. Ben je van plan om daar te blijven wonen? ah jammer zeg, dat ze alsnog geen foto mee wilde geven. @TigerAngel7 ik heb bij de 1ste geen druppel verloren. Maar zo te lezen geeft dat geen garantie
@Meisje93 we wonen op de grens, dus gelukkig ben ik in 5 min in NL. Mijn man en ik zijn beide zelfstandig ondernemers. De zaken gaan goed en financieel hebben we t gelukkig ook goed. We hebben wel eens overwogen om naar NL te verhuizen. Maar dan zouden we t financieel gezien iets minder goed hebben. Veel vaste kosten zoals ziekenfonds is veel goedkoper in België. Maar you never know.. zeg nooit nooit!
Nee ik ook niet bij de eerste de hele zwangerschap geen last van gehad en nu zo in een x Scheelt het er veel dan qua ziekenfonds. NL is dan ook overdreven duur in vergeleken met andere landen.
@Meisje93 het scheelt enorm! Wat ik daar toen betaalde per maand, betalen wij hier per kwartaal, alles erop eraan en voor t hele gezin. Ook kinderbijslag is meer. Wat je daar per kwartaal krijgt, krijgen we hier maandelijks.
Zo even 70 berichten door gelezen net. Jullie gaan hard! Sterkte met alle misselijkheid! Hopelijk snel voorbij. De 16 weken komen in zicht nu! Bella een jongen voor jou! Leuk! Iedereen kraamzorg al geregeld? Ik inmiddels wel. Weer een nieuw iemand. Ben benieuwd. Hier bewust niet voor de nipt gekozen. Maar ik ben blij voor diegene die een goede uitslag hebben! Ik begin mn baarmoeder nu duidelijk te voelen. Voelt opeens wat echter. Heel leuk! Heb ook zwangerschapskleding gehaald in de sale. Kon et niet laten om mij even te verwennen. En qua namen hebben wij denk ik wel een meisjesnaam. Jongensnaam ben ik gewoon niet mee bezig. Maar ik krijg steeds meer het gevoel dat ik juist daar wel mee bezig zou moeten zijn. Haha ben zo benieuwd. Al die geslachtbepalingsecho's ook voor veel van jullie. Spannend! Ben benieuwd hoe de lijst uiteindelijk zal kleuren. Blauw loopt aan kop in ieder geval. Zo wat was het lekker weer vandaag! Heerlijk even wat koeler. Laat et maar herfst worden nu. Haha
@Bella28 wat leuk dat jullie een jongen krijgen! Hier flink geschrokken, ik stond met een vriendin te kletsen, die kwam heel lief een kadootje langsbrengen voor de zwangerschap. Voel ik het ineens lopen. Ik snel naar de wc, hele onderboek vol bloed! Had de spoedlijn gebeld en mocht direct komen voor een echo. Het hartje gehoord en de kleine lag rustig te slapen. Placenta zag er ook goed uit. Ze konden niet zien wat het geweest is, kan zomaar een gesprongen bloedvaatje zijn. Ik heb verder geen harde buik of kramp. Voel me ontzettend rot, eindelijk werden we wat zekerder na de 12 weken en nu dit! Hopen dat het hierbij blijft..
Wow dat is nogal een verschil ik ga ook verhuizen na België hahaha Ja daar begon het mee idd maar dit was echt wit Oh dat zeker schrikken wezen, gelukkig dat alles goed is met de kleine, brengt je wel in onzekerheid zo. Ik duim voor je dat hierbij blijft
Ja zeker even lekker jammer van die benauwdheid hier. Hopelijk gaat het vannacht weer flink te keer dan kan de rest ook ff afkoelen haha
@Kiekieboe heleboel voordelen voor jullie dus. Nederland is ook een duur land als je het met België vergelijkt. @TigerAngel7 heb je borstvoeding gegeven? @Appelmoess ja kraamzorg geregeld. Vanmiddag eindelijk de bevestigingsbrief op de post gedaan. Bleef maar liggen. @Maps och jeetje wat schrikken zeg! Fijn dat je gelijk mocht komen & dat alles goed was met je kleintje. Maar de schrik zal er nog wel goed in zitten.
@TigerAngel7 dat is snel! Weet dat een oud collega ook heel snel melk verloor! We hebben er heel hard om gelachen maar voor haar niet leuk! Ik voel de baby ook al en gister ineens een "harde schop". @Maps woow dat is schrikken! Gelukkig was alles goed! @Bella28 leuk een jongen! Wij weten het over 5 weken!
@Bella28 wat ontzettend leuk! En wat fijn dat jouw voorgevoel ook zo goed klopte! Kan ook echt niet wachten tot ik het geslacht weet, ben veel te nieuwsgierig. Nog 3 weken wachten.. @Maps oh mijn god, ja daar zou ik ook flink van geschrokken zijn! Gelukkig is alles goed met de baby.
@Meisje93 nee heb geen borstvoeding gegeven omdat ik al nauwelijks tot geen melk produceerde en zo weet ik ook dat de kleine voldoende drinkt. Bij deze beeb ga ik ook flesvoeding geven @nijntje90 ja dat lijkt me ook echt geen pretje dat gelek hoop dat het niet nog erger word @Appelmoess ja ik heb me online aangemeld bij naviva 2 weken terug ofzo
@TigerAngel7 oke. Ik heb ook flesvoeding gegeven. Ook na bevalling geen druppel verloren. Ben benieuwd of dat nu wel gaat gebeuren. Hoop het niet.