Deze zomer hebben mijn 2 oudsten echt té veel kleding. Dat wil ik in de winter toch echt anders gaan doen. Ik weet dat het enorm verschilt, maar wat is zo ongeveer 'normaal' aan wat er in de winter in de kast ligt? Ik begin nu wel echt 'fan' te worden van merk kleding en tja...daar wil ik toch liever niet 30 jurkjes van in de kast hebben. Nou ja, zou ik wel willen, maar vind mijn portemonnee niet zo fijn.
Goede vraag! Misschien handig om erbij te vermelden welke maat?/maten? Aangezien ze meestal langer in 104 zitten dan bijvoorbeeld in 62.
Oh ik zie nu dat het verkeerd staat. Ik wou het in mama & gezin plaatsen. @Beheer zouden jullie dit topic willen verplaatsen.
@Elsa86 Ik heb het onderwerp voor je verplaatst. Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl
Geen idee, mijn kinderen hebben altijd een volle kledingkast Al heeft N dat ook wel nodig, die moet je nog gerust 2 tot 3x per dag omkleden en dan gaat de kleding hard hoor. Als ik echt zou minderen dan zou het ongeveer zo zijn denk ik: Voor N in de winter: - 7 lange broeken - 12 longsleeves Voor C: - 8 jurkjes - 3 broeken - 3 longsleeves - 8 leggings - paar maillots Zij draagt alleen maar jurkjes dus vandaar weinig broeken en longsleeves
Ik heb veel te veel Is gewoon mijn hobby Koop echt van alles van dure merk tot Hema Normaal zou zijn voor een jongen denk ik : 7 a 8 broeken En 10 longsleeves / truien Voor meisje: ongeveer hetzelfde maar dan meer rokjes en jurkjes leggings etc
Heb een dreumesje van bijna 1.5 en wij hebben; 10 broekjes 5 korte broeken 10 t-shirts 5 truien 3 vesten Richting de winter koop ik nog 5 truien erbij en 2 vesten
Mijn zoons hebben zo'n 8 - 10 setjes en dat is een bewuste keuze. Ik weet dat ik toch altijd teruggrijp op de dingen die ik écht leuk vind en ik vind het zonde als er dan veel in de kast blijft liggen zonder dat het gedragen wordt.
De jongens gok ik voor de winter: 10 broeken 5 truien 10-15 Longsleeves/blouses 2 jassen 1 borgvest Dochter: 20 jurkjes 2 rokjes 10-15 t-shirts 5 truien 2 lange broeken 2 jumpsuits 2 winterjassen 1 borgvest Zoiets? Kan ook wat meer zijn. Soort hobby denk ik Meeste is merkkleding en verkoop ik altijd weer door!
Hier meestal voor twee weken aan leuke (school-)kleren/setjes, voor een halve week aan grotere maten, en een stapeltje met reservekleren.
Hier hebben ze te veel... Qua nodig, tja, nodig hebben ze niet veel. Theoretische gezien heb je aan drie setjes voldoende: een aan, een in de was en een in de kast. Als er iets kapot of te vies is, heb je zo wat bijgekocht. Ik zou dat niet kunnen, ik vind kleding veel te leuk en ik zou er heel snel op uitgekeken raken. Maar met 14 setjes (die misschien onderling ook nog wel te combineren zijn) moet je een heel eind komen, lijkt me. (Maar hier hebben ze dus veel meer dan dat... Ik hoop van de winter ook te minderen. Alleen de jongste pas alles tig jaar en dan koop ik toch weer dingen bij en dan heeft ze alsnog heel veel...)
Dat is mijn probleem dus ook. Ik vind zoveel leuk. Ik vind voor de oudste 2 nu B nosy heel leuk. En quapi en z8. De jongste draagt meer Hema en Zeeman.
Ik hou vaak 7 aan per kind 7 shirtjes 7 longsleves 7 vesten 7 lange broeken 7 korte broeken 7 rompers lange mouw of ondergoed setjes 7 rompers korte mouw 14 paar sokken 1,5 jas (delen dezelfde bovenmaat) 7 pyjama’s Zonder doorlekken/ongelukjes genoeg voor 2 weken.
Ik hou heel veel van kleding, en van schoenen, en ze hebben er dus ook veel te veel van, maar ik koop het altijd in de sale, 75% korting minimaal Ik koop ook altijd van te voren, zo heb ik in maart de inkopen gedaan voor aanstaande winter, ik heb voor mijn zoon 10 truien gekocht van de tuunte voor 15 euro, 1,50 per trui i love it ! Of broeken van de Terstal in de aanbieding voor 5 euro, en c&a broeken in de aanbieding voor 9 euro en 50% korting over de sale waardoor ik op 4,50 voor een spijkerbroek uit kom. Voor mijn dochters heb ik jurkjes van love station gekocht, winkeltje dat stopte 1+2 gratis, 3 jurkjes voor de prijs van1, Schoenen nooit meer dan 25 euro, allemaal merk, 2 keer per jaar heeft hier een goede schoenen zaak grote sale, red rag develab Munich giga girls allemaal 25 euro, ik koop daar dan al een lekkere voorraad van. Ik vind het zelf fijn dat we wat te Varieeren valt, hebben ze 3 paar schoenen nodig, nee, kunnen we zonder, absoluut, maar ik vind het prettig dat je toch bepaalde kleding stukken bij de schoenen kunt matchen of de schoenen bij de kleding, Zo hebben 2 van mijn 4 kinderen een bril, ik koop 1 goede bril maar bij eyes and more koop ik nog een paar goedkope bij ( onder de 12 jaar krijg je de 2e bril gratis ) hierdoor is ook dit leuk te matchen haha.
Ik vind persoonlijk dat veel hier op zp erg veel kleding heeft voor de kinderen. Hier hadden we vorig jaar voor elk 3 broeken 6 shirts 1 vest en 3 jurkjes, 1 rok en 4majo's. Dit jaar gaan we 1 broek,1 jurk en 1 majo extra halen omdat ik dat wat prettiger vind met wassen. En dan hebben we echt ruim voldoende.
En wat als dat ene vest vies wordt en het de volgende dag weer koud is? Of het niet matcht met het jurkje?
Ze dragen dat vest hooguit 6 x per jaar. Ze zij nogal warmbloedig. En verder koop ik zo veel mogelijk kleding die onderling te combineren is. Zo kunnen ze alles aan zonder dat het raar uit ziet.