vandaag clomid gestart, nog iemand?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door essie1986, 30 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. meisje1987

    meisje1987 Bekend lid

    9 mrt 2007
    992
    179
    43
    Nee helaas niet. We zijn vanmiddag geweest. 1,5 uur met de arts gesproken. Ik heb links 3 eitjes en rechts 2. Dus 5 maar liefst :cry:. Ik ben moeten stoppen met de gonal f en we mogen geen gemeenschap. Dinsdag moet ik terug. Kijken ze of ze toch allemaal door zijn gegaan of er een paar afgehaakt zijn. Ik vrees zelf van niet. Het doet me echt pijn aan beide kanten. Voel het gewoon groeien.
    Ik heb wel alles besproken wat ik wilde zeggen. Ze was blij dat ik zo eerlijk was, de meeste durven het niet te zeggen.
    Ook andere opties besproken. Ik heb er nog 3. Maar waarschijnlijk start ivf. Wachtlijst helaas 4-5 maanden. Mag ervoor kiezen om dan toch gewoon hiermee door te gaan. In de hoop dat er toch nog een goede ronde tussen gaat komen. Nu dinsdag even afwachten. Hoop zo op een wonder maar vrees ervoor :cry:.
    Heb de hele dag gejankt. Ik voel me vreselijk. Weet niet wat ik moet wel of niet door gaan. Dit valt me nu al zo zwaar. Ivf is nog heftiger. Ben zo bang dat ik het niet aan kan. Maar goed ze heeft ons de 3 opties opgeschreven. Kunnen we goed samen overleggen en dan half augustus terug bij haar.
     
  2. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Dankjewel!
    Mijn cyclus is wat onregelmatig, dus de arts vond het verstandig om dit te proberen! Ook had ik rare menstruaties. Soms twee weken met alleen oud bloed, soms normaal. tot nu toe goed resultaat! Ik had dag 14 positieve ovulatie test. Flink geklust. Wel erg spannend!
     
  3. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    @meisje1987 ohnee wat een vervelende uitkomst!! Fijn dat je wel alles hebt kunnen zeggen wat je op je hart had, maar kan me goed voorstellen dat dit als een zwarte dag was voor je :$
    Zo en de ivf wachtlijst van 4-5 maanden lijkt dan ook een eeuwigheid. Boe :confused:
    Even alles laten bezinken en misschien ook andere hulp inschakelen waarmee je goed kunt praten? Sterkte hoor X

    @truusjee ohhh zeker spannend, zeker nu je er al een stuk bewuster weer mee bezig bent nav de clomid. Ik hoop het voor jullie!! Succes op het wachtbankje :thumup:
     
    truusjee vindt dit leuk.
  4. Dio1985

    Dio1985 Bekend lid

    12 okt 2017
    595
    380
    63
    Vrouw
    Vreselijk dit!!!! Had stiekem goede hoop...
    Even rustig alles laten bezinken en met elkaar bespreken... sterkte meis... :(
     
    meisje1987 vindt dit leuk.
  5. wennepen80

    wennepen80 Fanatiek lid

    14 dec 2014
    2.507
    1.223
    113
    @meisje1987 wat een rot nieuws weer:$
    Als ik dit mee zou maken zou ik misschien het verbod negeren maarja ik heb ei tekort..
    Zoek veel steun bij mekander en schouders eronder en door meis.
    Heel veel sterkte en dikke knuff
     
  6. meisje1987

    meisje1987 Bekend lid

    9 mrt 2007
    992
    179
    43
    Thx dat zal wel goed komen. Ben nu in het zkh benieuwd wat er nu te zien is.
    Als we niet al een zoontje hadden zouden we het verbod inderdaad ook negeren. Onze max is voor ons nu 3 eitjes. Ook nog risico natuurlijk. Maar 5 is voor ons echt wat te heftig is het risico wel een heel stuk groter.
    Hoe is het met jou?
     
  7. yvonneh

    yvonneh Actief lid

    26 feb 2013
    282
    151
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    @meisje1987 hoe was het vandaag in het ZH?

    @truusjee ik had tijdens het clomid gebruik ook pijnlijke onderbuik links/rechts. Echt mijn eierstokken, komt door het groeien van die follikels!
    Mijn man en ik deden het bijna elke dag. En rondom eisprong tijd niet gelijk met een handdoek alles weg vegen maar lekker op de zij liggen op een handdoek. Dat was het enige verschil. Geen druk erop, gewoon genieten!

    Ik ben gisteren weer voor een echo geweest, wat was het kindje bewegelijk! We hebben echt alle houdingen gezien, en veel arm en been bewegingen! Ben vandaag 11 weken zwanger, uitgerekend op 19-02-‘19! Volgende week laten we het iedereen weten :rolleyes:
     
    truusjee, BB83, wennepen80 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  8. wennepen80

    wennepen80 Fanatiek lid

    14 dec 2014
    2.507
    1.223
    113
    Gaat goed met ons.
    Na begonnen te zijn met oestrogeen te slikken eindelijk weer een korte cyclus gehad.
    Deze maand nog even afwachten en dan na de vakantie bij het nij geertgen een afspraak plannen.
    Eens kijken wat ze voor ons nog willen doen.
     
  9. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Hoi meiden ,


    Vraagje, hebben jullie ervaring met wat bruinige afscheiding / een veeg rozig ? Met gebruik van clomid?

    Ik zit op dpo 4! Dat is toch veel ste vroeg nog voor innesteling o_O en dit heb ik nooit gehad. Zo vroeg
    Me buik borrelt wel aan alle kanten :(
     
  10. Dio1985

    Dio1985 Bekend lid

    12 okt 2017
    595
    380
    63
    Vrouw
    Zelf geen ervaring mee gehad...
     
  11. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Geen idee hier ook geen ervaring. Hoe is het nu?
    Bijwerking van clomid gaf volgens mij ook mogelijk tussendoor bloedverlies, ofwel "spotting" dacht ik. Kan dus volgens mij altijd en is dit ook onschuldig als het hierbij blijft en je geen verder erge buikkrampen of steken voelt?
     
    truusjee vindt dit leuk.
  12. truusjee

    truusjee Niet meer actief


    Nu helemaal over! Zo vaag! Ook geen afscheiding meer gehad.
    Ik heb t wel koud! En dat met dit weer...
    dat wachten pfff...
     
    BB83 vindt dit leuk.
  13. Kimberley92

    Kimberley92 Fanatiek lid

    27 jan 2017
    2.422
    2.715
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Hi dames zou ik mee mogen praten?
    Ik begin morgen voor het eerst met Clomid.
    Heb al 5x IUI-D in eigen cyclus gehad, maar mijn cyclussen gaan steeds langer duren.

    Ben benieuwd wat mij te wachten staat :)
     
    truusjee vindt dit leuk.
  14. Dio1985

    Dio1985 Bekend lid

    12 okt 2017
    595
    380
    63
    Vrouw
    Welkom !
    Spannend.. hopelijk brengt het je gauw iets moois!
     
    Kimberley92 en truusjee vinden dit leuk.
  15. Dio1985

    Dio1985 Bekend lid

    12 okt 2017
    595
    380
    63
    Vrouw
    Ladies, hoe gaat het?
    Nog nieuws?
     
  16. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Slecht nieuws, helaas ongesteld geworden na eerste keer gebruik clomid!

    Ik had al vanaf dpo 4 bloed Verlies. Vooral bruin! Ene dag meer dan de andere dag! Hoopte op innesteling maar was veels te vroeg!
    Iemand bekend met bloed verlies na eisprong?

    Hoe is het met jou ?
     
  17. Dio1985

    Dio1985 Bekend lid

    12 okt 2017
    595
    380
    63
    Vrouw
    Ah dat is jammer.. :(
    Nee geen ervaring met tussentijds bloedverlies.

    Hier gaat het wel goed. Wel een paar dagen een dipje.. niet lekker, hoofdpijn, overgeven... geen koorts gelukkig. Hopelijk gaat het snel zakken.

    Vanmiddag controle bij VK en vanavond echo voor geslachtsbepaling. Spannend!
     
    Stormpy, BB83, wennepen80 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  18. truusjee

    truusjee Niet meer actief


    Spannend wat leuk!! Geniet ervan!
     
    Dio1985 vindt dit leuk.
  19. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Oh jij mag vanmiddag weer!! Ik was afgelopen dinsdag... en voor het eerst het hartje geluisterd, was zó mooi! Werd overmand door emoties en lag daar een beetje te snikken (van blijdschap heh).
    Merk wel dat teleurstelling na de MMM er nog niet uit zijn en nog steeds soms niet lan bevatten dat het nu allemaal zo goed gaat. Blijft een wonder :)
     
    wennepen80 en Dio1985 vinden dit leuk.
  20. Stormpy

    Stormpy Bekend lid

    3 nov 2014
    710
    360
    63
    NULL
    NULL
    Leuk @Dio1985 veel plezier!

    Lees nog wel mee hoor met jullie :)
    Maar schrijf niet zoveel meer
     
    Dio1985 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina