Hahahaha ik probeer het me voor te stellen maar het lukt me niet. Misschien moet ik het maar eens uitproberen.
Gewoon opstaan, en dan iets naar voor bukken denk ik. Haha, ik weet eigenlijk niet precies hoe ik het doe
En nu is het wachten op een topic waarin de vraag wordt gesteld hoe je je wc-papier gebruikt bij het afvegen; maak je er een propje van of vouw je het netjes dubbel?
Mijn man is ook zo'n rare en ik heb een theorie hierover. Ik denk dat je het gewoon doet zoals je het als kind krijgt aangeleerd. Sommige ouders laten de kinderen staan, andere laten ze op de wc zitten (en voorover buigen).
Zittend maar mn kinderen gaan staan. Ik dacht dat veel kinderen dat deden maar ik had ze dus moeten leren om te blijven zitten? Haha hoogste tijd dan om ze dat te leren want als volwassene staand je billen afvegen en het ook schoon krijgen.. hoe dan?
Zittend graag. Als je gaat staan dan drup je toch? Ik doe gewoon m'n benen wijd en hups.. In oitnb gezien dat ze haar ene bil optilde om zittend af te vegen.
Ja hoor, die van jou ook? De mijne ook! En hij zegt inderdaad dat ze moeten staan (nou ja, nu alleen bij dochter nog, zoon doet het zelf) als hij de billen afveegt.
Zittend! Staand snap ik niet Alhoewel ik mijn kinderen laat staan en ze voorover laat bukken met hun handen op de grond