Groningen ! Rotterdam is echt een vreselijke rotzooi iedereen gooit daar gewoon die kleding maar ergens neer en smoordruk
Ik ga altijd naar Arnhem of Hilversum. Vooral Arnhem is leuk want die winkel is vrij groot. Binnenkort gaan wij ook een keertje.. maar idd het liefst als er al flink wat winterspul hangt.
Ik koop altijd t-shirts voor de jongste (5) €2 korte mouw, 3,50 lange mouw (uit me hoofd gezegd hoor) Voor manlief ook een stapel t-shirts met print €3-€4. Blijven verrassend mooi, (niet in de droger hoor) De oudste wilt pyjama’s en de rest kijk ik wel wat ze hebben. Ik koop meestal rond de €50 en dan heb ik 2 grote tassen vol.
Primark in Alexandrium is een vreselijke winkel. Ik vind Eindhoven fijner, maar het liefst ga ik in België.
Ik ga meestal naar Amsterdam of Alkmaar. De eerste is een vreselijke troep vaak en de tweede is maar klein. Maar goed, geen klagen want de kleding is leuk!
Ik vind elke Primark vreselijk! Gister in die van Amsterdam geweest, mijn god, 5 verdiepingen veel te veel mensen!! Maar mijn dochter mag altijd een ‘supermooi’ versndershirt of glittershirt ofzo uitkiezen als we voor haar winkelen dan is ze daarna wat toegeeflijker naar wat ik mooi vind voor haar. Dus gister een ‘mooie donkerblauwr trui met glimmende eenhoorn gescoord