Ballen dat je voor nu een nega test hebt. Maar gezien je nod, hoeft dit nog niks te betekenen he.. sommigen maken later hcg aan! Ik testte bij mn beide jongens pas op nod of 1 dag ervoor echt positief. Zou nog rustig afwachten!!!
Ja heb berekend, en als t vandaag pas klaar is met nestelen ben ik idd te vroeg geweest, ik test de 15de nog een keer en de 18de nog eens.
Ahh shit das echt niet leuk Kimmetjuh. Kun je nu gewoon afspraak maken voor een nieuwe tp? Of hoe werkt dat eigenlijk als ik vragen mag? Eerst ongi als dat over is dan gewoon nieuwe tp? Of moet je dan ook eerst weer aan de hormonen?
Ik moet eerst tor de 18de afwachten, dan als de ongi er is, dan bellen, cyclus overslaan eer ik aan de cryo tps mag beginnen maar wie weet.2ws ik vandaag gewoon te vroeg nog
Ohhh laten we dat dan hopen! Dat je te vroeg was. En dat je over paar dagen als nog hatstikke positief test. Mijn duimen gaan weer aan de slag voor je
Wat balen voor je! Maar...misschien is er nog hoop. Ik kon het wederom ook niet laten om te testen. Veel te vroeg natuurlijk..maar duidelijk negatief...grr....je gaat haast overal 2 streepjes ervan zien!
Ahh jammer dat de test negatief was, hopelijk ben je gewoon te vroeg met testen en anders idd hoopvol dat je veel cryo’s hebt die jullie naar een mooi kindje kunnen leiden, ik duim in elk geval voor je!!
Zo heb een geweldig verjaardagsfeest gehad, maar ben nu echt gevloerd, ik zou bij wijze van zo mn bed in kunnen.. en heb hele erge lage rugpijn.. heb heel goed mn gedachte kunnen verzetten, echt super fijn. jullie bedankt voor alle lieve berichtjes!
Fijn dat je het leuk hebt gehad en je gedachten een beetje hebt kunnen verzetten. Dat is ook al wat waard. Dat maakt het wachten nog een beetje dragelijk.
Wat een rare week. M'n lijf staat op springen. Ik droom zo heftig de laatste 2 dagen! Vannacht huilend ervan wakker geworden en daarna gewoon weer door in een volgende heftige droom. Ben er nog van aan het bijkomen. Kan hier natuurlijk iets achter zoeken...maar omdat m'n test gtest gisteren negatief was durf ik niet meer te hopen eigenlijk.
Wat gek he.. ik heb ook altijd zo’n momentje nodig dat ik echt moet accepteren dat de testen negatief zijn en het daadwerkelijk mijn lichaam is dat me gek maakt. We willen er zo graag in geloven he.. Ik hoop voor je dat je snel een positieve test in handen mag hebben.
Haha erg he Had met afvegen vanmorgen wel wat bruinigs op mn wc papiertje, maar verder niks, geen rood bloed, is nog steeds moed
Haha ja, ben net na t eten aan de eettafel!!!! In slaap geflikkerd toen we moesten wachten op mn dochter tot ze klaar was met eten.. Mja kan door de utrogestan komen
Ja de utro heeft ook een rot uitwerking. Meestal dag of 5 na t stoppen word ik weer wat fitter. Tijdens wachtweken meestal rond 22:00/22:30 naar bed dan volledig ingekakt. Maar hoop dat het bij jou een andere oorzaak heeft