Oh wat een rollercoaster zijn jullie in terecht gekomen @Never lose hope, wat heftig! Goed teken dat ze in de kindjes vertrouwen hebben, maar wat naar dat het met zo slecht gaat en je bloeddruk en hb zo laag zijn. We denken allemaal aan je en duimen mee dat ze nog even blijven zitten. Voel je overigens niet verplicht te reaeren of hier iets te posten, we hebben er ook alle begrip dat je met je gedachten nu ergens anders zit. Je kindjes/jezelf zijn nu het allerbelangrijkste.
@Never lose hope Heel veel sterkte! Ik denk vaak aan je, maar voel je inderdaad niet verplicht om te reageren op onze berichtjes, je hebt al genoeg aan je hoofd. We leven allemaal met je mee.
@Never lose hope jeetje wat een rollercoaster, heel veel succes en sterkte de komende dagen! Wat fijn dat die 26 weken zo dichtbij is nu.
Ik ben er ook weer, blijf t wel wat minderen want t heeft me goed gedaan. Ik was echt weer helemaal van slag door die fundushoogte. Uiteindelijk maandag gebeld en ze zei idd een beetje wat @marb ook al zei. Ik was toen eigenlijk alweer helemaal gekalmeerd, maar toen ik vrijdag in bed lag en even naar t toilet ging was Mn hele broek nat en een grote vlek op Mn bed. Ik schrok me echt kapot. Ben toen nog naar de vk geweest en hebben ze een echo gemaakt en wat testjes gedaan. Bleek niks te zijn, ik was die avond ook in bad geweest dus wsl had het gewoon veel water daarvan opgenomen . Zelfs vriendlief schrok ervan, dus t was wel even spannend. Leuke is dat ze ook meteen een groeiecho hebben gemaakt en ik heb kunnen zien dat de baby lekker op schema ligt! Ik had ook nog aangegeven dat ik wel graag ondersteuning wilde vanuit de POP poli, nu krijg ik dat dus ook, eerste afspraak 21 augustus, de intake had ik 1,5 week geleden. Vind t echt een beetje stom, alweer 3 weken later, ben dadelijk al bevallen als t eindelijk is opgestart. Voel me nu ook weer goed dus dan lijkt het zo onnodig. Maar ik weet hoe snel het kan wisselen dus laat t maar doorgaan en dan zie ik het wel.. Ik heb al jullie berichtjes gelezen en toch wel veel gemist! @Eva2011 fijn om te horen dat het beter gaat met je vader!
Fijn dat het wat beter gaat met je vader. Vervelend van je eigen gevoelens. Hopelijk doen de vitamines je goed, en anders idd aan de bel trekken he!
Ex wordt eerdaags geopereerd. Daarna nog minstens 10 dagen in het zkh. Heb nu wel iets meer rust. Moest even omschakelen. Harde buiken zijn iets minder gelukkig, wel rugpijnen. Maar zal niks betekenen denk ik (vroeggeboorte begon met rugpijnen die overgingen in rugweeen). Ik zit nu precies in de periode waarin het vorige keer allemaal begon dus ik vind het ook gewoon spannend, al heb ik niet het gevoel dat het nu weer zo vroeg gaat gebeuren!
Wat naar dat je je zo voelt!! Ik hoop echt dat je morgen gaat redden (of langer natuurlijk), maar als jij je zo slecht voelt ben ik erg benieuwd hoe je vandaag bent doorgekomen. Wel heel fijn dat er zoveel vertrouwen in de kindjes is! Veel sterkte
Wow snap dat je schrok! Fijn dat je naar de pop poli kan, al duurt dat nog een aantal weken. Tegen die tijd voel je je misschien anders, maar wat je zegt, dat kan snel wisselen
@Ise : ik kan me zo goed voorstellen dat deze termijn extra lastig voor je is! Rustig aan en die kleine blijft hopelijk nog heel wat weekjes zitten!
Ja dat hoop ik ook! Laat het maar snel een weekje of 8 verder zijn, dan "durf" ik waarschijnlijk wel weer wat meer te doen
Ik hoop dat alles nog steeds goed gaat @Never lose hope, vandaag zou je bij de 26 weken moeten zijn!!
Ik ben ook ontzettend aan het duimen dat alles goed zit. Ik denk dat het even heel hectisch is nu, denk aan je±
Spannende weken, kan me voorstellen dat ze voorbij kruipen. Hopelijk bieden je andere kindjes wat afleiding en voor je t weet zijn we weer een weekje verder, en nog een, en nog een... In de tussentijd inderdaad rustig aan doen. De rugpijn komt vast ergens anders door!
Ik kijk elke dag hier tig keer in de hoop dat er nog geen update is van never... onder t mom van 'geen nieuws goed nieuws' Of een update dat ze nog veilig binnen zitten natuurlijk!
Morgenavond gaan we, controle en pretecho Ik slik mijn vitamines weer netjes (in de drukte met mijn vader niet gedaan) en voel me weer een stuk stabieler. Op kraamtranen.nl las ik dat visolie icm b6 bij prenatale klachten goed kan helpen. Dit slikte ik voorheen al, en twee weken dus niet en toen gleed ik weer af.
Zondag is dochter weer thuis gebracht na drie weken bij opa en oma. Wat heb ik de kindjes gemist! Zoon wilde nog een weekje blijven. Ik zie ze wel elk weekend maar goh wat lastig! Maar zo ontzettend fijn om er 1 weer thuis te hebben. Gisteren ben ik meteen gestart met de luier uit te laten bij dochter. Ze is 3,5 en wil alleen in haar luier plassen en poepen. Gisterochtend twee ongelukjes en de rest van de dag gaf ze zelf aan naar de wc te moeten. Trots! Dus vandaag weer in onderbroek. Ik ben benieuwd!