Wat denken jullie. Is dit wel een piek of geen piek op de 11e? Ik ben begonnen met de action testen, maar daar lees ik nu veel negatieve reacties op dus ben overgegaan naar de Kruidvat.
Ik ben even in de war met je handtekening, ben je nu gisteren ongesteld geworden? Zoja dan lijkt het mij niet dat je je piek had op de 11e.... De testen van de Kruidvat geven wel een duidelijke piek aan.
Ik snap dat je daarvan in de was bent. Ik heb sinds gisterochtend wat bloedverlies gehad, maar al snel werd dat een beetje bruin tot bijna niets meer.... als ik uitga van de 31 juli dan klopt het dat dan misschien mijn eisprong is geweest. Maar als het bloedverlies van gister als een soort ongesteldheid moet rekenen... Ik weet het gewoon niet meer zo goed. Toen ik mijn testen zag dacht ik weer aan een eisprong.. maja verlies je met een eisprong wat bloed??
Met ovulatietesten moet je elke dag testen en vanaf ze donker worden 2x per dag. Maar die van 11/08 ziet er wel een piek uit, dus waarschijnlijk 13/08 eisprong.
Ja ik snap dat je dan elke dag moet testen... maar dat lukte niet door werk enz. En op 11-8 ben ik begonnen met de Kruidvat en daardoor kan je het moeilijk vergelijken met elkaar. Het is meer om inzicht te krijgen... dit is ook de eerste keer dat ik die testen allemaal doe dus het is even wennen met hoe het werkt allemaal. Was gewoon benieuwd of ik dan toch een piek heb gehad... alleen het bloedverlies kan ik niet echt plaatsen...
Kan een ovulatiebloeding zijn, aangezien je je piek wel gevonden hebt. Ik had dit vorige cyclus, een paar puntjes bloed in m'n onderbroek, maar heb al gelezen dat sommigen twee dagen een lichte bloeding hebben.
Ik denk dat ik dan toch van een eisprong uit mag gaan, i.p.v. een nieuwe ongesteldheid. Ik voelde mij de 13e ook echt een beetje beroerd. Ik had veel last van mijn buik die middag/avond. En de volgende dag dan die bloeding die dan niet lang geduurd heeft. En dan die ‘piek’ op die testen (die ik pas vandaag constateer). Ik wacht af en zie wel of ik de 28e ongesteld ga worden of twee weken later
Bedankt voor je reactie! Wel grappig dat ik de piek pas doorhad toen ik er al ruim voorbij was Volgende maand maar beter opletten!