@MarjoP ja ik heb er een aantal gedaan. Maar ben nu gestopt. Misschien dat ik over een week voor de zekerheid nog een test gaan doen. Willen jullie meedoen aan moedersvoormoeders?
@so blessed Zeker niet fijn een blaasontsteking, maar ik moet zeggen dat het brandigere er al af is. Ik heb het alleen mijn moeder en 3 collega's, die hadden al zo'n vermoeden met het vake naar de wc gaan. Mijn vriend nog niemand. @MarjoP Slechte huid als in puistjes ja , heb ik nooit. Ik ben wel van plan even verder te testen, na de blaasontsteking. Toch lastig kijken met zo'n fel gele achtergrond. @Muggenstift Ik heb me al aangemeld. De consulente komt aanstaande maandag. Ga jij ook meedoen? Ik ben vandaag van plan even te gaan kijken voor zo'n meegroeiBH. Het zit allemaal niet meer lekker. Qua foliumzuur ben ik overgestapt van Etos eigen merk naar Davitamon compleet. Die van de Etos kreeg ik niet weg. Bij Trekpleister is Davitamon 1+1 gratis. Dus ik heb 'Compleet mama'' en ''Mama fit'' gekocht. Fijne dag gewenst allemaal!!
@so blessed Ik wil het nu nog niet weten maar het kan heel goed zijn dat ik het straks met de echo ineens wel wil weten. Zo ging het bij de eerste ook... haha @Discodip Ik heb bij de zwangerschap van mijn zoontje meegedaan met moeders voor moeders. Maar ik kon die lucht uit die flessen niet verdragen. Ik zit nu enorm te twijfelen. Ik vind het wel een super goed doel!
Snap ik! Ik heb destijds ook meegedaan. Ik sta ook niet te popelen, maar net wat je zegt. Het is een goed doel.
Ja die flessen stinken echt enorm! Ik heb de laatste zwangerschap telkens echt in de maatbeker plassen, deksel losdraaien, met een hand de deksel omhoog en de andere gauw erin gieten en meteen de deksel terug en dan op t gemakje dicht draaien. Moet zeggen dat het toen ineens wel ging qua stank Ik ga me ook vandaag opgeven @Naomi26 haha ja kan me heeeeel goed indenken dat je toch ineens te nieuwsgierig wordt
Ik heb me ook opgegeven voor moeder voor moeders. Zekerheid gezien het bij ons ook niet direct lukte geeft me dat nog extra motivatie om het te doen. Hoop dat ik de stank kan verdragen haha. Tevens aangemeld bij een verloskundepraktijk, hoop dat ik vandaag wordt teruggebeld om een afspraak te maken. Vervelend dat sommigen al veel kwaaltjes hebben! Ik heb nog niet heel veel last/kwaaltjes. Wel zijn mijn borsten zwaarder/voller en mijn tepels groter en heb ik af en toe een vlaag van misselijkheid wat gelijk wegtrekt zodra ik wat heb gegeten. En af en toe wat steekjes in mijn buik (soms wat heftiger) en dat voldoende ongeveer hetzelfde als de HSG. Toen werd mijn baarmoeder ook een beetje ‘opgerekt’ door de vloeistof die er in werd gespoten dus ik denk dat het nu ook gewoon een beetje oprekken is, maar als ik de verloskundige aan de telefoon heb zal ik dat ook gelijk wel even vragen. Met vlagen last van mijn rug maar gezien maar verleden met rugklachten ben ik bang dat dat wel gaat terugkomen. Wij zijn net terug van vakantie en gaan het onze ouders vandaag vertellen! Ze weten al wel dat we bezig zijn door de onderzoeken. Maar denk niet dat ze verwachten dat we uiteindelijk alsnog zo ‘snel’ zwanger zijn geworden dus is het toch nog een beetje een verrassing. Mijn andere broers/zussen gaan we het vertellen met 8 weken op mijn verjaardag, dan hebben we hopelijk ook de echo te hebben gehad. Wanneer gaan jullie het vertellen aan jullie werkgever? Mijn leidinggevende weet al dat ik zwanger wil worden / onderzoeken heb gehad en bij ons worden klanten ook nu al tot juni volgend jaar ingepland. Dus ik vind het ook weer lullig om niks te zeggen terwijl ik weet dat ik er dan toch niet ben... Lastig haha.
Spannend zeg dat jullie het je ouders gaan vertellen! Op een speciale manier? Wij hebben shirtjes besteld voor onze zoontjes. Even kijken wanneer die binnen komen. Wat leuk dat er zoveel meedoen aan moeders voor moeders! Stinkt t echt zo ja? Gister wel gekeken wat het inhoud maar tot 16 weken..? Ik laat t gaan denk ik. Maar wel heel mooi initiatief! Ik heb vanmorgen sinds maandag (1e test toen) weer getest voor de oploop, met de Early maar ook de Express getest (was ik benieuwd naar omdat die pas bij meer HCG een streep geeft en vanaf NOD kan) Nu was die even donker als de Early. En ben volgens mij op zn vroegst pas 13dpo. Of vroege innesteling.. We zijn stiekem best bang voor weer een meerling dus hoop niet dat dat de reden is Hieronder de oplool vd Early.
@MarjoP Wij hebben vorig jaar op huwelijksreis nog een fotoshoot gedaan in onze trouwkleding en toen hadden we baby Allstars mee en daar ook een paar foto’s mee genomen. Dus die foto geven we Is een mooie oploop trouwens! Denk niet dat het per se een tweeling hoeft te zijn dan hoor!
Ja ik heb er ook een aantal achter elkaat gedaan. Gister was ik 5 weken. Vandaag de laatste test gedaan.
APRILMAMA'S 2019 - uitgerekende data: 16 april Muggenstift - 27 jaar - 1e kindje Naomi26 - 29 jaar - 2e kindje Suusxoxo - 23 jaar - 1e kindje 17 april 18 april Neskio - 30 jaar - 2de kindje 19 april 20 april Discodip - 28 jaar - 2de kindje Lizzy02 - 24 jaar - 1e kindje 21 april So blessed - 27 jaar - 3e kindje (♥ vlinderzoontje maart 2018 ⭐️) 22 april 23 april 24 april 25 april 26 april 27 april 28 april 29 april 30 april totaal (7): dochtertje (0) | zoontje (0) | verrassing (2) Afsprakenlijst: Augustus 23 aug 08:00 Neskio - eerste echo 29 aug 19:00 so blessed - eerste echo September 3 sept 11:00 Muggenstift - eerste echo 3 sept 10:00 so blessed - intake 4 sept 14:25 Suusxoxo - eerste echo 5 sept 14.30 Discodip - eerste echo & 17 sept 10.00 intake 6 sept 17.40 Lizzy02 - eerste echo 7 sept 18.15 Lizzy01 - intake Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE:... ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk je eigen wijziging doorvoeren). Vergeet niet het nummer bij totaal aan te passen als je jezelf toevoegt aan de lijst
Beiden mooie oploop! @MarjoP Zijn jouw zoontjes tweeling? Spannend iig @Discodip Wat leuk! Heb jij het speciaal verteld? @Lizzy02 En hoe was het vertellen?
@so blessed Ik heb geen speciale aankondiging gedaan, maar dat wil ik wel tegen die tijd. Genoeg leuke ideetjes op Instagram gezien
@Lizzy02 ik wacht even de eerste echo af voor ik het aan mijn werkgever of andere mensen vertel. Ga het dan wel vertellen ook al is dat nog erg vroeg maar ook bij ons qua planning niet erg collegiaal anders. Hoe was het vertellen? @MarjoP zou wat zijn nog een tweeling
Lieve dames ik klets gezellig mee ! Ondanks mijn angst .. het veranderd niks aan de situatie als ik wel of niet mee kom kletsen ! Ik probeer te gokken hoe ver ik ben maar dat is vrij lastig .. mijn licht posi test was 7 augustus en op 13 augustus was de test streep donkerde dan de controle streep ... hoeveel weken denken jullie ?
Oh meiden wat zijn jullie al ‘ver’ gevoelsmatig en met dingen regelen enzo (moeders voor moeder, aankondigingen). Ik merk dat ik daar nog helemaal niet mee bezig ben, ik leef echt met de angst dat het nog ieder moment mis kan gaan, ik durf dus nog helemaal niet aan al die dingen te denken.. Wel fijn dat jullie het wel kunnen en doen, ik hoop dat ik dat ook heel snel kan
Ja! Tweeling. Nog 1 en mn man (en ik) wordt gek ben ik bang haha! @Followyourdreams ik snap dat je nog erg onzeker bent, maar heb je testen gezien, knallen gewoon! Niks licht roze, dus hou hoop! Je bent gewoon zwanger van een mooi klein wondertje! Ik had 13 aug een redelijk lichte maar wel duidelijk zichtbare test. Je bent mogelijk 5 a kleine 5 weken..? Weet je je eisprong? @Typicalme Ja de een schreeuwt t het liefst al direct van de daken en de ander vertelt het t liefst pas met 20 weken, zo verschillend! Maar allemaal weten we denk ik wel dat niks zeker is. Hopelijk kun je gauw wat meer ontspannen!
Spannend allemaal. Als je iets hebt meegemaakt is het helemaal spannend. Ik vind het zelf ook ontzettend spannend en kan me niet indenken dat alles goed kan blijven gaan, maar ik dwing mezelf wel om daar toch vanuit te gaan. We willen het dit weekend de ouders en peetouders vertellen. Als het mis gaat wil ik het hen ook vertellen en dit weekend is toevallig een moment dat iedereen samen komt. Dus dan maar voor de echo. Onzekerheid houden we toch en bezorgdheid. Maar hierdoor gaat de tijd stiekem ook een beetje sneller door er allemaal mee bezig te zijn en wat voorbereidingen te treffen zoals knutselen of foto’s.