Nou, ik heb het omgekeerde meegemaakt. We gingen op wintersport toen oudste een jaar was. Ik ging ervan uit dat ze wel luiers zouden hebben in de supermarkt, maar ze hadden alleen maar 1... We konden een uur rijden de berg af,, voor een grote hypermarche
Ik geloof best dat je soms wat moeite moet doen, op Kos waren de luiers ook niet om de hoek verkrijgbaar, maar de meeste bestemmingen, daar wonen gewoon mensen en dus zijn er ook winkels met luiers.
Ja ik kan er ook een hele lijst geven helaas. Juist v mijn schoonmoeder. Bijv toen we gingen verhuizen vlak na de dood v mijn dochtertje. Ze vroeg hoe het ging en ik zei iets v dat ik moe was. Haar antwoord was iets in de trant van nou nu heb je geen baby, dán was je pas moe geweest. Maw misschien kwam het maar beter uit dat ik geen kind had nu.
Inderdaad heel bizar, ik snap ook oprecht niet waarom een winkel in een toeristisch gebied alleen maar 1 zou hebben. Hoe veel mensen gaan met hun pasgeboren baby op vakantie? Maat 3 of 4 past bijna altijd, die zou ik in mijn assortiment hebben. Ik vermoed dat iemand die niet zoveel over baby's weet de inkopen heeft gedaan.
Wat een hilarische verhalen staan ertussen, maar ook veel ronduit onbeschofte/intens verdrietige zeg.. Kort na het overlijden kreeg ik te horen dat het niet erg was dat dochter* overleden was, ik was immers nog jong en had tijd genoeg om een nieuwe te maken..
Hahaha nee deed er maar een klein scheutje in omdat t een vetplant zou zijn , en elke 2-3 weken was dat dan wel verdampt blijkbaar...
Van mezelf: "oh, mijn metro gaat 1 keer in het kwartier, dus ik hoef maximaal 7,5 minuut te wachten" Dus...
Ik ga ook van tranen van het lachen tot tranen van verdriet hier. Echt sommige opmerkingen zijn zo pijnlijk. Ik denk dat heel veel mensen zich geen raad weten met verdriet of verlies van een ander. En in een poging je op te beuren flappen ze er de vreselijkste dingen uit. Het beste is denk ik om in je hoofd te zeggen "Niet slaan, is goed bedoeld" en door te gaan
Toen ik leerling in een kapsalon was heb ik een ruim jaar lang een nep plant water gegeven tot een klant zei ‘je weet dat dat een plastic variant is?’ Nou, nee..
Niet de meest domme, maar wel behoorlijk apart. Vroeg vandaag een man of mijn kids tweeling zijn. Ze lijken niet heel erg op elkaar en schelen 2,5 jaar.
Ook dit is niet de domste opmerking ooit, maar vond mezelf toch wel een nominatie waard. Ik vind wraps het lekkerst uit de oven, met gesmolten kaas erop. De kinderen vinden ze het lekkerst als ze ze zelf mogen vullen. Dus ik zei dat tegen mijn man, dat ik het altijd lastig vind om te kiezen. Hij heel droog: "kun je niet de helft in de oven doen en de rest koud laten?" Ik voelde me echt heel dom
Mijn man bij de eerste nadat ik 3 dagen echte weeën had gehad en eindelijk bevallen was... "Ik ga nu maar naar huis hoor, ben zo moe!"