Dat is wel echt heeeel apart inderdaad, las verderop ook de reden... Weet je inmiddels al wat het geslacht is? Ik ben vorige week voor t eerst tante geworden en vond het al apart dat we zn naam niet mochten weten. Pas bij het 1e bezoekje kregen we de naam te horen.
Hoe vies en fadsig mensen kunnen eten en hoeveel ze bij de macdonalds bestellen en naar binnen timmeren. Heb echt met grote verbazing zitten te kijken
Hoe ongelooflijk respectloos mensen kunnen zijn tegen winkelpersoneel. Ik moest vandaag werken (werk in een bouwmarkt) en een klant blafte naar me 'schroeven!' waarop ik antwoord met 'goedemiddag' en hij nogmaals 'schroeven!' naar me roept. Dus ik kijk hem aan, zegt hij 'ja, goedemiddag, waar kan ik de schroeven vinden?' 'Gangpad 19 meneer' En een klant die vanaf een afstandje naar me in zijn vingers staat te knippen. Die heb ik genegeerd. Hallo, ik ben je butler niet. Toen we wilden gaan sluiten (18.00 sluitingstijd) er een vrouw bij de kassa kwam (laatste klant) met wat elektrabuizen en serieus moeilijk ging doen om 65 cent. Betaal gewoon en ga weg, wij willen na een lange dag werken ook naar huis! Zo, dat is eruit
Belgische chocolade is zoveel lekkerder! Haha Ik kocht vandaag deze en gaf teveel geld uit dacht ik maar neeeee zoooo lekker!
Dat de kinderen uit logeren zijn en mijn vriend en ik de avond apart doorbrengen. Ik zou naar een vriendin maar dat ging op het laatst niet meer door en verder is iedereen op vakantie of weg. Ach ik hoop dat hij het leuk vind ik ga zo op tijd naar bed denk ik haha.
Dat Ajax won. Uren gevloek en getier van partner beneden. (dochter vroeg op wie Pappa boos was? ) vraag net, nou nog gewonnen Ja!
Dat dochter van bijna 7 geen speelgoed wilde van haar vakantiegeld. Ze heeft een klamboe en lampjesslinger gekozen voor op haar kamer. En het overige geld is voor in de spaarpot Het is geen speelkind maar dit had ik niet verwacht
Dat sommige ouders hardleers zijn qua alcoholgebruik en hun kinderen. Wij hebben altijd gezegd 1 drinkt geen druppel en de ander mag met mate drinken. Maar weer de zelfde ouders als altijd die allebei drinken en dan heb ik het niet over 1 glas.
Wel apart zeg. Hopelijk weet je al wat het is en leert zij er van dat ze niet zo door moet slaan in alles wat de wetenschap zegt.
We zijn net terug van een vakantie naar België. Daar heb ik me over 2 dingen verbaasd. Wat kunnen ze in België ontzettend mooie huizen bouwen zeg! Wauw! Daar kunnen ze hier in Nederland nog wat van leren. We zitten er nu serieus over te denken om richting België te vertrekken We wilden een broodje bestellen in een bakker. Mevrouw achter de toonbank was klaar met de klant voor ons te helpen. Ze vroeg wie er aan de beurt waren dus ik deed een stap naar voren en zei "ja wij". (Zo ongeveer. Gewoon op een heel normale manier). Op dat moment komen er een man en een vrouw binnen. Die mevrouw achter de toonbank kijkt me aan en begroet door mensen en gaat hen helpen Nou, toen was ik er wel klaar mee. Oh, en die snelwegen in België zijn echt waardeloos vergeleken met die in Nederland ja.
het verbaast me, dat het me na zoveel ervaring toch weer verbaasde, dat in atractie parken geen fatsoenlijk gezond lekker broodje te koop is maar alleen maar duur vet eten dat niet eens lekker is.
Als die mensen Vadsig eten, eten ze ten minste lekker lui en traag. Wat dan weer heel gezond is en goed voor de spijsvertering En wat had jij, bij de mac?
Wij zitten op dit moment op een Centerparcs park. Vandaag in het zwembad zagen wij een man die echt een tijd lang in het zwembad aan het filmen was. Niet zijn eigen familie, gewoon iedereen in het zwembad. Bij sommige mensen bleef hij even hangen en deze had hij dus extra lang op beeld. Wij hebben dit een tijdje aan gekeken en hebben uiteindelijk een badmeester ingelicht. Zelfs hij had nog even tijd om naar de betreffende man te kijken. Toen is besloten dat ervoor gezorgd zou worden dat meneer bij het verlaten van het zwembad verzocht zou worden de beelden te verwijderen. Ik vraag me af hoe ze dat wilden doen want dan hebben ze dus de hele tijd op hem moeten letten. Maar wij hebben het in ieder geval aangegeven. Dat mensen foto's of video's maken waar toevallig andere mensen op staan vind ik uiteraard prima. Maar zo lang volslagen onbekenden in een zwembad gaan filmen vind ik toch wel erg vreemd.
Ohh hier irriteren we ons ook altijd aan! Het is altijd maar friet of zo! In ieder geval nooit iets lekkers en gezonds. Vind ik sowieso vaak met afhaal of buiten snel iets eten.