Positieve acties van je partner

Discussie in 'De lounge' gestart door Nanoe2, 19 aug 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    8 feb 2013
    3.713
    1.060
    113
    Mijn man en ik hebben samen heerlijk gekookt (Indisch) en dan kunnen we dansend door de keuken, zo goed dat onze samenwerking is! Heerlijk om dat gevoel van samen weer even te hebben.
     
    Marchella, Nanoe2, toch3 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  2. jolien 1986

    jolien 1986 Niet meer actief

    Gisteren gekookt, net ontbijtje op bed.. Zijn jullie al jaloers
     
    Nanoe2 vindt dit leuk.
  3. jolien 1986

    jolien 1986 Niet meer actief


    Mmm lekker Heb je goed recept
     
  4. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Leuk topic!
    Mijn partner neemt elke zaterdag de kinderen een paar uurtjes mee naar de binnenspeeltuin of zijn ouders zodat ik - als introvert en huismoeder - even tijd voor mezelf heb.

    Verder zijn we een modern gezin: zodra hij thuis is, doet hij voor de volle 100% mee met opvoeden en het huishouden. In mijn ogen niet meer dan normaal, maar zie in mijn omgeving dat dit in veel gezinnen toch niet zo normaal is, vandaar dat ik het ook nu benoem ;)
     
    Nanoe2 en Caithy vinden dit leuk.
  5. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    8 feb 2013
    3.713
    1.060
    113
    Mijn man is indisch... dus welke? hahahahhaa
     
  6. jolien 1986

    jolien 1986 Niet meer actief

    Oh heb geen idee hoe allemaal heet. We haalde vroeger af en van een op andere dag was de toko weg. (wij houden wel van kruidig en pittig
     
  7. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Ook al ruimt hij heel slecht op en laat hij een hele historie achter in huis waar hij op die dag is geweest maar hij is diegene die zegt tegen me neem jij maar eens een paar stappen terug om aan je zelf te werken. Dat had ik nodig want ik voelde het wel maar durfde het niet zelf aan te gaan.
     
    Ashleyrachel en Nanoe2 vinden dit leuk.
  8. wwrr

    wwrr Fanatiek lid

    14 mei 2013
    1.280
    448
    83
    Mijn dochter had net het geniale idee om even te gaan shoppen met papa. Bij de snoepwinkel. Toen bedacht ze dat ze wel met de bus konden gaan, want dat wil ze zooooo graag een keertje. Mijn man heeft een bloedhekel aan de bus, maar bij het zien van haar gezichtje zei hij zomaar ‘ja’! Een heerlijk middagje papa en dochter, iets dat weinig tot nooit uit onwil, maar we zijn meestal gewoon samen met zn viertjes. Leuke bijkomstigheid is dat jongste gaat slapen en mama dan heerlijk wat klusjes kan doen. Of gewoon op haar kont kan zitten met een boek of een leuk muziekje.
     
    Waxinelichtjes en Nanoe2 vinden dit leuk.
  9. kikker1

    kikker1 Fanatiek lid

    22 jan 2011
    2.078
    879
    113
    Vrouw
    Hoe hij ‘naast mij’ is komen staan in mijn strijd omtrent mijn werk.
    Daadwerkelijk praten(diepe gesprekken) is lastig, oppervlakkig en zakelijk is prima maar over gevoel etc. lastig( heeft hij ook echt niet geleerd thuis)
    Nu het in dit onderwerp niet langer te ontwijken was zijn deze gesprekken heel goed te voeren en voelt het echt alsof hij hierin naast me staat. Misschien voor anderen heel gek dat hij daar niet zo goed in is maar ik ben hem er echt dankbaar voor!
     
    huggybird en Nanoe2 vinden dit leuk.
  10. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.738
    803
    113
    Dat was heel erg fijn! We hebben al heel wat mee gemaakt samen, hij teelbalkanker, en bij mij is endometriose geconstateerd waardoor er geen tweede kindje kon komen. Dit was in 2014, we zijn daar samen, door er voor elkaar te zijn, elkaar de ruimte te geven goed doorheen gekomen. En het is fijn om vier jaar later te merken dat dat er weer/nog is als het nodig is.
     
  11. Ashleyrachel

    Ashleyrachel Fanatiek lid

    10 aug 2016
    3.292
    2.189
    113
    Vrouw
    enschede
    Ik zeur gelukkig nooit zo over mijn man :)
    Volgens mij ben ik best wel een gelukkige vrouw :)

    Ik ben nu zo blij met mijn man omdat die op dit moment al maanden lang, weekend na weekend, vrije avond na vrije avond! Druk bezig is in ons huis in Nederland. Zodat we alsnog een maand voor de bevallig terug kunnen verhuizen naar Nederland, omdat ik hier in het buitenland niet op mijn plekje zit.
    Hiervoor moet hij toch steeds een uur heen en terug rijden van huis in Duitsland naar het huis in Nederland.

    Al maak ik me soms wel zorgen om zijn klus vaardigheden :) :p
    Gelukkig een papa die jaren alles heeft gedaan in de bouw en heel stiekem stuur ik mijn vader dus langs, zodat die hem even op weg kan helpen ;) zonder dan mijn man het in de gaten heeft :)

    Manlief verbaasd me dus tot nu toe met het klussen :)
     
    Rosy90 en Nanoe2 vinden dit leuk.
  12. Lisa280887

    Lisa280887 Niet meer actief

    Wat een leuk topic! Wel verbazingwekkend dat een negatief topic zoveel meer reacties krijgt binnen korte tijd. Maargoed!

    Mijn vriend is zo’n lieverd! Hij doet een heleboel goeds. Voorbeeld: sinds mijn spiraal eruit is ben ik hormonaal vaak uit balans. Ik reageer sterk op hormoonpieken en dalingen zoals rondom ei en rondom menstruatie. Dan kan ik vreselijk sago zijn of ineens enorm moeten huilen. Hij vangt mij elke keer weer zo lief op! Zo geduldig!
    Hij is tijdens onze mmm ook echt mijn rots.

    Mijn vriend is ook heel behulpzaam naar anderen, staat altijd klaar voor zijn dierbaren. Hij kookt als ik wat later thuis ben of mij niet lekker voel en we doen het huishouden echt samen.

    Ik heb hem weleens midden in de nacht moeten bellen na een avondje stappen. Vriendin en ik dachten dat er nog openbaar vervoer zou zijn maar helaas. Hij kwam ons, zonder klagen, ophalen.❤️
     
    In your eyes, Ashleyrachel en Nanoe2 vinden dit leuk.
  13. Bloem85

    Bloem85 Niet meer actief

    Mijn man vond dat we samen tijd moesten doorbrengen en heeft oppas geregeld voor de kinderen zodat wij samen weg konden! Eerst tennissen en daarna samen uit eten!
     
  14. Nanoe2

    Nanoe2 Niet meer actief

    Besefte me vanmorgen dat een man een van de redenen is waarom ik totaal niet bang ben voor de bevalling.
    Ik weet dat hij precies weet wat ik wil en dat 1 blik genoeg is om te vertellen wat er moet gebeuren.
    Dat ik niet bang hoeft te zijn dat ze iets gaan doen zonder dat ze daarvoor met een duidelijke en goede uitleg komen.
    Ze moeten eerst langs mn man en die laat niets zomaar toe.
    Hebben rustig besproken wat we beide willen en weet dat ik aan hem een hele goeie heb!
     
    In your eyes, Lisa280887, nicole18 en 4 anderen vinden dit leuk.
  15. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.156
    23.237
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    #55 Liekje81, 21 aug 2018
    Laatst bewerkt: 21 aug 2018
    Hier hetzelfde. Alleen maar 1 kind, haha.
    Mijn vriend is ontzettend zorgzaam. Doet veel in huis en voor onze dochter, de taken zijn vanzelfsprekend verdeeld en ik hoef er nooit naar te vragen. Ik bedoel, hoezo noemen mensen dat helpen? Hij woont toch ook in huis? Hij heeft zn werkdagen omgegooid zodat hij ook een dag samen met dochter heeft. En ik gewoon 4 dagen kon blijven werken zonder al teveel opvang nodig te hebben. Maar schijnbaar zijn zulke dingen niet vanzelfsprekend in veel huizen.
    Ik waardeer natuurlijk wel alles enorm, maar hij van mij ook.
     
    Ashleyrachel en Marchella vinden dit leuk.
  16. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.938
    58
    48
    Leuk topic!
    Gisteren waren mijn man en ik 7 jaar getrouwd. En zondag nam hij me als verrassing mee. Hij had oppas voor de kids geregeld en gingen op pad.
    Eenmaal op de plaats van bestemming stonden mijn beste vriend (mijn getuige destijds) en zijn vrouw ons op te wachten. Was echt een verrassing. We zijn heerlijk met z’n vieren gaan high-tea’en. Een zeer relaxte middag gehad. Echt een leuke actie van hem!
     
    Nanoe2 en Marchella vinden dit leuk.
  17. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Ik ben héél blij met mijn man! Doet enorm veel in en om huis, helpt met de kinderen, ziet me altijd staan. Tijdens de zwangerschappen heeft hij zo'n beetje alles van me overgenomen, omdat ik het niet kon. Zeker niets te zeuren dus!
     
    Nanoe2 en meis1987 vinden dit leuk.
  18. meis1987

    meis1987 Fanatiek lid

    13 dec 2011
    2.439
    372
    83
    in een huis
    Hoe leuk en lief jullie mannen ook zijn ik heb al de leukste :roflmao::roflmao:
     
    Nanoe2 en Lisa280887 vinden dit leuk.
  19. Nanoe2

    Nanoe2 Niet meer actief

    Dat vind jij :p

    Gisteren te horen gekregen dat ik even een stapje terug moet doen.
    Vind ik vanmorgen de was al in de wasmachine :D
    Scheelt mij weer de was van de trap afsjouwen.
     
    Lisa280887 vindt dit leuk.
  20. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Momenteel vind ik het super lief dat hij elke dag 1 van de kinderen wel een paar uur mee op pad neemt om te gaan vissen. Soms ook allebei. Hij probeert ze echt maximaal aandacht te geven nu het einde van de vakantie in zicht is.
     
    Nanoe2 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina